Heaven And Hell-The Devil You Know [2009]

HEAVEN AND HELL ? the band featuring BLACK SABBATH guitarist Tony Iommi and bassist Geezer Butler, singer Ronnie James Dio, and drummer Vinny Appice (BLACK SABBATH, DIO) ? is currently in discussions with various record labels about recording a brand new studio album in 2008, Butler has confirmed to Black-Sabbath.com. More information will be made available soon.

Απτο blabbermouth!Αυτά είναι…Γιατί έτσι έπρεπε να γίνει!Και άσε την Sharon να μας έχει στο περίμενε!!:lol:

α ρε οζζυ ποτε θα σοβαρευτεις??αντε με το καλο ο νεος δισκος

So it shall be written, so it shall be done!!!

αμα κρινω απ’τα καινουργια κομματια που ειχε η συλλογη Dio Years, τοτε δεν θα’ναι κι’ασχημα. αντε να δουμε…

Ετσι και κυκλοφορησει με το ονομα “Heaven & Hell”, σορρυ, αλλα θα ειναι για το μπεο…

2 μπαντες ειναι τελικα?

εντιτ: ΒΓαλτε το ρε με το ονομα Black Sabbath και στα @@ για την Sharon!

Όχι ρε ΠΟΥΣΤΗ μου.

τα λαθη πληρωνονται. οι Iommi και Geezer δε θα περιμεναν για παντα.

καλη φαση…ετσι να ακουω sabbath με τον καλο τραγουδιστη…ελπιζω να βγει ενας αξιοπρεπης δισκος…
αλλα για μενα ετσι κι αλλιως ακομα και δισκο με σκυλαδικα να βγαλει ο DIO θα τον αγορασω…

αυτά είναι!! blacκ sabbath ή heaven and hell θαναι η μπάντα δεν μενδιαφέρει…οι προσωπικότητες που την πλαισιώνουν την μπάντα έχει σημασία!

O δισκος θα θελα να ταν αναμιξη σαμπαθ και σολο καριερας ντιο.Να βγει κατι διαφορετικο ρε παιδι μου…

Eγώ απλά θα ήθελα να μην με απογοητεύσει μιας και το εν λόγω σχήμα το έχω θεοποιήσει μιας και δεν έχουν βγάλει ποτέ κακό δίσκο…είναι κρίμα τώρα:?

Καλα το Dehumanizer δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο παντως…

Aλλό δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο και άλλο κακό, άλλωστε το Dehumanizer περιέχει πολύ ώραια τραγουδάκια και ας μην είναι σαν σύνολο απίστευτο…

Εμενα το Dehumanizer μου αρεσει αρκετα!
Οτι και να βγαλουν πιστευω θα ειναι κατι αξιολογο!
Και τελειο να μην ειναι θα ειναι αρκετα καλο!8)

ρε και δισκο με ρεμπετικα να βγαλουνε παλι παπαδες θα παιζουν…

Ανυπομονω !

Etsi bravo. Oxi tha perimenoun ton Ozzy kai tin Sharon pote tha tous k@vlwsei gia na vgaloun kainourgia mousikh. Kala tha itan pantws na einai ypo to onoma “Black Sabbath”.

Για να δούμε…

Πως θα περάσουν οι μέρες…

Νέο Album ε?:?
Ας Ελπίσουμε πως θα ειναι αξιολογο λογω του κύρους των Καλλιτεχνών…αν και οι Sabbath χωρις τον Οzzy ειναι immitation…φανηκε αλλωστε το Καλοκαίρι…[-X

Λυπαμαι που θα το πω, αλλα τη δεδομενη χρονικη στιγμη Sabbath ΜΕ Ozzy ειναι imitation. Τουλαχιστον ο Dio εχει ακομα φωνη…