Hellfest 2019

Πολυ ωραιο.

Το καλο του Hellfest ειναι ολες οι μικροτερες σκηνες.

1 Like

Αυτο ειναι ο ορισμος του ‘‘τα παντα ολα’’.

Η δευτερη μερα ειναι ονειρο.
Και koritni μεσα.:open_mouth:

Wacken και κουραφέξαλα. Οι Γάλλοι το έχουν φτάσει σε next level πλέον… Εν τω μεταξύ ξέρει κανείς τι παίζει με τα εισιτήρια? Δεν βρίσκω κάτι σχετικό στο site

Sold out απο πρωτη μερα. Επειδη εχεις δυνατοτητα να το επιστρεψεις, πιστευω οτι λειτουργει λιστα αναμονης.

1 Like

Sold out ε? όμορφα…

Ε συγγνωμη, αλλα αργησες :stuck_out_tongue:.

Το χελφεστ δεν εχει καλα PPP… Επρεπε να ειναι 6 μερες κ οχι 3…Την 1η μερα πιθανον να παιζουν παραλληλα manowar οι gojira με king diamond ενα παραδειγμα…K μετα βριζεις συμπαντα…Το 14 εχασα slayer για να νιωσω λιγο την αυρα των death…Οποιος παει παντως , καλα να περασει…

Απίθανο lineup

Αν υποψιαστώ ότι οι Tool έχουν κλείσει ευρωπαϊκά dates για το επόμενο καλοκαίρι επειδή πρόκειται να βγάλουν καινούριο δίσκο το 2019 …

Μην το παίξεις και στοίχημα. Κρίμα θα είναι.

1 Like

Τι lineup είν’ αυτό ρε αγαμηθείτε!
Ποια είναι η πιο κεντρική πόλη της κεντρικής Ευρώπης να πάω για διδακτορικό να πούμε; Να πηγαίνω σε ΟΛΑ αυτά!

Πω ρε πούστη Hellhammer !!!

To logo twn mass hysteria de fernei para poly stous muse?

Όταν έκλεισα τα εισιτήρια, έλεγα ότι πάω περισσότερο για την φάση και την εμπειρία. Βρήκα περίπου 50 μπάντες που θα έβλεπα ευχάριστα.
Μπάντες που δεν έχω δει και ήθελα… Ζζ top, skynyrd, Def Leppard, all them witches, full manchu, descendents, blackberry smoke
Μπαντες που δεν θα κυνηγούν αλλά θα ήθελα επειδή τους άκουγα παλιοτερα
King Diamond, emperor, hellhammer, tormentor, anthrax, lamb of God
Μπαντες που έχω δει αλλά ξαναβλέπω εννοείται… Tool, slayer, Murphys, graveyard.
Και ξεχνάω ένα σωρό. Σούπερ :slight_smile:

1 Like

Hellfest δε θα ξαναπηγαινα, γιατι εχει γινει πολυ μεγαλο για τα γουστα μου απο αποψη κοσμου, αλλα …
ολες οι μπαντες της τελευταιας σκηνης και διασπαρτα ονοματα απο τις αλλες θα με εψηναν πολυ να επιστρεψω.

Έλα Βρυξέλλες. 3 ώρες μακριά από Παρίσι, 2.5 ώρες μακριά από Άμστερνταμ, 2 ώρες μακριά από Λονδίνο, δίπλα σε Γερμανία (όχι σε Wacken όμως) και έχουμε βέβαια και το δικό μας Graspop (50 λεπτά μακριά από Βρυξέλλες).

1 Like

Και εκει που εχεις ηρεμησει σου πετανε και ενα knotfest την προηγουμενη με slipknot,rob zombie, ministry, sick of it all, behemoth και μερικα ακομα που μου διαφευγουν και πρεπει να κανουμε επαναπρογραμματισμο…

Απιθανο Line-Up για τα γουστα μου. Οχι οτι διατηρω πολλες ελπιδες, αλλα να πω οτι ψαχνω απεγνωσμενα για 2 3-Day Pass στην ακραια περιπτωση που καποιος πουλησει/γνωριζει κατι.