Hannibal (TV series)

την πρωτη.

Θα στρώσει πρώτη σε δύο τρια επεισόδια. Η δεύτερη γαμαει ασύστολα :blush:.τρίτη αναμένω ακόμα εγώ.

Sent from my D5803 using Tapatalk

:smiley: :smiley: :smiley:

Αργησα λιγο αλλα… ΤΙ ΕΙΔΑΜΕ; ΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΕΠΟΣ; Πειτε μου γιατι, γιατι να μην υπαρχει συνεχεια; Γιατι ανουσιες σειρες οπως nip/tuck και supernatural να εχουν 7-10+ σεζον και αυτο το ΕΠΟΣ να σταματαει απο την τηλεοραση; Γιατι να ειναι σε μικρο καναλι; Εμενα αυτη η σειρα με συγκλονισε. ΤΙ ΦΙΝΑΛΕ Ω ΘΕΟΙ! Δηλαδ αν τους διναν αλλες 2-3 σεζον τι θα εφτιαχναν οι ανθρωποι πανω στην Σιωπη των Αμνων και το Χανιμπαλ (την ταινια); Για 'μενα αυτη η σειρα θα παραμεινει σειρα σταθμος στην ιστορια της τηλεορασης, ειτε μιλαμε για σκηνοθεσια, ηθοποιια φωτογραφια, μουσικη κλπ. Μιλαμε για τη σειρα που καταφερε να βαλει ηθοποιο να ξεπερασει τον Αντονι Χοπκινς σαν Χανιμπαλ… Κριμα πολυ κριμα να τελειωσει εδω. Rip λοιπον με ενα φανταστικο ταξιδι 3 υπεροχων σεζον, η μια πραγματικα καλυτερη απο την αλλη.
Υ.Γ.: Αυτη την σειρα πρεπει να την δουν ολοι…

Το σενάριο της ταινίας Χάνιμπαλ, το διασκεύασαν στο πρώτο μισό της 3ης σεζόν.

Ναι ρε προφανως απλα λεω να φανταστουμε ποσο πιο αναλυτικο και σκηνοθετικα και παικτικα θα γινοταν αν δεν ειχαν αυτην την πιεση χρονου γι αυτη τη σεζον…

μετα απο παυση ενος χρονου ειδα κ εγω το μεγαλειο της τριτης σεζον, ηταν πραγματικα μια σειρα που επιβραβευσε οσους αντεξαν το "να το δω, να μην το δω"του πρωτου μισου της πρωτης σεζον.
νομιζω οτι ολοι οσοι αναμειχθηκαν με την τριτη σεζον εφτασαν το πικ τους, ειτε δημιουργικα ειτε υποκριτικα.
μεγαλος βερτζερ, μεγαλος δρακος, τεραστιος λεκτερ

ελπιδες για 4η σεζον τον αυγουστο του 17 αλλα μαλλον οχι το στορυ της σιωπης των αμνων, απο συνεντευξη του φουλερ

Σημερα το τελειωσα,δεν την ειχα δει τοσα χρονια…απιστευτη σειρα,με μια πολυ μικρη κοιλιτσα η πρωτη season…Πραγματικα τεραστια απορία με το οτι δεν συνεχίστηκε…κριμα και παλι κριμα!και ο χανιμπαλ και ο γουιλ απίστευτοι