Heavy - Power - Epic Κυκλοφοριες

ξεθάβω γιατί αξίζει, ο δίσκος είναι απίστευτος κλασικές κιθαριστικές συνθέσεις και ο τραγουδιστής απλά τα δίνει όλα, τον Ιούνιο περιμένουμε καινούργιο ονόματι Right in the Guts , παίζει ασταμάτητα μαζί με νέο Axel Rudi Pell το οποίο μετά από αρκετές ακροάσεις φαίνεται πολύ καλό άλμπουμ

Νέο single από τους Luca Turilli’s Rhapsody (τώρα μάλλον υπάρχουν 2 Rhapsody :lol:).

Εχω να ασχοληθώ με Rhapsody εδώ και 10 χρόνια. Είχε κουράσει πολύ το hollywood metal :stuck_out_tongue:

Το single-άκι είναι καλό. Θυμίζει περισσότερο τα πρώτα τους αλμπουμ. Λυρικό power-epic και όχι πομπώδες “hollywood metal”.

Απ’οτι βλεπω υπαρχουν νεοι δισκοι [B]Crystal Viper[/B] και [B]Steel Assassin[/B].

Οποιος και οταν τα ακουσει, ας ριξει καμια γνωμη.

Το Crystal Viper μου φάνηκε ψιλοκουραστικό, θα επανέλθω όμως με μερικές ακροάσεις ακόμα.

Βγαίνει και νέο Skelator ε…Δεν ξέρω αν το αναφέρατε.

Αυτούς τους έχω παρατήσει απ’ το Metal Nation. Κάπου μετά με χάσανε…

ΆΚΥΡΟΟΟΟΟΟΟΟ

Ρίξε μια αυτιά να δείς πως ακόμα και το πρώτο μισό λεπτό αρκεί για να σε πείσει.
Steel Assassin - God Save London

Ακόμα γνώμη δεν έχω πάντως…μόλις ανακάλυψα το War Of The Saints και έχω πάθει πλάκα λέμε, λές και ανακάλυψα το Digital Dictator 2 νιώθω και τέτοια πράματα δλδ, με το καινούργιο θα ασχολούμαστε τώρα;:stuck_out_tongue:

2o ετος στη σχολη, εργασιες για τα ηλεκτρικα κυκλωματα και στο στερεο War of the eight saints. 8)
εχει μεινει ανεξιτηλο στη μνημη. :stuck_out_tongue:

Νέο Marauder :anyone:

[B]Katana - storms of war[/B]

Κάπου μεταξύ του νέου Grand Magus και το Kreator έβαλα και αυτό για μια αυτιά αφού το περσινό τους heads will roll μου είχε αρέσει αρκετά. Από μια μόνο ακρόαση δεν είναι και δύσκολο να δεις το πόσο αγαπάνε τους Maiden εποχής Dickinson. Το καλό είναι πως δεν σε εκνευρίζει η στυγνή ώρες ώρες αντιγραφή αφού βγάζουν πολύ κέφι οι άτιμοι. Όπως και στο προηγούμενο έτσι και εδώ δείχνουν πως μπορούν να γράψουν (η να αντιγράψουν) υπερβολικά πιασάρικα κομμάτια και όμορφες μελωδίες.

εγω παντως δεν τη παλευω με alpha tiger…
ΠΟΛΥ ΒΑΡΕΤΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΡΗΣ!!!
μου σπαει τα νευρα!!!

Λοιπόν αυτό εδώ τελικά είναι πολύ καλό άλμπουμ. Σίγουρα καλύτερο από προηγούμενο και βάζει σοβαρή υποψηφιότητα για καλύτερο τους άλμπουμ γενικά, αν και δεν έχουν άσχημα άλμπουμ οι τύποι. Ειδικά αυτό το leather lord είναι σαν να ξεπήδησε από το Painkiller. Ακούστε το, όχι ακούστε το :stuck_out_tongue:

http://www.youtube.com/watch?v=b-0Mb-Xkaaw&feature=share

και εγώ μυρίζομαι γερό καμπάκ

Αφού επιμένεις :stuck_out_tongue:

Γ@μεί το κομμάτι…σε κάποια φάση στο ρεφραίν βέβαια περίμενα να ακούσω …Killeeer μετα το …He is the Leatheeeer… :lol:

Ισοπεδώνει, ναι ή όχι;

Συνεχίζω να σπαμάρω για την δημιουργία θρεντ για το αποπάνω.

Να πάτε να φκιάξετε κύριε. Ή θα περιμένουμε να πάρει έξοδο ο νομιστεράκης.

:!: http://www.youtube.com/watch?v=cGZycLuNvM8

Παρτε μια τρουμεταλλικη τζουρα να φτιαχτειτε. 8)

Το Omen πότε το περιμένουμε…?