Helloween - Straight Out of Hell

Νομίζω πως ήταν προφανές.Δεν γίνεται να συγκρίνουμε τον Kiske με πολλούς τραγουδιστές ακόμα και τώρα.Ακόμα και να υποθέσουμε πως σφίγγεται, τις βγάζει τις ψηλές. Εμένα μου αρέσει. Ο Deris δεν μπορεί απλά.

Kαλα ειναι αναμενομενο ο Deris να το πει χαλια το March of time.Αλλα,ο Kiske??? Κεραυνος εν αιθρεια!!
Αλλα ρε γαμω το κερατο μου,ειδικα αυτο το Μarch of time το κατακρεουργει περισσοτερο απο ΟΛΑ τα Kiske-era κομματια!!! Γιατι δεν τον παιρνουν αποφαση και να το βγαλουν απο το ρεπερτοριο γιατι εχει καταντησει μεγαλη κακοφωνια! Πως δεν εχουν φαει τιποτα μπουκαλια κατακεφαλα;; χααχααχαχχαχ

Υπάρχουν πολλές εναλλακτικές: 1) Να πάρει πούλο ο Deris, 2) να τα βρει ο ψυχάκιας με Kai και Michael να ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ, 3) να σταματήσει ο κόζμος επιτέλους να ασχολείται με τους τωρινούς Helloween, ήμαρτον δηλαδή.

  1. NA MHN ΞΑΝΑΠΕΙ Ο DERΙΣ ΚΙSKE-ERA ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ! ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ,ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

…και να σκάνε μύτη στα live των Helloween πενήντα νομάτοι :lol:
Ναι, μέσα, δε με χαλάει, έτσι θα το κλείσουν το μαγαζί μια ώρα αρχύτερα. :razz:

ε σταματα τοτε να ποσταρεις στο τοπικ για το καινουριο αλμπουμ :stuck_out_tongue:

που’ναι τα χρονια
ωραια χρονια
που’βγαζαν δισκους
σαν μια γροθια…

που ειν’ η αγαπη
γλυκεια αγαπη
μια κολοκυθα στην παγωνια…

Λαθος! Τοτε τα live θα εχουν 50 παρελθοντολαγνους νοματαιους λιγοτερους…

Βιτριόλη, αν το πιστεύεις πραγματικά αυτό, πάω πάσο, δεν έχω τίποτα άλλο να πω :lol:
Νιρ, έχεις δίκιο, το κόβω, over and out. :roll:

Τα ρεστα μου! :stuck_out_tongue:

επισης ρε μαν, κοζμος ?? κο Ζ μος ? σε τι κοΖμο θα φερουμε τα παιδια μας τοτε…

[SPOILER]λιγο grammar nazi, λιγο ομως… 8) [/SPOILER]

[SPOILER]Επιτηδευμένο λάθος είναι ρε κι από τα πιο κλασσικά στα ίντερνετς, δεν το χεις πάρει πρέφα ακόμα;[/SPOILER]

οχι. my “bad” then.

κοσμε κανενα αλλο καινουριο κομματι παιζει ? youtube δεν βρηκα κατι εκτος απο αυτα που ηδη ποσταρατε…

Mονο αυτα υπαρχουν.Αν δεν τα εχει διαγραψει και αυτα το youtube…

θα αναγκαστώ να συμφωνήσω με [B]nir1[/B]… :frowning:

[I]Helloween είναι αυτοί σίγουρα;;; [/I]Σαν να τους απήγαγαν κάποιοι επίδοξοι μεταλάδες, μεταμφιέστηκαν σε δαυτούς και μπήκαν στη θέση τους στο στούνιο!!!

[COLOR=“DimGray”]Μπορεί άλλα πράγματα να ακούω κατά βάση, αλλά παλιά έχω ακούσει (πρώτα άλμπουμ τους). Παράξενο το τωρινό “αποτέλεσμα”…[/COLOR]

Βιντεο Κισκε,2:40,γεια σας.Το ‘‘κουρασμενος’’ απ’το απαραδεκτος οταν μιλαμε για καποιον με φωναρα και καλη τεχνικη απεχει ετη φωτος.

Και οι συγκρισεις καλως συνεχιζουν και γινονται.Γιατι πολυ απλα οταν η μπαντα στο τελευταιο τουρ βασιζει 50% του σετλιστ στα κιπερς καλως η κακως τις προκαλει.

Ηelloween-Nabatea(μαζι με συνεντευξη Andi Deris)…

συμπαθητικό μου ακούστηκε με μιά πρώτη το απο πάνω…

Μάλιστα, εχω μία ελπίδα τώρα ότι μπορει και να έχει και κανα καλό τραγούδι το καινούργιο άλμπουμ. Αν και μου θυμίζει κάτι από Andi Deris-King of 7 Eyes στο riff, Helloween-Far in the Future στο ρεφρέν και Blue Oyster Cult-Fear the Reaper προς το τέλος μια χαρά τραγούδι είναι, από τα καλύτερα τους τα τελευταία χρόνια.

δεν ειναι ασχημο το Nabatea, αλλα ειναι λυπηρο οτι πλεον τα highligh του δισκου, αντι να **ΜΑΝΕ, ειναι “συμπαθητικα”… πουστε ρε θρυλοι γαμωωωωω…

σε 4 μέρες θα έχουμε ολόκληρο το εξώφυλλο:p