Helloween - Straight Out of Hell

το παρακολουθεις κ εσυ που το αποκαλυπτουν σιγα σιγα ? :stuck_out_tongue:

ναι :smiley:

Πάντως, αν πήγαινες στους Helloween και τους έλεγες πως το nick name σου είναι Roland Grapow δε θα το εκτιμούσαν και πολύ…

Ναι αλλά το avatar μου είναι η κολοκύθα,οπότε ισορροπούν κάπως τα πράγματα

και εγω θα τους ελεγα οτι μαρεσουν τηγανητα τα κολοκυθακια, σιγουρα θα το εκτιμουσαν πολυ

[SPOILER]πω ρε με λεμονακι και κρασι ε πςςς πεινασα! [/SPOILER]

Τηγανιτα γαμανε, βραστα δε μ αρεσουν καθολου.

Προσωπικά είχα μείνει στα όσα είχε πει ο Roland πριν 2-3 χρόνια σε συνέντευξη που μας είχε δώσει στο site, αλλά στη νέα συνέντευξη με τους Helloween που θα δημοσιευθεί εν καιρώ υπάρχει μια τελείως διαφορετική πλευρά των πραγμάτων.

μηπως εχεις ακουσεις και το δισκο να ριξεις κανα heads up μη μας ερθει αποτομη η ξενερα;:stuck_out_tongue:

Στη ζούλα γιατί μου έχουν ζητήσει να μην πω ακόμα πολλά και θέλω να το σεβαστώ. Θα σου πω πχ πως το “Nabataea” είναι αν όχι το καλύτερο, τουλάχιστον το πιο “ενδιαφέρον” τραγούδι του άλμπουμ. Τη συνέντευξη με τον Deris την ευχαριστήθηκα πάντως.

μακράν το χειρότερο εξώφυλλο τους ε

To κομμάτι είναι ωραίο! Αν είναι το καλύτερο του δίσκου τότε μάλλον έχουμε πρόβλημα Χιουστον. Το εξώφυλλο χάλια.

Γιατι το 7 sinners ήταν καλύτερο?:-s

E καλά εδώ και χρόνια δε φημίζονται και για τα εξώφυλλα τους :slight_smile:

Και του Gambling… χάλια ήταν.

Xαλια εξωφυλλο!(οπως παντα.Εξαιρεσεις τα Keepers και το 7 Sinners) Ρε,Weiki,αγορι μου,αφου εχει παρει το χερι σου κολλαει στις απολυσεις,γιατι δεν παιρνεις εναν γραφιστα της προκοπης; :stuck_out_tongue:

πω ρε φίλε τι εξώφυλλο κ αυτό.σα playmobile να πούμε.σκατούλες.
όσο για τα κομμάτια το burning μετριότητα,το wanna be god τελείως γραφικό κ αδιάφορο
και το another shot of life χάλια.θα ήταν καλύτερο αν δν είχε αυτό το πραγματικά απαίσιο ρεφραιν.(απόρω πως γράφουν κάτι τελειωμένοι στο utube ότι γαμάει και τα ρέστα)
όσο για το nabatea σαφώς καλύτερο από τα υπόλοιπα αλλά ούτε κατά διάνοια δεν θεωρείται κομματάρα.
δεν την περίμενα τόση κατρακύλα…

Γιατι, την…αχεμ…industrial [-Xπινελια(μη χεσω) με την gas mask που την πας;;; Ο εμετος ο σκετος!
Τουλαχιστον οσα τραγουδια εχουν δοθει στη δημοσιοτητα ειναι καλα… Ή εστω οχι τοσο χαλια οσο το εξωφυλλο(για να μην κρινουμε και απο το “περιτυλιγμα”)… :stuck_out_tongue:

Βασικά εκτός από αυτό το εξώφυλλο που είναι απαράδεκτο το μόνο άλλο που μου είχε φανεί μούφα ήταν το 3ο keepers.

Βασικά όλα τα εξώφυλλα από Rabbit και μετά είναι ψιλοαπαράδεκτα. Όπως και σε γενικές γραμμές τα άλμπουμ, αλλά τι να κάνεις.