Heavy - Power - Epic Κυκλοφοριες

Και ποιος σου είπε πως είναι ιπτάμενο το άρμα; Ο τραγο-τυφώνας το κάνει να πετά, απλά έχει και 6 να το τσουλάνε. Σημασία έχει πως το τραγούδι είναι έπος (όχι όσο το ΔΤ κάτω από το video) και δεν το περίμενα. Ε και ο δίσκος κάτι λέει μπορώ να πω :stuck_out_tongue:

You can never have enough goats.

1 Like

Ρε είναι πάρα πολύ καλό αυτό

Νομίζω σωστό τοπικ είναι . Speed με γαρνιτούρα μια γαμάτη γκάμα επιρροών από τα γειτονικά είδη

Ωραία ξεκινάει η χρονιά . Καπάκι μετά από λιώσιμο SoA θα πάμε σε αυτό

1 Like

Σε περίπτωση που δεν το είδε κάποιος στη αρχική σελίδα

3 Likes

με σπασμένα φρένα πάνε προς το παρόν αυτοί ε;;

2 Likes

Οποτε παιζουν αργα οπως εδω μ αρεσουν πολυ. Τα αλλα αδιαφορα για μενα

Παμε απο Ταϋλανδη μερια…

1 Like

Μ αρεσουν τα χριστιανικα. Δινουν μια επικη καηλα στο τσι :stuck_out_tongue: Τραγουδαει και ο Τσαλικης. Των Zandelle k Gothic Knights. Interesting

1 Like

Πολυ Visigoth μου θυμιζουν τουτοι.

1 Like

Εγω αυτο ακουγα χτες. Ελληνες. Συνηθως δεν τρελαινομαι με τετοια ακουσματα, αλλα με τραβηξε πολυ η ατμοσφαιρα. Μου θυμισε Dark Nightmare σαν το Dragonlake ποθ μου αρεσει πολυ.

1 Like

Καλή ατμόσφαιρα αλλά θα ήθελα λίγο καλύτερα φωνητικά.
Δεν είναι άσχημα αλλά νομίζω ότι τα έχουν χαντακώσει και στην παραγωγή αρκετά πίσω.

Ισχυει. Ισως εσκεμμενα γτ η φωνη ειναι καλη

Ανυπομονω

Το προηγουμενο το θεωρω απο τα κορυφαια του ειδους για την δεκαετια

3 Likes

ΝΑΙ! Μεγαλο κολλημα και για μενα το Redemption Through Force για πολυ καιρο οταν ειχε κυκλοφορησει. Το pre order εχει ηδη γινει και περιμενω να τον ακουσω και αυτον!

1 Like

Πολύ υπερβολή στα φωνητικά και λίγο μονότονο.
Αλλά από την εναλλακτική του επικού με άτσαλα, ένρινα sic(φάλτσα) φωνητικά, νταξ, μίλια μπροστά.
Κύπρος καλά τα πάει μ αυτούς, AP, Mirror κτλ.

Συμφωνω σε σημεια για τα φωνητικα στο συγκεκριμμενο. Γενικα μου αρεσει η φωνη του και το πως την χρησιμοποιει, αλλα με τετοιου ειδους προσεγγισεις ειναι αναποφευκτα και τα διασπαρτα κριντζαρισματακια :smiley:

1 Like
2 Likes

9 Likes

Προμισινγκ

1 Like