Haggard - @Eightball Club[20/4/2010],@Fuzz Club[21/4/2010]

Πιστεύω ότι θα έχει πολύ περισσότερο κόσμο από την προηγούμενη φορά και το gagarin δεν θα μας χωρέσει. Οπότε για Fuzz το βλέπω. Λογικά πάντα.

Επίσης πιστεύω κανά 30άρι το εισιτήριο για Αθήνα και 25 για Σαλόνικα.

Λες καλύτερα στο Fuzz. Δεν έχω πάει στο καινούργιο

25 και στους 2,γραψτο που στο λεω:p

Μακάρι μαν μακάρι!

αα και μπορείτε να ανατριχιάσετε όσοι ήσασταν την προηγούμενη φορά.
http://www.youtube.com/watch?v=ckKhyYoEtYQ&feature=related

ΤΕΤΟΙΕΣ μπάντες πρέπει να τις δούμε στο fuzz! ανυπομονώ!

25? θέλουμε…όχι πάλι διαφορά με τη Θεσσαλονίκη :stuck_out_tongue:

Yeah!! AYTA είναι νέα!!! :yahoo: Αυτή τη φορά δεν τους χάνω με τίποτα!!!
(Γμ την γκαντεμιά μου το '08, να έχω πάρει εισιτήριο και να είμαι κρεβατωμένος τη μέρα της συναυλίας #-o)

Εν αναμονή λοιπόν, και εν αναμονή και του ERA DIVINA pack που έχω παραγγείλει εδώ και 2 εβδομάδες κι ακόμα να φανεί… :-k

το εχω παραγγειλει εδω και 2 μηνες περιπου και ακομα δεν εχει φυγει απο Γερμανια :stuck_out_tongue:

A, ok, έχουμε μέλλον λοιπόν! :!:
Το αστείο είναι ότι αρχικά είχα κάνει μια άλλη παραγγελία από το eshop τους λίγο μετά τις γιορτές και μετά από καιρό που δεν το είχαν στείλει, επικοινώνησα μαζί τους (με τον Christian, όπως κι εσύ υποθέτω) και, στο καπάκι, είδα την ανακοίνωση για το Era Divina, οπότε άλλαξα την παραγγελία μου και από τότε …περιμένω (πλάκα-πλάκα είναι 3+ οι εβδομάδες κι όχι 2 που έγραψα… άντεεε… I’m losin’ it… :?)

Πάντως για να λέμε και του στραβού το δίκιο…
Στην προηγούμενη συναυλία στο Gagarin είχαν ίσως τον καλύτερο ήχο που έχω ακούσει εκεί μέσα…
Εμένα δε με χαλάει το Gagarin καθόλου…
Τεσπα…πίπες λέω…αφού όπου κι αν είναι θα είμαστε εκεί!!! :smiley: :smiley:

Στους Haggard και στους Grand Magus, είναι ο καλύτερος ήχος που έχω ακούσει το gagarin.


Now playing: Haggard - Origin of a crystal soul
via FoxyTunes

Επιτέλους!!!:bounce:

Δεν είχα ακούσει ΝΟΤΑ μεχρι σήμερα απο Haggard … αλλα μ έχετε ψησει …μαζι με κατι βιντεακια και απο youtube … οποτε μάλλον θα τιμήσω … μην με κάψετε :p:p

Pff μου θες και summerbreeze. Πιάσε λιώσε όλα των Haggard, να δεις τι έχεις χάσει τόσο καιρό…:roll::roll::roll:

Στο summer breeze παω για κάλυψη , για να κρυψω τι ακουω στην πραγματικότητα …:p:p … Ξεκιναω με Eppur Si Muove … :slight_smile: …Kαι ευχή να κάνει , ενα 25αρι το εισιτηριο γιατι αλλιως , με ελληνικο καφε θα την βγάλουμε και τους επόμενους μήνες :stuck_out_tongue:

ΓΙΟΥΧΟΥΥΥΥΥΥ!!!:yahoo::yahoo::yahoo: Επιτέλους ένα καλό νέο!!! Μακάρι να μπορέσω να κατέβω και Αθήνα!!!

Το απογευμα μ’ενημερωσαν πως τελικα εκλεισαν!!!:D:D:D
Αυτα ειναι ρε!

Για αλλη μια φορα θα μαστε εκει και θα ειναι παλι ΤΕΛΕΙΑ!!:drunk:

ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ… μην διανοηθειτε να μην ερθετε.

Cheers!!!

Που ακριβως γινεται το λαιβ θεσσαλονικη; υπαρχει καπου επισημη ανακοινωση;

καλη επιλογη…

αλλα μετα ακου το
[SIZE=“4”] And Thou Shalt Trust… the Seer[/SIZE]

… και κλαψε που τοσο καιρο δεν εχεις ασχοληθει…

Υπέροχα, δεν χάνεται αυτό, μαζί με Fates, ότι καλύτερο την φετινή σαιζόν:)