HellFest 2012

εμεις ειπαμε να μεινουμε εκει σε σκηνη ωστε να γλιτωσουμε και τα φραγκα που θα πηγεναν σε αμαξι-δωματια και ωστε να γλιτωσουμε και το πηγενε-ελα,πιστευω να ειναι πιο οργανωμενα φετος απ τις αλλες χρονιες που μου ειπανε

δε θα μας χαλαει:P αλλα το κοβω μαλλον για gojira,i killed the prom qeen,σταντε κ ενα πιο μεγαλο ονομα ακομα θα σκασει,βλεπουμε…

Με τους μέχρι τώρα υπολογισμούς, μού περισσεύει τουλάχιστον μία θέση σε αυτοκίνητο Παρίσι - Nantes και/ή 1-2 κρεβάτια σε ξενοδοχείο στη Nantes.

pm για λεπτομέρειες και ειδικότερες συνεννοήσεις…

Οσοι πατε απο εδω ειστε ολοι για δωματια?εμενα δε με περνει λογω οικονομικων κ ειπα να πεξω καμπινγκ φαση λετε να τον πιω?:?

Τσέκαρε δελτίο καιρού :stuck_out_tongue:
Ντάξει, όσο περνανε τα χρόνια το κάμπινγκ γίνεται όλο και πιο χλίδα όσον αφορά συνθήκες διαβίωσης (πόσιμο νερό, τουαλέτες, φως κλπ). Εκτός κι αν συμβεί κατακλυσμός δε νομίζω να έχεις πρόβλημα…

εε ναι εκτος κ αν γα**** ο διας…αλλα νταξει δε νομιζω…ναι υσχυει φετος τα βλεπω πολυ οργανωση…ολα κομπλε!:smiley:

Ο καιρός λέει βροχές, τσεκάρετέ το και οι ενδιαφερόμενοι.

Εκτός από αδιάβροχο, έχετε μαζί σας και σακούλες σκουπιδιών ή κάτι για να μπορείτε να κάθεστε κάτω όταν είναι βρεμένα.

και τις 3 μερες μαλιστα :frowning:

για πες εσυ που εχεις ξαναπαει, εκτος απο αδιαβροχα θα χρειαστουμε και γαλοτσες(στο Oya που ειχα παει παλιοτερα πχ, εβαζαν κατι-σαν-λινατσες oποτε δεν ειχαμε κανενα προβλημα με λασπες)?

koita…sto download itan etsi

[SPOILER]

[/SPOILER]

episis sto hellfest prin kapia xronia itan etsi…opote ean pas camping…good luck…ean eisai se hotelaki me galotses kai xontro adiafroxo tha eisai mia xara

tha ginei xamos de pa na vrexei emeis ayrio feygoume 10 atoma see y there:P
:roll::roll:

second that, ήμουν εκεί, αφήσαμε τις σκηνές να βουλιάξουν και φύγαμε :stuck_out_tongue:
αδιάβροχο, γαλότσες ή αδιάβροχες μπότες, κάτι να μπορείς να κάθεσαι κάτω (σακούλες σκουπιδιών μεγάλες πχ), ένα σακίδιο που να μπορείς να τα χώνεις όλα μέσα χωρίς να σου πέφτει η πλάτη, λίγη ανοχή στη βρώμα και όλα λύνονται :stuck_out_tongue:

see you there pple :wink:

Ρε παααμε να τα σπασουμε ολα και οτι θελει ας κανει!(ακολουθουμε και συμβουλες Almighty :wink: θελει και λιγο λετσια η ζωη :stuck_out_tongue: Τα λεμε εκει παιδες :bye: