HellFest 2012

το πρώτο τσουρμο ανακοινωθηκε πριν απο λιγο

που ειναι οι ΜΙΝΙΣΤΡΥ γαμωτοσας

AMB OF GOD - BLUE OYSTER CULT - CHILDREN OF BODOM - TRIVIUM ? HATEBREED - DIMMU BORGIR

ABORTED ? ALCEST - ALL FOR NOTHING - AMENRA - ANAAL NATHRAKH - AOSOTH ? ARCTURUS - ASG - AVULSED - BENEDICTION - COLOUR HAZE - CRASHDIET - DARKSPACE - DEATH BEFORE DISHONOR - THE DEVIL’S BLOOD - DISEMBOWELMENT - DYSE - FROM ASHES RISES - HAEMORRHAGE - HOUR OF PENANCE - IN EXTREMO - MONKEY 3 - NAPALM DEATH - NECROS CHRISTOS - ORANGE GOBLIN - ORANSSI PAZUZU - ROMPEPROP - SOLSTAFIR - SPUDMONSTERS ? STRIFE - THOU - UFOMAMMUT - UNEXPECT - VANDERBUYST - VICTIMS - VULTURE INDUSTRIES - WINTERFYLLETH

Το ειδα και εγω τωρα…

Τιποτα που να με ενθουσιαζει και τα λιγα που μου αρεσουν, τα εχω ηδη δει…
Μαλλον το Helflest δεν θα ειναι ο προορισμος μας για δευτερη συνεχη χρονια…

Ποτε γινεται συνηθως?

Blue Oyster Cult, Hatebreed, Benediction, Crashdiet, Darkspace, Death Before Dishonor, Hour Of Penance, Napalm Death, Necros Christos και καποια ακομα ειναι γαμω τις προσθηκες!

του χρόνου θα γίνει 15-17 Ιουνίου

εντάξει, είναι εντελώς πρωιμο στάδιο…η ανακοίνωση λέει για άλλες 100 μπαντες :stuck_out_tongue:

Thou ε. Μαλιστα. Καλη φαση.

Παντα ηθελα να παω και λεω να το κανω φετος!
Αν και εχω δει πολλεςς απο τις μπαντες, το σκηνικο θα μεττραει

VAN HALEN CANCEL EUROPEAN TOUR DATES:
Van Halen have cancelled their planned 2012 Summer Tour of Europe before the dates were even announced. But because planning was so far along for the tour - the dates and venues were already locked in. There has been no reason given to promoters for the cancellation. Simply that it was not going to go ahead.
The cancelled dates were:
May 28 Paris Zenith
May 30 Zuerich Hallenstadion
June 1 Barcelona Pala Jordi
June 3 Milano Arena Fiera
June 5 Dortmund Westfalenhalle
June 7 Sweden Rock Solvesborg
June 10 Download Festival Donnington
June 13 Stuttgart Schleyerhalle
[B][U]June 15 Hellfest Clisson France[/U][/B]
June 17 Fields Of Rock Festival Holland
June 19 Berlin O2 Arena
June 21 Prag
June 23 Grasspop Metal Meeting Belgium

οπότε ο 1ος headliner ήταν αυτοί…πάμε για άλλους 8)

Γαμω την πουτανα μου γαμω…Και το ηξερα απο μεσα οτι θα παιξουν στο Sweden Rock και ανυπομονουσα να βγουν τα εισιτηρια για να κλεισω…Σκατα…Ευχομαι ακομα να ειναι ραδιο αρβυλα…


125 euros this year

Πφφ, ΠΑΛΙ αυτοι οι Μπλακ Σαμπαθ headliners? Τους βαρεθηκα…

[SPOILER]ΜΑ ΤΙ ΛΕΩ ΠΑΜΕ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΕΣΤΙΒΑΑΑΑΑΑΑΑΛ Ο_Ο[/SPOILER]

O M G

KING DIAMOND ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ!!!

8O8O8O8O

θα γίνω μετανάστης…τέλος!!!:frowning:


[COLOR=“DarkOliveGreen”]εντιτ: θα ακουστώ μαλάκας να (ξανα-μάνα-)ρωτάω γιατί δεν αποκτάμε δικό μας τέτοιο φέστιβαλ!!! [/COLOR]

Γιατι ο διοργανωτής θα μπει μεσα.

…και λοιπον;;; :stuck_out_tongue:

Αφού θα βάλουμε έξτρα λεφτά [B]να του φτιάξουμε το αγαλμά του!!![/B]

[I]Υστεροφημία. Λίγο το’χει;;;[/I] :smiley:

Brujeria και origin, έκλεισα, νταξει.

Κι έλεγα φέτος να μην πουθενά…
Την προηγούμενη φορα που έπαιζαν οι brujeria τους έχασα γιατί η παρέα ήθελαν ένα εικοσαλεπτο ο ένας στην τουαλέτα να χέσουν να πούμε.

πωωωωωωω King Diamond και CHANNEL fucking ZERO !! τυχεροι οσοι πατε…

Τα χαπια μου.

Bάλανε 2 έξτρα σκηνές?..Ντάξει, δεν υπάρχει …Καλύτερο απ’το περσινό νομίζω…Κρίμα που δεν θα το δούμε φέτος…