Heavy - Power - Epic Κυκλοφοριες

Εγώ τους έχω αφήσει στο Last Supper οπότε δεν πολυψήνομαι ;ρ

Εγώ πάλι τους έχω αφήσει στο Tunes Of War οπότε και γαμώ!

Γιατι το καλο hard rock - heavy metal βγαινει το 1986, βγαινει το 2006 και θα βγαινει και το 2046 οσο υπαρχουν ανθρωποι με παθος, ψυχη και ταλεντο.

ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΑΝΤΑ ! ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΙΣΚΟΣ !

:-k:-k

Μεγάλο χαρντ ροκ/μέταλ; Από Άξελ Ρούντι Πελ;

Srsly?

:-k:-k

ΑΠΟΛΥΤΩΣ !

Δεν υπαρχει ουτε ενα μετριο κομματι μεσα σε αυτον τον δισκο !!!

εδώ είναι το χιεβυ μεταλ λοιπόν. Αφήστε τα γκρεηβ ντιγκερς και:

οι μύστες του ΚΑΥΤΟ ΑΤΣΑΛΙ ήδη γνωρίζουν

Nαι ρε τραμπ! Μιλάμε για ΔΥΝΑΜΙΤΗ, όχι αστεία.

Τι σκατά λέει το λόγκο ρε που δε βγάζω; :stuck_out_tongue:

χαχ δες άνθρωπο που θα ξεχωρίζει πετρώματα στο μέλλον ;ρ

Skelator

ανορθόγραφος skeletor δηλαδίς

\m/

Ειδικά το δεύτερο μισό του άλμπουμ (από το Symphony of the Night μέχρι το τέλος) είναι συγκλονιστικό. Δηλαδή είναι πραγματικά απίστευτο. Δηλαδή Night Sky άκουσέ το ΧΤΕΣ. Δηλαδή ασδφασδφαδσφασδφαφδασδφ.

Καρφί κι αυτό για τα καλυτεροκαλύτερα του 2010.

Καλή χρονιά για το heavy/power!

Αυτό ακριβώς!

Eγω θα πω απο ενα τραγουδι πριν.Το Circle of Bloodshed με την Fight Fire With Fire-ish ριφαρα του που μπαινει ξαφνικα,μας πετυχαινει χαλαρους και μας ξεσκιζει.“Ciiiiircleeee of Bloooodsheeeeeeeeeed!!!” για τελειωμα και αντε γεια.For Death and Glory μαλλον καλυτερο κομματι εκει μεσα για μενα και γενικα πολυ αξιολογος δισκος.Ευχαριστουμε τον Μανοςογδονταεπτα!

Εντωμεταξύ το Stand up (for rock and roll) είναι διασκευή του Strange wings ή του Rock you like a hurricane?? :stuck_out_tongue:

6:38 στο for death and glory των skelator μπαίνει η μουσική που συνόδευε τους ούρουκ χάι ε :!:

Ακριβώς.
Σε περίπτωση που δεν το πήρατε πρέφα, είναι ο ύμνος του δίσκου. (edit: Το γραψε ο παμκινς πριν απο μενα, στραβομάρα ;ρ)

Now for wrath, now for ruin AND THE RED DAWN.

Αντε και UTH.

Δεν βρισκω πουθενα skelator :frowning:

Πες και για την εισαγωγη που βρωμαει Slayer, αλλα και για την Agent Steel-ική εξελιξη του κομματιου. :wink:

Ακριβως ! Η εισαγωγη ειναι ενας τελειος συνδυασμος των δυο αυτων υμνων ! 8)

Επισης στο Victory απο το 3.20 και μετα ακουμε Trooper μελωδια, ενω το κομματι πραγματικα απογειωνεται.

Γενικα, ΤΙΜΙΟ και ΧΥΜΑ heavy/speed metal απο ατομα που ΝΙΩΘΟΥΝ. =D>

E ναι ενταξει,φουλ ΣΠΙΝΤΙΛΑ.BOMB THE DRAGONSHIPS:band: (γενικα για καποιο λογο καβλωνω απειρα με το πώς λεει τη πρωτη φραση μετα τη τσιριδα στην αρχη.Smells like a classic.)

Edit για να μη διπλποσταρω:ακουστε χθες και το ep τους “Swords”,κυριως για το 15λεπτο επος The Wrath of Odin’s Sons.Eχει και ενα μικρο βλαξ μεταλ περασμα xd

http://www.myspace.com/crystalviperofficial

Στο παραπάνω link ακούτε το νέο κομμάτι των Crystal Viper με τίτλο “Blood of the Heroes” και μαζεύετε τα σαγόνια σας από το πάτωμα.:slight_smile: