HellFest 2012

δεν ξέρω κατά πόσο θα λειτουργήσει αυτό με τις 6 (!) σκηνές - δλδ είχε που είχε πολλά clash, τώρα θα πέφτει η μία μπάντα πάνω στην άλλη

το λαην-απ βεβαια γαμει, ουανς μορ

Και, οκ, ανουσιο, αλλα ειναι ανηκουστο οι Children Of Bodom να ειναι headliners πανω απο κατι Suffocation, Brutal Truth, Dying Fetus. Για πρωινο τους εχουν ξερω γω, ντροπης πραγματα.

Αλλα, οκ, θα το παρεβλεπα και θα πηγαινα :stuck_out_tongue:

εγω λεω να παω8)

Σκατα. Εδω κατα τη γνωμη μου εχανε ηδη με τις 4 σκηνες. Λίγο πιο ευρύ μουσικό γούστο να είχες, βρισκοσουν να βλέπεις 20 λεπτά τον καθένα, συναυλίες των 4 κομματιών.
Τέλος πάντων φεστιβάλ είναι, ίσως αυτο να είναι το νόημα.

Ξεκινώ παντως διαδικασία να κλείσω.

Ωχ, turbonegro, τώρα το είδα!

πειτε μου οτι ειναι fake η αφισα.πλιζ.:expressionless:

Πριν απο 3-4 χρονια το εφτυνα το φεστιβαλ γιατι ηταν πολυ μακρια απο τα γουστα μου…Περισυ πηγα και περασα γαματα…

Φετος χυνω μονο και μονο στη θεα της αφισας…Βεβαια τα σχεδια ειναι διαφορετικα φετος και με προορισμο αλλο φεστιβαλ, αλλα πηγαινα ανετα ξανα Hellfest και εστηνα το αντισκηνο στην 1η σκηνη…Epic!!!

ρε συνελθετε ολοι σας εχει χανκ ουιλιαμ ο τριτος:wink:

Και μονο το γεγονος οτι στην ιδια σκηνη, ιδια μερα καποιος θα εχει τη δυνατοτητα να δει σχεδον μαζι Molly Hatchett & Lynyrd Skynyrd αξιζει τουλαχιστον 50 γραμμαρια σπερμα…

Κατα τα αλλα το φεστιβαλ γαμαει κωλους και μιας και ειναι τοσο κοντα στα γουστα μου (ειδικα οι 2 πρωτες σκηνες) αν το προσωπικο μου status δεν ηταν το φετινο θα ειχα ηδη κλεισει να ξαναπαω…

Κατι τετοιες ανακοινωσεις εχουν σβησει ηδη οποιαδηποτε ανακοινωση του Rockwave πριν καν γινει…

Tragedy και From Ashes Rise σε Hellfest; Από που κι ως που;

Πάντως θα πω ψέμματα αν δεν ομολογήσω ότι παθαίνεις ‘‘κάτι’’ όταν διαβάζεις όλο αυτό το line- up. Λες και βλέπεις την αφρόκρεμα κάθε extreme ιδιώματος. Και κλασικά ονόμαρα, και αγαπημένα κλπ. Απίστευτο λίγο.

Οτι ακριβως εγραψε ο Leper.

Hellfest με αυτό το lineup? Δεν είν’ κακό…Οh wait, Neurosis tour 2012?

[SPOILER]Sorrrrry…[/SPOILER]

[U]Προς τα γαλλάκια:[/U]
[COLOR=“DimGray”]“Ανταλλάζουμε χώρες;;;” [/COLOR]

[I](ναι…τα χάπια μου…)[/I] :frowning:

[COLOR=“SlateGray”]και ρε ας τολμήσει η Didi να τους ανταγωνιστεί: να φέρει το ίδιο line up στη Μαλακάσα!!!
Θα δικαιωθεί!!! Δεν θα πέσουν μέσα, με λογική τιμή τικέτων!!! Στοίχημα…θα πλακώσουν όλοι απ’ όλη την Ελλάδα, κρίση ξε-κρίση.Συν ότι θα’ρθουν τουρίστες από Τουρκία- Ιταλία και Βαλκάνια!Άντεεε…[/COLOR]

εχεις επιχειρηματικο δαιμονιο ρε μπαγασα…

εκλεισα αεροπορικα:D ο πρωτος?8)

ωραιος!ο πρωτος δε νομιζω…κ εμεις φετος επιλεξαμε hellfest και μου φενετε εγω θα στησω την σκηνη μου στο mainstage 1!!γενικα το line up ειναι τουμπανο και περιμενουμε να ανακοινωσει 10 μπαντες ακομα…

ξερει κανεισ κανα rooms to let εκει κντα ρε παιδια?8)8)

Clisson που’ναι κανά τέταρτο-εισκοσαλεπτο περπάτημα στοιχηματιζω οτι δε θα βρείτε ούτε αχυρωνα, αλλα ψαχτειτε, είναι νωρίς.
Εμείς μένουμε παραδοσιακά εδώ

http://www.letsbookhotel.com/el/france/nantes/hotel/citea-residentiel-nantes-la-beaujoire.aspx

Εχει σπιτάκια των 6 η 8, χλιδα, και μας βγαίνει ένα 25αρι τη μ´ερα το άτομο.

Αλλα θες οπωςσδηποτε αυτοκίνητο, είναι στη Nantes.

Κι εγω έκλεισα αεροπορικά και μαθαίνω πως εχουν αρχίσει να γεμίζουν οι πτήσεις, ε!

“Still ten bands to go. Someone on the Damnation boards was saying that they got leaked with the rest of the bands yesterday by mistake, and one of them was Neurosis.”

φήμες από τα ξένα φόρα

thanks:D εδω ειχα μεινει το 9 αλλα δε μπορουσα να το βρω8) κερναω μπυρα στην πισινα:D

Χοχοχο την πρωτη φορα που πηγαμε εκει είχε καλο καιρο, έκανα και μπανακι στην πισίνα, τα υπόλοιπα χρόνια μας εχει παει ψιλογαμιωντας :lol:

Να ανακοινωθούν neurosis και mastodon. Πω. Τι φαντασίωση…