HammerFall!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: #-o #-o #-o #-o #-o

BNW DoD AMOLAD = Power Metal !!!11111111

Επειδη κι εμενα μου αρεσει να βαζω ταμπελες στη μουσικη θα πω οτι οι Μειντεν μεχρι και το Fear of the dark παιζουν Μωβ και απο εκει και μετα παιζουν Kαλωδιο

Αν ειστε τοσο καλοι στο να βαζετε ταμπελες γιατι δε πατε να δουλεψετε σε κανενα σουπερ μαρκετ να βαζετε τιμες στα προιοντα? #-o

Φιλαράκι δε λέει να χτυπάμε 12ωρο για 600 ευρώ?

Ον τρόπικ καλοί οι Hammerfall αγαπημένο μου το Legacy of Kings.Καλό και τίμιο heavy metal.Βέβαια δεν ήταν και σαν τους Θεούς Lost Horizon :frowning: που δυστυχώς διέλυσαν…

δεν εχουν διαλυσει. υποτιθεται ειναι on hold. ψαχνουν (και καλα) τραγουδιστη. τωρα τι ισχυει… τι να σου πω. ισως εχουν βρει 5 δουλειες ο καθενας και βγαλουν δισκο μετα απο 4 χρονια τι να σ’ πω. :stuck_out_tongue:

το οφφ τοπικ συνεχιζει εδω:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=237431#post237431

Pagia taktikh mou edw kai arketo kairo. Kai den to metanoiwnw katholou. Edw pou eimai outws h’ allws den leei to eksw…

Σε ολα τα παραπανω καλα τα λες. Δεν εχεις καπου αδικο…

Αυτα να μην ελεγες και τι καλα που θα ταν! Δεν πειραζει, καλη καρδια…

Ουφ ευτυχως που μου πες οτι δε πειραζει,γιατι δε μπορουσα να κοιμιθω τα βραδια.Τωρα ομως μπορω να χαλαρωσω…

Einai i agapimeni mou banda !!! TRUE HEAVY METAL REEEEEEE !!!

Αγαπημενη μπαντα !!! (ελληνικα οκ ? )

Γνησιο χεβι/παουερ μεταλ !

Η αλλιώς true…

:lol:

Ναι ρε τρου!! Αντε αμπαλοι ολοι σας ναουμ !! :stuck_out_tongue:

Πες μας ρε Davidian την αποψη σου για τους Hammerfall…

Hammerfall…χμμμμμ :-k Οκ ξεκίνησαν εντυπωσιακά ομολογουμένως με το Glory to the brave,συνέχισαν με ενα καλό δίσκο το Legacy οf Kings και μετά ξεφούσκωσαν…Οκ μαγκιά τους να παίζουν οτι γουστάρουν,δεν αντιλέγω,αλλά its not my cup of tea :wink: Γκεγκε?

Θεωρω καταπληκτικους δισκους και το ‘‘Crimson Thunder’’ και το ‘‘Chapter V’’ !

Ριφφαρες, αρτια παιγμενα σολος και πολυ καλες μελωδιες στα φωνητικα.

To Glory to the Brave είχα πάρει μετά την τρελή διαφήμιση που είχαν από το Μetal Hammer. Καλούτσικο αλλά τίποτα το φοβερό. Κάπου εκεί ήταν που άρχισα να χάνω και την εμπιστοσύνη μου στα reviews του Hammer.

Αναλογα με τον συντακτη…

με πεθανες βραδιατικο!!!:lol: :lol: αντε ρε ειμαστε κ μαζι στο forum των innerwish…τα χουμε ξαναπει αυτα…

ριφαρες το chapter V??? που τις ακουσες ωρε??:lol: αρτια σολος??? εεε για αλλο συγκροτημα πρεπει να μιλαμε…αν οι hammerfall ειναι γνωστοι για ενα πραγμα τοτε αυτο ειναι το οτι ειναι ολοι τους αμπαλοι στα οργανα τους…
ας μη μιλησω κ για τον Cans…ασε καλυτερα γιατι θα ζηλεψει η γατα που εχω στο σπιτι μ…:lol:
οσο για τα δυο αυτα albums με αριστα το 10 ξαναμενουν στην ιδια ταξη…:stuck_out_tongue:

συμφωνω 1000%, αν οχι για ολα τα κομματια σιγουρα για τα περισσοτερα.

Το ‘’ Hearts on fire ‘’ τα σπάει εντελώς!!!

Εγώ πάντως καραγουστάρω όταν ακούω Hammerfall. Ειδικά το Crimson Thunder.
Δηλαδή για το είδος τους (ένα είδος που έχει εκατοντάδες συγκροτήματα και στα τέλη των 90s κάθε μέρα σχηματιζόταν και από ένα τέτοιο group) είναι κορυφή.

Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να είναι ντροπή να ακούει κάποιος Hammerfall.