Helloween

Δεν είσαι ο μόνος…

Αστείο ήταν, δεν μπορώ να βάλω το γούστο στη ζυγαριά.

Eγώ δεν γέλασα…

κλεμμένο από καψιμι, Κai Hansen μόνο :green_heart:

5 Likes

Ησυχία βλέπω, για πάρτε εδώ

4 Likes

Το γαμήσανε στα εφέ χωρίς λόγο το ρεφραιν, άστον εκεί να βγάλει την τσιρίδα σκέτη να γουστάρουμε

2 Likes

Η νύχτα πέφτει στο φόρουμ και οι μονομάχοι ακονίζουν τα πληκτρολόγιά τους…
Ποιος θα κυριαρχήσει απόψε;; Ποιος θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;

Γαμώ τα ριάλιτι. Τι μανστερ σεφ και φάρμα των ζώων…

Για πάμε!!

7 Likes

πολύ δυνατό. Ωστόσο victim και χανσεν στη σκηνή, ο νους πάει αλλού (εντιτ: βασικά, μόνο εκεί πάει! Τι έπος και πόσο κρίμα που δεν το παίζανε στο ριγιουνιον)

5 Likes

Monster Chef θα το εβλεπα παντως αν ειχα διαφορα τερατα να προσπαθουν να μαγειρεψουν!

Κι ας το βλεπα χωρις ηχο αφου με πληροφορησαν οτι ειμαι κουφος επειδη δεν παλλονται οι χορδες της καρδιας μου με τον ιδιο τραγουδιστη που κανει τις δικες τους καρδιες να παλλονται :frowning:

Α ρε μεταλλαδες, μην αλλαξετε ποτε.

ενταξει αν μιλαμε για τον Dio παιζει εισαι το μοναδικο ατομο που εχω πετυχει να εχει τετοια αποψη…Θεμιτα ολα βεβαια…

Παιδια ολα εχουν καποιο οριο.
Να δεχτουμε το κουναβι στο κεφαλι του χανσεν, να δεχτουμε την κονσερβα του κισκε (γιατι ποναγε ο λαιμουλης του) αλλα να δεχτουμε το σχολιο για τον Dio παραπαει.
Η συγκεκριμενη αποψη ειναι δειγμα κακου γουστου και ισως δειγμα οτι καποιο προβλημα υποβοσκει στα αυτια.

1 Like

Nταξει Κουιντομ κι εσυ τρολαρεις ρε μλκ, ανατριχιαστικα κακη κιολας. Μένει να πεις οτί ο μακαρίτης
βρώμαγε τυρίλα (ο άμπαλος).

Ενας κανονικός άνθρωπος αντιδράει όπως αντιδράν εδώ τα παληκάρια στο 2:47 όταν μπαίνει ο
Κοντός σε οποιοδήποτε κουπλέ:

==

Πετάω και τη μεγαλύτερη σπίντα της Deris era για να σώσω το οφτόπικ

5 Likes

Πολυ τιμιο, αν και ηταν b-side :stuck_out_tongue: Κομματαρα παντως. Και κολασμενη φωνη Deris.
Στο Dark Ride μονο ενα τραγουδι δε μου αρεσει, μπορεις να βρεις ποιο?

Δεν τρολλαρω, δεν λεω κατι πολυ περιεργο… απλα δεν μπορω να ακουσω την φωνη του Dio, σιγα το εγκλημα.

Το πρόβλημα στα αυτιά φτιάχνεται το πρόβλημα στα μυαλά δύσκολα…πέρα απ το να λες τα ίδια και τα ίδια κάθε μέρα για τον Hansen και τον Kiske μπορείς να μιλήσεις για κάτι άλλο ή αυτό σε καίει πιο πολύ? Δεν έχει κανα τοπικ για maiden να πας να μιλήσεις με τα άλλα παιδάκια να κάνετε και παρέα τώρα που είναι κλειστά τα σχολεία?Δεν βγάζει γελιο πλέον το να λες τα ίδια και τα ίδια 4 χρόνια

2 Likes

Συγνωμη.

Λογικα, το καλυτερο :stuck_out_tongue:.

1 Like

Κάποιο απο τα I Live for your Pain / Escalation? (αυτα ειναι τα δικα μου λιγοτερο αγαπημενα). Αρκετοί
λένε τα χαρουμενα All Over / Salvation αλλα για μένα είναι 10άρια και τα 2.

Λιωνω

Μέτριο κομμάτι δεν υπάρχει στο dark ride. ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ δίσκος και έχει γεράσει τέλεια.

Αν έπρεπε να διαλέξω ποια μου αρέσουν λιγότερο (χωρίς να κλεβω διαλέγοντας το ιντρο) θα έλεγα τα the departed και i live for your pain . Δεν τρώνε σκιπ όμως, μια χαρά κομμάτια είναι

Οσον αφορά τα καλύτερα του δίσκου, το δεύτερο καλύτερο κομμάτι θα έπαιζε ανάμεσα σε mr torture, all over the nation και salvation. Πολύ δυνατά και τα mirror mirror, if i could fly και immortal για τις θέσεις 5-7. Τα escalation και we damn the night τίμια παίρνουν τις θέσεις 8-9.

Το πιο είναι το καλύτερο κομμάτι του δίσκου θεωρώ περιττό να το πω, είναι ΓΑΜΗΜΕΝΟΣ ΥΜΝΟΣ και τα τελευταία 3:20 του ειδικά είναι απανωτά eargasms

Αν βάλουμε και τα b-sides μέσα το madness δεν με τρελαίνει, θα έπαιζε μεσαία προς χαμηλή θεση. Το deliver πάρα πολύ δυνατο, μπαίνει πεντάδα χαλαρά.

1 Like

Οι καθαρές παουεριές του aka All Over, Salvation, We Damn είναι μία και μία. Κουπλεδάρες, ρεφρενάρες, κι αυτό το σημείο με το fill του Uli προς το το τέλος του we damn μετά το οποίο σκάει καπάκια το χορωδιακό είναι όνειρο. Tίγκα Χέλλοουιν

To ομώνυμο είναι άλλη κλάση, μόνο πρώτο, ο Ρόλαντ μεγαλούργησε (κι) εκεί

1 Like