Helloween

Φοβερό, αλλά πάρα πολύ καλό και το High Live ε και με αυτή την απίθανη εκτέλεση

8 Likes

Όπως και το Live on 3 continents βεβαίως!

2 Likes

Εκτος απο το δυνατο opener Sole surviror εχει και το where the rain grows (με τα φοβερα leads του) οπως γραφεις, πολυ ωραια ειναι και τα (ακομα πιο) χαρουμενα perfect gentleman και the game is on. Και το in the middle of a heartbeat που παντα θα θεωρω φανταστικη μπαλαντα. Και το ισως καλυτερο κομματι του δισκου, το secret alibi.

Να ενας ακομα λογος ακομα να μην μιλαμε συνεχεια για τα (σπουδαια) Keeper

3 Likes

Αδικημένο το Master Of The Rings πράγματι, το Where The Rain Grows πιθανά είναι το αγαπημένο μου Deris era κομμάτι.

1 Like

High live τρομερό ολντσκουλ με χύμα ηχο το αγαπάω πάρα πολύ έτσι σκοτεινό που είναι ωραίος κοσμος από κάτω το before the war γαμαει τα πάντα λίγο pyro στην αρχή του time if the oath με τον κόσμο να χτυπιεται πάνω κάτω κ τον andi με πράσινα ματια αποκοσμο απο τον φωτισμό τι να πω το καλύτερο τους. 10/10

Live in the uk. Χμμμμμ οκ ωραίο this is the rise and the faaaaallll κ ασύλληπτο we got the right. Αλλά γενικά δεν…για λαιβ. Ψάχνω άσπρο τ σερτ με το εξώφυλλο για όποιον ξέρει κάτι. 7/10

3 continents υπερπαραγωγή για τα δεδομένα των τότε helloween το καλύτερο keeper of the 7 keys ever σε λαιβ εκτέλεση αλλα σας γαμω εσάς κ το mrs god τι στον πουτσο ειν αυτο ρε; hell was made in heaven γαμαει τα πάντα 8/10

Το pumpkins United είναι φοβερό αλλα αντε γαμηθειτε με τον κόσμο που δείχνει από κάτω. Ας έβαζαν μια κάμερα στις τουαλέτες να έδειχνε μεταλαδες μεταλουδες να κατουρανε. Επίσης στα σολο καλό είναι να δείχνουμε αυτόν που παίζει το σολο 7/10

Παρολαυτα αυτο είναι το καλύτερο λαιβ που μπορεί να βρεθεί στο tube

Εισαγωγή με starlight κ murderer κ αντε γαμηθειτε. Το είδαμε κ σαλόνια κ χυναμε κ δεν πιστεύαμε ότι ξεκίνησαν μ αυτά. Είναι σαν να ξεκινάνε οι μεταλλικά με phantom lord κ metal militia ξερωγω

5 Likes

Σ αγαπώ

2 Likes

Mα νόμιζα ο Χανσεν φοράει περούκα και είναι άμπαλος, πώς γίνεται το καλύτερο λαιβ της μπάντας να ξεκινά με δυο δικά του κομμάτια. :thinking:

Ο άφωνος δεν κάνει ούτε για να ρωτάει ως άλλος μάρτυρας του ιεχωβά που χτυπά την πόρτα σου αρ γιου μεταλ και αρ γιου μεταλ (άντε χέσου που θες και απάντηση, βρωμάς τυρίλα άμπαλε).
Κατά τ’ άλλα, όλα καλά, καρδούλες σε όλους που καθόμαστε και ασχολούμαστε 2021 με τους helloween και καλή συνέχεια

3 Likes

Εγραψα εγω ότι ο Χάνσεν ειν αμπαλος;

όχι μωρέ, φόρουμ είναι, σε συνέχεια της προηγούμενης συζήτησης, δεν απευθύνεται σε εσένα προσωπικά. Επίσης, τραβηγμένα από τα μαλλιά όσα είπα στα πλαίσια του χαλαρού κλίματος της συζήτησης. Μη θίγεσαι! Ο καθένας έχει δικαίωμα στην κακογουστιά, μπορεί συνειδητά να βάζει δίσκο στο πικαπ και να ακούγεται από τα ηχεία ο ντερις :kissing_heart:

4 Likes

Εριστικος, προβοκατορας και μεγαλο τρολ :rofl:

1 Like

Απίστευτο το 2021 καποιος να μιλάει για πικαπ

2 Likes

Κλάμα!
Αλλά από την άλλη Keeper… μόνο με Kiske, μην λέμε και ότι θέλουμε

3 Likes

“Βρωμας τυριλα αμπαλε”. Kbil σε θυμάμαι καιρό στο φόρουμ, ακόμα 15 είσαι ψυχουλα;

1 Like

17 σαν τον οφορίκουε. Δεν το γνώριζα πως η αγάπη για τον ντέρις είναι τεκμήριο ενηλικίωσης :stuck_out_tongue_closed_eyes:

5 Likes

Εκαλυφθην, προχωραμε

1 Like

1ον το are you metal το ψιλοσιχαινομαι αλλα οι πιτσιρικάδες στις συναυλίες έχουν άλλη άποψη οποτε ποιος είμαι εγώ να διαφωνήσω με το χάσμα των γενεών;
2ον κ εγώ προτιμώ αντι για helloween να συζητήσω για τους Ενοχη Αδράνεια που ανακάλυψα αργοπορημενα αλλά ποιον θα ενδιέφερε εδω μεσα;

1 Like

Παιδιά ψυχραιμία, μη ξεχνάτε οτι όλα τα πόστ ξεκινάνε με την πρόταση “ΓΙΑ ΜΕΝΑ”, μην γίνεστε μπετόβλακες εκτός κι αν θέλετε να γίνεται πολιτικοί αργότερα :stuck_out_tongue:

1 Like

προφανώς, και γενικά, ποιος είμαι εγώ να κάνω το μπάτσο στο γούστο των άλλων; Δεν το καταλαβαίνω; Ιts ok, άσε που κάτι τέτοιες στιγμές ήταν μια χαρά διάλειμμα στο λαιβ.

μα εννοείται, και τον εαυτό μου συμπεριέλαβα, μια χαρά είναι η κουβέντα και ο χαβαλές για ο,τιδήποτε αγαπά κανείς

:+1:

3 Likes

Για μένα βρώμας τυριλα αμπαλε;

1 Like

Σορρυ, λόγω καραντίνας παίζει λίγο απλυσιά :stuck_out_tongue:

3 Likes