Haggatha (CAN) / Eternal Hated mini greek tour

12.9 Θεσσαλονίκη / more info soon
13.9 Βόλος / Γρασίδια Ματσάγγου, με Dreams Fall
14.9 Αθήνα / Λέσχη Υπογείως Στην Καλλιδρομίου 94, με Χειμερία Νάρκη
15.9 Πάτρα / more info soon


Ειδα Καναντα και μπηκα. ;p Λογικα εκει.

γιαννη αν πας στο λαιβ δωσε μεγαλη βαση στους eternal hated, θα με θυμηθεις:wink:

Λογικα θα παω, το λεω σε φαση ανθρωποι ειμαστε, μπορει να μας τυχει κατι. Ακουσα παντως δυο τρια κομματια απ τους Καναδους και σα να ψιλογαμανε, τι γουστοζικη αλκοολια ειναι αυτη. Pinkus ειναι μια μαρκα μπυρας αν δεν απατωμαι.

gia salonika ξερουμε μερος?

στο βιολογικό έξω,+ eternal hated /διχασμένες αλήθειες.ειδα την αφίσα αλλα δε μπορώ να το ανεβάσω

Αφίσα για το live στη Θεσσαλονίκη.

μας γαμησε λιγο η τεταρτη με τη δουλεια αλλα θα το παλεψουμε

Για Πατρα ξερει κανεις τιποτα;;;

Σαββατο 15 του μηνος @ Προκατ_34+1 !

Ελα μωρη Πατραρα αλητεια

Τσεκαρα νεο κομματι απο Eternal Hated και ειναι ωραιο. Τα παλιοτερα ακουγονται επισης καλα, αλλα δεν ξερω ρε γμτ μαλλον δεν ειμαι καθολου σε αυτη τη φαση core τελευταια ;-s To καινουργιο ειναι πιο αμεσο και μ αρεσε περισσοτερο, το νεο υλικο σ αυτη τη φαση ειναι;

Και τι περιμενεις για να δωσεις ινφο ρε επιορκε;;;

Το νέο ύλικο είναι στην φάση του τελευταίου κομμάτιου που ανέβασαν στο ίντερνετ. Είναι 4 κομμάτια, τα οποία τα παιδιά έγραψαν μέσα στο καλοκαίρι, και θα κυκλοφορήσουν σε 7" βινυλιακι.

bump

Μεχρι να αποφασισουμε αν ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ μπορει να μας κανει να σκασουμε τριαντα γιουρια στους Warlord, βλεπω πως επιτελους ενας χριστιανος (ή και οχι) ανεβασε τα νεα κομματια Χειμερια προς ακροαση [U]εδω[/U]. Απο το split με τους ηρωες Slavebreed (ειναι ηρωες οι Slavebreed, να το λεμε αυτο).

γαματο συντομα θα ακολουθησει κι αλλο 7" σπλιτ με τους αμερικανους against empire

ναι?
καλή φάση.
δεν το ήξερα!

στη συναυλία της Πάτρας προστέθηκαν και οι DEATH COURIER.

ναι τόλη! Το περιμένουμε πως και πως το πατρινό.

Παρατατε με με τους Death Courier, μονο εγω δεν τους εχω δει. Να ξαναρθουν Αθηνα, αμεσα ή και οχι.

με τούτα και με κείνα… έχασα την πρώτη μπάντα που έπαιξε στο βιολογικό.(arrakis).μετά ήταν οι eternal hated που πρώτη φορά τους άκουγα και ήταν πολύ καλοί-ερωτεύτηκα τον ντράμμερ γιατί φορούσαμε την ίδια μπάντα χαχ.-αλλά οι haggatha ντάξει παίξαν τόσο δυνατά και δεμένα που σε κάνουν να τους ψάξεις αν δεν τους ξέρεις.!!