Heroes

Καλα το 20 μιξερ ηταν οχι επεισοδιο!:stuck_out_tongue: Πολυ ανακατεμα, ζαλιστηκα.:?

Ο future Peter πολυ gangsterικο στυλακι.:stuck_out_tongue: Την ουλη που στο καλο την κονομησε, αφου θεραπευεται, δεν μαθαμε.
Η εκπληξη του Νειθαν-Σαιλερ ηταν απιστευτη, δεν την περιμενα8O
Πρεπει να γυρισει ο Χιρο πισω να τα φτιαξει γιατι ετσι οπως τα καναν, ολοι πεθαινουν…:frowning: #-o

Αρχιζει να σπερνει η σειρα…=D>

Είδα και το 20ο, χαλάρα το καλύτερο ως τώρα, ξεπέρασε και το 17ο.
Πόσο ζήλεψα σε αυτό το επισόδειο τον Peter!!!

Όσο πάει η σειρά και γίνετε από τις πιο δυνατές που βγήκαν ποτέ. Μακάρι να συνεχιστέι για πολλά χρόνια στους ίδιους ρύθμους.:wink:

Χτες είδα και το 21ο και η σειρά πλησιάζει όλο και περισσότερο στο “μπαμ”. :stuck_out_tongue: :wink:

Πλέον υπέυθυνοι για την επικείμενη έκρηξη βλέπουμε να είναι περισσότεροι και δεν ξέρουμε καν ποιος από όλους πυροδοτεί την εκρηξη.
P.S. Peter ξαναγίνε brutal.:stuck_out_tongue:
P.S.2 H Claire είναι ΘΕΑ για άλλη μια φορά :smiley:

+ 9623945692659265962572 :ok:

H 1η σεζόν Heroes μετά το 23ο επισόδειο (How to stop an exploding man) έλαβε τέλος. :cry:
Από Σεμπτέμβρη δυναμικά η 2η σεζόν.

Το τελευταίο επισόδειο επιβεβαιώνει πως η σειρά είναι από τις καλύτερες τηλεοπτικές δουλειές των τελευταίων χρόνων. :bow:

Τελικά ο Nathan και ο Syler και o Parkman πέθαναν?
Τρομερή η τελική μάχη. Και όπως φάνηκε από το μικρό preview του chapter 2, δεν τίθεται θέμα έλλειψης ιδεών για τα επισόδεια της 2ης σεζόν.8)
Θα περιμένω με μεγάλη αγωνία να δω ποίος είναι αυτός ο εχθρός ο οποίος φοβάται η μικρή πιο πολύ και από τον Σάιλερ!!!

Τώρα λέω να αρχίσω το Dexter και επιτέλους να δω τι παίζει με το Lost…:roll:

Το ξεκινησα προχτες,ειδα τα πρωτα 9 επεισοδια.
Γαμει.

εγω τωρα το προμηθευτηκα.μεχρι το 22ο.παντως αν σας αρεσει αυτο τσεκαρεται και 4400.παρομοιο ειναι

Ειδα το season finale επιτελους και απλα μας αφησε στα κρυα του λουτρου.:smiley:

Oντως ποιος ειναι αυτος που φοβαται το κοριτσακι περισσοτερο απο τον Σαιλερ;
Ο Χιρο πως τα καταφερε παλι ετσι και τι θα γινει με δαυτονε και τους Ουγκ τυπους που πηγε κι επεσε;
Ο Σαιλερ προφανως δεν πεθανε, μας το εδειξε εμμεσως αυτο.
Ο Παρκμαν μαλλον δεν πεθανε, πιστευω.
Ο Νειθαν μαλλον μας αφησε χρονους.
Ο μαυρος που περναει τοιχους αδιαφορος μου ειναι either way.:slight_smile:

Αυτός έφυγε. Στανταράκι. R.I.P. :stuck_out_tongue:

Φήμες έχουν πως στην 2η σεζόν θα συμμετέχει και η ηθοποιός απο το Veronica Mars. Δεν με χαλαει να την δω μαζορέτα μαζί με την Κλαιρ.:roll:

