Heavy - Power - Epic Κυκλοφοριες

1 Like

Heavy / Speed για την ακρίβεια. Τούμπανο.

5 Likes

Αυτο πως μας ξεφυγε ρε παιδες? Τους βρισκω πολυ καλους.
Μια φωνη που θυμιζει Dio κ Tate και μουσικη που παραπεμπει σε διαφορα επικα μονοπατια. Heir Apparent, Rainbow, Saviour Machine, Magnum κτλ κτλ

9 Likes

Εν τω μεταξυ οσο τους ψαχνω αυτους τους Diamonds Hadder τοσο πιο ενδιαφερον υλικο βρισκω. Μυστηριωδης περσονα που φτιαχνει φοβερο αρτγουορκ για την μπαντα, ανετα χτυπαω t-shirt, ιδιαιτεροι στιχοι κτλ.
Νιωθω σαν να χω βρει τους νεους Lord Bane(:heart:) μου στα γεραματα

Εχουν κανει κ εξαιρετικη διασκευη στο Stargazer. Μια δοση πιο παρανοικη απο το αυθεντικο.

7 Likes

Aν σας θυμίσει κάτι εχετε δικιο.

2 Likes

Α ρε κατακαημένο γιουροπαουεράκι…

1 Like

Φλεβάρη από Dying Victims

4 Likes
1 Like

Βραδια euroleague, ημιτελικου ΑΕΚ - Μιλαν στο τσουλου του 2030 στο football manager κ αναζητησης μυστηριου power metal.

Αυτο μ αρεσε πολυ. Ιδιαιτερη Αμερικανια. King Diamond, επικο, blastbeats, voivod κ αλλα περιεργα.

Κ αυτοι εδω, κατι σαν επικομεταλλικοι Ghost. Tο αποτελεσμα μου φανηκε ενδιαφερον τουλαχιστον

9 Likes

Αυτό το ακούω άνετα κάθε μέρα

2 Likes
5 Likes

Να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά

3 Likes

Για πάμε…εμένα πάντως πολύ μου είχε αρέσει το δεύτερο album τους.

4 Likes

Παρομοίως, και ελπίζω να γίνει χαμός με αυτόν τον δίσκο.

3 Likes
7 Likes
5 Likes
8 Likes

Interesting

3 Likes

2 χτυπητά δάνεια απο το παρελθόν, άγαρμποι στίχοι, ένας καλός αλλά αδύναμος τραγουδιστής, απο πλευράς τσιρίδας, που είμαι περίεργος πως θα λέει τα παλιά κι ένα meh ρεφραιν. Α και σόλο που δεν λέει και πολλά, ενω οι δισολίες της μπάντας είναι επικές. δεν πήραν και τον μιστίκ, που ο τύπος ταίριαζε ταμάμ. Δλδ … ντάξ, μοναχοί τους βγάζουν τα ματάκια τους εδώ και χρόνια. κάτι θα κάνουν στα φεστιβάλ, αλλά για 10 + χρόνια…ψόφια πράγματα. (αν και δεν νομίζω να υπήρχαν - τώρα θα τους έπιασε η κάψα)

δεν μου είπε τίποτα, δυστυχώς