Helloween - 7 Sinners

Κι εμενα το Gambling μου αρεσε αρκετα και ελπιζω για κατι στο ιδιο επιπεδο…ισως λιγο καλυτερο, ισως λιγο χειροτερο, δυσκολα παντως θα υπαρχει μεγαλη ποιοτικη διαφορα (ειτε προς τα πανω ειτε προς τα κατω) πιστευω.

Το προηγουμενο ειχε αρκετα ωραια και πρωτοτυπα κομματια [kill it] ειχε ομως και μπολικα fillers.ας ελπισουμε να μην ακουσουμε το ιδιο και εδω

αντε να δουμε που θα παει τη μπαντα ο γερο-weiki

Μόνο αυτός δεν την πάει

δεν ξερω τι εννοεις ισως να μιλας μονο μουσικα παντως ολες τις αποφασεις για την πορεια του γκρουπ τις παιρνει αυτος εδω και χρονια

Ναι, λογικα μουσικα μιλαει, τα τελευταια πραγματικα καλα κομματια του Weiki ειναι τα Salvation και All over the Nations…10 χρονια πριν! Οκ, και το The Saints την παλευει…

Να προσθέσω το Midnight Sun και το catchy Power. Επίσης το Born On A Judgement Day ξεχωρίζει απο το Keeper of the 7 Keys:The Legacy.

Δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό… Ίσως αν ο χαρακτήρας του ήταν πιο σωστός, κάποια παλιά μέλη μπορεί να ήταν ακόμα στην μπάντα. Πρωτίστως μιλάω για τον Kai…

Eυχομαστε ο Markus στο συνθετικο κομματι να το πιασει απο κει που το αφησε στο Gambling.Final Fortune,Heaven Tells No Lies και Find my Freedom,μονο κομματαρες.

Εγκλιση για παυση παρελθοντολογιας σ’αυτο το θρεντ,ας αφησουμε κι ενα helloweenοθρεντ που δε θα μιλαμε for the same ol’ shit,εχουμε καινουριο δισκο μπροστα μας.

Το 'χει… Και στο Keepers έγινε αισθητή η παρουσία του με την κομματάρα My life for one more day

Σωστος περι Midnight Sun και Power, αλλα εγω προσπαθουσα να θυμηθω τα πιο προσφατα καλα κομματια του…το Born on Judgement Day το ξεχασα! Καλο κομματι ινδηηδ. Και παλι, πολυ μικρο μερος της μπαντας συνθετικα πλεον o Weiki. Ιν Μαρκους γουη τραστ!

kai telos
Genarhs 2011
21 tou mhnos a8hna. kai 22 edw principal, etsi leei sto site tous

Και εγω εδω και χρονια, εχω πιο πολλες ελπιδες για καλες συνθεσεις απο τον Marcus, παρα απο τον Weiki…

δε μαρεσει το εξωφυλλο…γουσταρω ομως λιγο επιστροφη στις ριζες…και κανα κομματακι feat Hansen and Kiske. :smiley:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=17195

Το καλύτερο εξώφυλλο σε δίσκο Helloween ΤΕΛΟΣ! :stuck_out_tongue:
Κορυφαίο είναι!

Μάκραν το χειρότερο… Ελπίζω να αστειεύονται…

ελπιζω και συ να αστειευεσαι :stuck_out_tongue:

αυτο

συγνωμη σουγιας ειναι αυτο το πραγμα?:stuck_out_tongue:

Ρομφαια ειναι…

Και το εξωφυλλο το σπαει πιστευω 8)

Γιατι? Το απόλυτο εξώφυλο! Πολύ ωραίο είναι! Εξαιρετικό!