Ως καινουριος θεατης και φαν της σειρας εχω να πω οτι εχω μεινει εντυπωσιασμενος!Εχω δει τα πρωτα 6 επεισοδια μονο βεβαια,αλλα εχω παθει πλακα.Παντως γενικα μπορεις να συνδεσεις προσωπα και καταστασεις και να βγαλεις συμπερασματα,δηλαδη καμια σχεση με το mind-screwing του Lost.Παντως εκτος του οτι εχω να δηλωσω οτι η Νικκι πλεον συναγωνιζεται την Κλαιρ του Lost ως υποψηφια μελλουσα συζυγος μου,εχω να αποκαλυψω ενα major spoiler της 2ης Σεζον μετα απο αποκλειστικη πληροφορια που ειχα εκ των εσω…

Μαθαινουμε στην 1η σεζον τι ιδιοτητες εχουν οι 2 κατωθι χαρακτηρες,οι Petrelli bros…


Στην 2η σεζον λοιπον…(huge spoiler alert!)

[SPOILER]μαθαινουμε οτι υπαρχει και τριτος αδερφος…o [SIZE=“4”]Thano Petrelli[/SIZE]8O 8O 8O 8O !!!

Η πηγη μου με πληροφορησε πως η ιδιοτητα του θα χει να κανει με το να πεθαινουν απο εγκεφαλικη αιμορραγια οσοι τον ακουν να τραγουδαει.[/SPOILER]

και μία σύνοψις για τους μη γνωρίζοντες…

http://www.musicknet.gr/content/view/54/53/lang,el/

Απο βδομαδα ακουσα αρχιζει η 2η σεζον.Αληθευει?

Στις 24 του μηνα. Την Δευτερα.:bounce:

ΞΕΚΙΝΗΣΕΕΕΕ:D :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Πως σας φάνηκε η πρεμιέρα?Εμένα δεν με ενθουσίασε και τόσο…εκτός απ’το τέλος!Πολύ βαρετές οι σκηνές με την Κλαιρ γενικά…:wink:

#-o Τo είχα ξεχάσει τελείως οτι ξεκίνησε πάλι…Ώρα για κατέβασμα:p ?Πάντως όλα τα λεφτά είναι ο Χίρο και έχει και την πιο αγαπημένη μου υπερδύναμη αυτός και η Νiki που τα παίρνει και της βγαίνει alter-ego…Γαμάτο!!

Δεν το βλέπω πια, μου φαίνεται σαν λίγο πιο παιδικο X-Men. Ειδα τον πρώτο κύκλο ψαχνοντας ενα οτιδήποτε υποκατάστατο μετα τα στερητικά σύνδρομα που εμφανίστηκαν μετα τα τελευταία επεισόδια του Prison και του Lost, αλλα για φέτος το βλέπω χλωμό. Ίσως προς το καλοκαίρι και μόνο όλος ο κύκλος συνοχόμενος γιατι αλλιώς δεν πολυκρατάει το ενδιαφέρον…

Το φετινο μου φαινεται πολυ καλυτερο απο περσυ, με εξαιρεση μερικες σκηνες που θα ελεγα οτι καλυτερα να ελειπαν, αλλα ισως να εξυπηρετουν στην πλοκη, θα δουμε αργοτερα.
Δυστυχως, με μεγαλη μου λυπη πρεπει να δηλωσω οτι φετος Heroes>Prison Break μεχρι στιγμης…:frowning:

Σιγουρα? :roll:
Εγω εχω δει κανα 5ρι επεισοδια (ALTER) και μου αρεσαν χωρις να με τρελανουν κιολας… :dunno:

Γιαπ, σιγουρα. Αμα δεις κι αλλα επεισοδια θα κολλησεις, στο εγγυωμαι. Αρκει να σ’αρεσουν ταινιες τυπου X-MEN και τετοια. Ειδικα ο 2ος κυκλος δεν συγκρινεται καν με 3ο κυκλο Πριζον, πολυ ανωτερος.:wink: