Helloween - 7 Sinners

για να δουμε. Τι θα μας πασαρουν παλι!

ευελπιστουμε ελπιζω ολοι σε κατι καλο

το τελευταιο παντως κατα την γνωμη μου ηταν πολυ καλο
ας δουμε τι αλλο εχουν να δωσουν τα παλικαρια! :smiley:

ε ρε χαρες!!το διαβασα σημερα…20 τραγουδια γραψανε τα πουλακια μου κ θα διαλεξουνε λεει τα καλυτερα…γεγονος ειναι οτι οι helloween ειναι απο τις λιγες μπαντες που δν τσιγκουνευεται τραγουδια…12-13 σε καθε album κ ενα σωρο ακυκλοφορητα σε singles…
περιμενουμε δισκαρα απο αυτους κ σιγουρα δν προκειται να μας απογοητευσουν!!! 8)

Κατα δηλωσεις του Weiki πριν κανα 2 μηνες,εχουν για πρωτη μετα απο χρονια οσο χρονο θελουν,χωρις πολλες ενδιαμεσες υποχρεωσεις για να ετοιμασουν το καινουριο αλμπουμ(για το λογο αυτο δε κλεισαν και festivals φετος καθολου)κι αυτο ειναι ενθαρρυντικο.Οκτωβρη θα το χουμε μαλλον,ειμαι και γω υπεραισιοδοξος:)

/me τρίβει τα χέρια του…

/me τρίβει τα χέρια του…
ΕDIT Φτου είπα κακία και να τι παθαινει κανεις…
Ελπίζω να με διαψεύσουν!

στανταρ θα σε διαψευσουν…οι helloween ειναι απο τις λιγες τιμιες κ αξιοπρεπεις power μπαντες που υπαρχουν…ερχεται ο δισκαρος!

Το τελευταίο ήταν πολύ καλό, μακάρι και αυτό να είναι στα ίδια επίπεδα.

Θελω κατι καλυτερο απο το τελευταιο, για να δουμε…

Πολυ καλυτερο θα ελεγα

O τίτλος του νέου album των Helloween είναι 7 Sinners σύμφωνα με την ιστοσελίδα τους στο myspace.
Το single έχει τίτλο Are you Metal? και κυκλοφορεί 22 Σεπτέμβριου. Με το ακόλουθο tracklist:

  1. Are You Metal ?
  2. Raise The Noise
  3. I’m Free

Το χουν καψει ολοι λιγο με τους τιτλους ετσι?
Αντε ελπιζουμε σε κατι καλυτερο απο τα 2 τελευταια,νομιζω πως μπορουν να μας το δωσουν.

Αναμενουμε και ευχομαστε για κατι δυνατο οπως τα φοβερα αλμπουμ των Gamma Ray και Blind Guardian…

Περιμενουμε αγονιοδως νεο helloween κε ελπιζουμε σε κατι τουλαχιστον ισαξιο της δισκαρας gambling with the devil η οπια μας ειχε αφισει καταευχαριστιμενους.
(αυτη την λαμακια με τις jazz εκτελεσεις προσπιουμε πος δεν υπαρχει).

Έτσι μακάρι να είναι στα επίπεδα του πολύ καλού Gambling…

Και καλύτερο ελπίζω γιατί να πω την αλήθεια δε με κέρδισε!!! Βέβαια δεν το έχω ακούσει και πολλές φορές!!!

Ουτε εμενα μου πολυαρεσε οποτε περιμενω κατι πολυ καλυτερο.

εμενα το gambling… δεν μου αρεσε καθολου:)

Να πω την αλήθεια, απ΄τα τελευταία άλμπους τους μαρέσει μόνο το The Legacy…οι δύο τελευταίες κυκλοφορίες με απογοήτευσαν, και δεν έχω μεγάλες προσδοκίες:):!:

απ την στιγμη που το unarmed ειναι ενα “διαφορετικο απ τα αλλα” best of μη το λαμβανετε σαν κανονικη helloween κυκλοφορια. γελαω και τσαντιζομε μ αυτους που τρομαζαν και τρομαζουν στην ιδεα ενος νεου αλμπουμ που νομιζαν οτι θα εχει ως βαση τον ηχο του unarmed. aσχετο αυτο. anyway. μακαρι να ειναι οσο καλο ηταν το gambling. προσωπικα περιμενω κατι μεταξυ dark ride και gambling. γαματα πραγματα δλδ (για μενα παντα). τους εμπιστευομε και τους αγαπαω τους helloween και ξερω πως και αυτη τους η κυκλοφορια θα μου δωσει αρκετα. ειδα και το νεο gamma ray που εχει τραγουδι με τη λεξη μεταλ στον τιτλο ποσο γαμαγε. θα περιμενω στοικα λοιπον…