Hard rock live at greece

Αλλάξαμε το όνομα σε HOTLINE και αρχίσαμε να παίζουμε μαζί με τα δικά μας και πολλές διασκευές, και παίζαμε σε διάφορα μπαρ εδλω στην Αθήνα. Σταματήσαμε όταν εγώ έφυγα φαντάρος, με την προοπτική να παιζουμε όταν μπορούσαμε, αλλά δεν…
Μετά το στρατό έπαιξα με γρουπ που έπαιζαν μονο διασκευές αλλά όπως γίνεται συνήθως κάποιος το παίρνει στην πλάκα και δεν δίνει το πρέπον ενδιαφέρον.

Πάντως μιας και επικοινωνήσαμε κάτι συζητάω με γνωστό γρουπ του ελληνικού χώρου. Είμστε πολύ φίλοι, οπότε υπάρχουν οι βάσεις για μια καλή συνεργασία. Ηχογραφείται το νέο album τώρα κσι μετά λέμε για κανά live. Μόλις έχω κάτι σίγουρο θα σε ενημερώσω.

Κάντε καμιά κίνηση να φέρεται κανά πιο μεγάλο όνομα!!! Έχω ξεπενταριαστεί να πηγαίνω έξω για να δω τις πάντες που μου αρέσουν!!!
Πλάκα κάνω. Ξέρω ότι είναι αδύνατο να καλυφθούν τα έξοδα με το κοινό που έχει η Ελλάδα. Άρα, καλό μου ταξίδι!!!

Αλλάξαμε το όνομα σε HOTLINE και αρχίσαμε να παίζουμε μαζί με τα δικά μας και πολλές διασκευές, και παίζαμε σε διάφορα μπαρ εδλω στην Αθήνα. Σταματήσαμε όταν εγώ έφυγα φαντάρος, με την προοπτική να παιζουμε όταν μπορούσαμε, αλλά δεν…
Μετά το στρατό έπαιξα με γρουπ που έπαιζαν μονο διασκευές αλλά όπως γίνεται συνήθως κάποιος το παίρνει στην πλάκα και δεν δίνει το πρέπον ενδιαφέρον.

Πάντως μιας και επικοινωνήσαμε κάτι συζητάω με γνωστό γρουπ του ελληνικού χώρου. Είμστε πολύ φίλοι, οπότε υπάρχουν οι βάσεις για μια καλή συνεργασία. Ηχογραφείται το νέο album τώρα κσι μετά λέμε για κανά live. Μόλις έχω κάτι σίγουρο θα σε ενημερώσω.

Κάντε καμιά κίνηση να φέρεται κανά πιο μεγάλο όνομα!!! Έχω ξεπενταριαστεί να πηγαίνω έξω για να δω τις πάντες που μου αρέσουν!!!
Πλάκα κάνω. Ξέρω ότι είναι αδύνατο να καλυφθούν τα έξοδα με το κοινό που έχει η Ελλάδα. Άρα, καλό μου ταξίδι!!![/quote]

AMA DEN PAREIS TO FINLANDO STON DISKO DEN THA EXEI EPYTIXIA .THIMASAI TO DUETO ME ANTONIO STO KOLORADO KAI TON PETRALONITI?

Τραυματική εμπειρία, πραγματικά…
Πάντως, δε λέει, γιατί το cd που θα βγάλουμε δεν πρόκειτε να πουλήσει, αφού θα το χαρίζει στα κοριτσάκια (βλ. Hook). Γνωστός σαλιάρης…

Άσε που το μόνο όργανο που παίζει είναι lead μελώδικα, και μόνο τα κάλαντα. Θα “οικονομίσει” μέρες που έρχονται…

Τραυματική εμπειρία, πραγματικά…
Πάντως, δε λέει, γιατί το cd που θα βγάλουμε δεν πρόκειτε να πουλήσει, αφού θα το χαρίζει στα κοριτσάκια (βλ. Hook). Γνωστός σαλιάρης…

Άσε που το μόνο όργανο που παίζει είναι lead μελώδικα, και μόνο τα κάλαντα. Θα “οικονομίσει” μέρες που έρχονται…[/quote]

Αφού είναι γνωστός ερωτύλος ρε παιδιά … καλά κάνει,!!!

Κάντε καμιά κίνηση να φέρεται κανά πιο μεγάλο όνομα!!! Έχω ξεπενταριαστεί να πηγαίνω έξω για να δω τις πάντες που μου αρέσουν!!!
Πλάκα κάνω. Ξέρω ότι είναι αδύνατο να καλυφθούν τα έξοδα με το κοινό που έχει η Ελλάδα. Άρα, καλό μου ταξίδι!!![/quote]
kalo mas taksidi na les. ego na deis. i alithia einai oti den mporoume na “sikosoume” megala onomata stin xora mas opote londino kai pali londino

an theleis steile ena promo sto rock radio

kalo mas taksidi na les. ego na deis. i alithia einai oti den mporoume na “sikosoume” megala onomata stin xora mas opote londino kai pali londino

an theleis steile ena promo sto rock radio[/quote]

Λονδίνο και Γερμανία. Καλοκαίρι είδα Γερμανία ΤΝΤ, Gotthard, Kingdom Come, Fate & Primal Fear και Σεπτέμβριο Rush (απίστευτη συναυλία). Γίνονται ωραία live και το κόστος δεν είναι μεγάλο.
Τώρα περιμένω για το νέο χρονο για Van Halen αλλά έτσι που το πάνε απ’ότι διαβάζω δεν την βγάζουν τη χρονιά.
Φυσικά ετοιμάζομαι για καλοκαίρι Sweeden Rock και καλά θα είναι να είμαστε οργανωμένοι μιας και από Αθήνα θα είμαστε αρκετοί.

Όσο για το promo, όταν έχουμε κάτι ολοκληρωμένω θα στείλω. Τhanks[/list]

ela re kai ego eimoun sto deep impact!!!

Ένα παλληκάρι είδα μόνο μπροστά-μπροστά με photo pass και με Ελληνική Σημαία.
Μαζί είσασταν?

nai!!!re mpas kai gnorizomaste???

Ελα ρε κοψτε την πλακα , αφου εισαστε πρωτα ξαδερφια … αντε !!!

Αποκλείεται. Και το παιδί με τη σημαία επειδή ξεχώριζε λόγω σημαίας το είδα. Του μιλήσαμε, γιατί ήταν και άλλα παιδιά μαζί μου, αλλά μας έκανε μια χειρονομία σε στυλ “έχω τρελαθεί” και συνέχισε να χτυπιέται την ώρα που έπαιζαν οι Kingdom Come.
Στο προηγούμενο Rock On έγραφε για το Deep Impact και λέει και τα παιδιά που είμασταν από Αθήνα.
Ποοι σου άρεσαν περισσότερο? Εμένα, όπως το περίμενα άλλωστε, οι ΤΝΤ. Απίστευτοι!!! Άνετα τους ξανάβλεπα. Μίλησα με τον Harnell και μου είπε ότι παίρνει πολλά mail από Ελλάδα και ότι θέλουν να παίξουν στην Έλλάδα αλλά να βρεθεί κάποιος να τους φέρει. Τα ίδια ακριβώς μου είπε και ο Le Tekro. Μακάρι…

θα σου πω την γνωμη μου ελπιζοντας να μην με παρεξηγησεις. λοιπον τους tnt δεν μπορεσα να τους ευχαριστηθω. μου αρεσουν πολυ και επαιξαν τελεια οπως ηταν αναμενομενο. δυστυχως ομως ο harnell δεν ειναι απο τα καλυτερα παιδια της πιατσας και ας το αφησουμε εδω…ο le tekro παντως εχει απιστευτη τρελαρα και είναι εντελως rock ατομο απο πολλες αποψεις. παντως το my religion για μενα ηταν ενα απο τα καλυτερα του 2004
εγω γουσταρα πολυ τους gotthard και τους dare (οι τελευταιοι με κερδισαν πραγματικα με αυτο το live)

πετρο το παληκαρι που ειδες με την ελληνικη σημαια,αν δεν υπηρχε κι αλλος,ηταν ο κολλητος μου ο Γιαννης.

Πετρο ωραιο το avatar σου.Και οι tnt σπουδαια μπαντα.Τ ι καλη φαση θα ηταν να καναμε ενα live στη θεσ/κη με hard rock μπαντες.Ωστε εισαι σε μπαντα?Καντε εντατικες προβες,και σας περιμενουμε καποια στιγμη να σας δουμε.Keep on rockin!!!

Δεν παρεξηγώ τίποτα από αυτά που λές. Τώρα για το αν ο Harnell δεν είναι το καλύτερο παιδί, όταν μιλησαμε ήταν πολύ σοβαρός και ενθουσιασμένος σχετικά με την Ελλάδα. Βέβαια για να το λες, σίγουρα κάπου το στηρίζεις (και φαντάζομαι μάλλον που). Στείλε p.m. αν θες με λεπτομέριες. Όντως ο Le Tekro ήταν για δέσιμο και πάνω και κάτω από τη σκηνή. Το My Religion είναι δισκάρα. Καλοί οι Gotthard αλλά θεωρώ ότι ήταν άτυχοι αφού έπαιξαν μετά τους ΤΝΤ, και η δύναμη και ο τσαμπουκάς που είχαν οι ΤΝΤ δεν τον είχαν οι Gotthard. Είχαν λίγο καλύτερο ήχο από του TNT, μεγαλύτερη σκηνή και φώτα αφού πλέον είχε νυκτώσει, αλλά δεν μπορώ να πω ότι ξετρελάθηκα. Τους Dare δεν τους είδα γιατί με τη βροχή που έφαγα εκείνη τη μέρα αναγκάστηκα να γυρίσω στο ξενοδοχείο για να αλλάξω ρούχα. Πολύ βροχή καλοκαιριάτικα. Ενώ τώρα που πήγα για Rush ίσα που ψιχάλισε.Ανωμαλία. Πάντως μου είπαν τα καλύτερα για το live των Dare.

Ρε είχε βροχή και δεν είδες τους Dare; Δε νομίζω ότι υπάρχει πιο μελαγχολική Aor μπάντα απ’ αυτούς… Και μην μου πεις ότι δεν είδα τους ΤΝΤ στο SWEDEN ROCK γιατί θα μιζεριάσω…

Είσαι τόσο ΓΡΑΦΙΚΟΣ που όχι μόνο δεν είδες ΤΝΤ αλλά έχασες και τους DANGER DANGER.
Σε παραδίδω στην κατακραυγή του κόσμου.

www.eno_esy_koimosouna.gr :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Είσαι γραφικός plus… Τους Danger Danger τους είδα!!!

[size=6]www.grafikosplus.gr[/size]

στους dare εβρεχε πολυ αλλα ολοι τρελαθηκαμε απο την μουσικη και ελαχιστοι εφυγαν. ο darren ειναι γαμω τα παιδια (παιδι που λεει ο λογος), χαβαλετζης!! Δεν θα ξεχασω τη φαση που ηρθε μια οπαδος των dare με t-shirt ραφτα (και ομως) ισπανιδα λιγο…ευτραφης, την ωρα που πιναμε μπυρες στο μπαρ του ξενοδοχειου, και του κανει ενα κεφαλοκλειδωμα και αρχιζει τα φιλια (οπου εβρισκε και αυτη η ατιμη…) anyway οταν εφυγε μου λεει “αυτα ειναι τα βαρη του επαγγελματος”… το δουλεμα που εφαγε ολο το βραδυ απο την παρεα δεν λεγετε…

οσο για τον harnell μη παει στο πονηρο το μυαλο σας, αλλος ειναι ο λογος και δεν θελω να τον εκθεσω. Ασε που τοu ριχνω και κανα δυο κεφαλια!! Αλλα ΓΑΜΩ της φωνες και ΓΑΜΩ τους performer!!!

Έ, είναι λίγο κοντός. Η αλήθεια να λέγεται. Δεν πάει στο πονηρό το μυαλό μου, απλά είδα που “έπαιζε το ματάκι του” γενικά στις γυναίκες. Αυτό σκέφτικα.
Καλά, ότι είναι φοβερός σαν τραγουδιστής και performer νομίζω ότι δεν θέλει σχόλια.