Hatebreed

ναι, είναι τίγκα μέταλ και μου θύμισε πολύ Slayer

On a December 28 post on the band’s MySpace, Jasta attacked “some lame asshole” who posted the 1998 song “Smash Your Enemies” as “Kill the Niggers” on various file sharing services. It’s not the first time the band has dealt with malicious downloaders. In 2004, a Hatebreed hater posted the 1998 song “Kill an Addict” on Kazaa under the same ugly title.

“This is why illegal music downloading is fucked up,” Jasta wrote. “Any true Hatebreed fans know the real deal and know we would never have a song called that, but there are a lot of young kids that don’t buy music legally that went online to steal our music and saw this fucked up song title and were offended and wrote us messages and hate mail. This is so lame. Hatebreed is a band with positive messages of respect for all… It offends us that people would even think for one second that we would have any racist, homophobic or sexist type agenda.”

ευχαργια την διευκρινηση,χαιρομαι που δεν ειναι φασιστες.Και για να επανορθωσω εβαλα τον τζαστακο για αβαταρ:)

Τι εγινε ρε παιδια,το καναμε νεο trend?:-s

Βαλε Sean Martin καλυτερα.:wink:

change completed
better now?
δεν θα στον φαμε τον τζαστα

ναι αλλά και πάλι ίδια πόζα έχετε :stuck_out_tongue:

και ειναι και τα δυο χαρντκορια:lol:

Ναι μια χαρα.Thanks man.:slight_smile:

από το σάιτ του ΑΝ. :smiley:

Θεικη φωτο,απ’το 2004 που σκισανε(το καταλαβα απ’ τη Pitchfork μπλουζα του Jasta).

Καπου εκει μεσα πρεπει να φαινομαι.:-k

Nαι μεν υπάρχει σχετικό θρεντ με τους [COLOR=“DarkOrange”]hatebreed[/COLOR] σ’ αλλη κατηγορία (που όμως αφορά συγκεκριμένο σιντί τους). Εδώ ευελπιστώ να επεκταθούμε γενικά με το σύνολο των έργων τους:

Under The Knife CD

Satisfaction Is The Death Of Desire CD

Perseverance CD

Rise of Brutality CD

Supremacy CD

For The Lions CD ([I]διασκευές γνωστών κομματιών άλλων μπαντων[/I])

Hatebreed CD

Σχόλια;

το γεγονός και μόνο πως τους γνωρίζετε ([I]και σημαντικότερο: ΕΧΕΤΕ ακούσει έστω 2 δίσκους τους[/I]!) σημαίνει πως [B]μπήκα στο…σωστό Φόρουμ[/B]!!!
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Για μένα το Perseverance είναι η κορυφή τους! Γενικά όλα είναι από καλά εως γαμάτα. Λίγο το τελευταίο δεν μου έκανε το κλικ που μου κάνανε τα προηγούμενα και το άφησα σχετικά γρήγορα. Ίσως να φταίνε τα πιο πολλά μεταλ στοιχεία που έχουν.

perseverance και rise of brutality απο μενα!!

I’LL BE YOUR DOOMSAYER!!!

Το live τους που είδα το καλοκαίρι απ’ τα καλύτερα που ‘χω δει ποτέ μου. Τρομερή ενέργεια. Η στιγμή που ανεβαίνουν πάνω στη σκηνή, φωνάζει ο Jasta “You fucking bleed now” και μετά σκάει η υπερ-ριφφάρα με τον πιο συμπαγή, ογκώδη ήχο που έχω ακούσει ποτέ, ήταν απερίγραπτη. Και να μην ήθελες να κουνηθείς απ’ τη θέση σου, πήγαιναν μόνα τους τα μέλη σου. :lol:

:(:-s ε ναι…[I]το δικό μου συναυλιακό απωθημένο…αμ πότε να τους δω, τώρα που σώθηκαν και τα τελευταία φράγκα[/I]…

rise of brutality και το ομωνυμο hatebreed μεγαλες δισκαρες…
μαρεσουν με διαφορα απο τα αλλα - τα χωνω αρκετα συχνα…
μακαρι να καταφερω να τους δω και αυτους…:wink:

δικός μας κι αυτός…:smiley:

[B]Όντως, μεγάλες Δ-Ι-Σ-Κ-Α-Ρ-Ε-Σ αυτές.[/B] Για [I]πόρωση, ξέσπασμα και…αυτοδιάλυση[/I] το μεταλικό χάρντκορ προτιμότερο από το εξεζητημένο, πιο τεχνικό μέταλ!:wink:

Καινούριο-γαμάτο-κομμάτι

Put it to the torch!

ντάξει γαμάει

αντε λέμε 10 γενάρη βερολίνο!!!