Heroes

Ω ναι! Το φετινό Heroes σαρώνει! 8)

Πρώτη φορά περιμένω να βγεί νέο επεισόδιο σε σειρά… ξενύχτι μέχρι να κυκλοφορήσει κ τέτοια!!!
φαν από την αρχή του κ όσο πάει κ καλυτερεύει :slight_smile:

Ξεκίνησα να το βλέπω και εγώ και είναι πραγματικά απίστευτο… :smiley:

ρε σεις wtf θα βγει κανα νεο επεισόδιο?
Έχω βαρεθεί να περιμένω ρε… ξέρει κανένας τπτ?

ειδα τον 1ο κυκλο τα χριστουγεννα.μου αρεσε πολυ.
ειδα και τον 2ο κυκλο.δεν με χαλασε αν και τα πρωτα 7 επεισοδια ηταν ψιλοκουραση.

και μετα κατεβασα απο ιντερνετ και ειδα το dexter…

…και καταλαβα ποσο παιδικη σειρα ειναι το heroes μπροστα του

κατεβαστε το dexter και θα ξεχασετε οτι εχετε δει.

καλα για lost prison break δεν κανω αναφορα καν.οι σειρες ειναι παραμυθακια για μεγαλους και ολοι εχουν ψαρωσει λες και βλεπουν kubrick.

εγω παντως μετα το dexter δεν εχω ξανανοιξει την τηλεοραση.απλα περιμενω να βγαλουν τον 3ο κυκλο

εχει τσεκαρει κανεις το dexter αληθεια ???

η θα περιμενετε να το δειξει ο αντ1 σε 5 χρονια ???

Εγώ πάντως περιμένω να το δείξει ο Ant1, όπως περίμενα και για όλες τις άλλες σειρές! :expressionless:

Νεκρο thread…γαμω τις απεργιες τους :stuck_out_tongue:

Παντως, Upcoming Episode: The Butterfly Effect (03x01), airs Sep/22/2008

Ρεεεε. Season 3 σπερνει λεμεεεε.!

Sylar ρε!

Όντως ο 3ος κύκλος ξεκίνησε πολύ δυναμικά!
Όλα τα επεισόδια είναι ένα κι ένα!!

Hiro Nakamura ftw!:stuck_out_tongue:

το σενάριο εξακολουθεί να είναι τραγικά γραμμένο στο πόδι ή έστρωσε?

Έλα ρε συ!Οι 2 πρώτοι κύκλοι είναι αρκετά καλοί αν και κάπου μπερδευόταν το πράγμα με τις εναλλαγές παρόν/μέλλον!

πραγματικά ο 3 κύκλος δεν μπορούσε να αρχίσει καλύτερα και πιο δυναμικά…ο Hiro που τη σπάει όσο κανείς…
πραγματικά ο 2 κύκλος ήταν λίγο προχειρογραμένος και φταίει και η απεργία των σεναριογράφων την προηγούμενη χρονιά…για πλάκα άρχισα να το βλέπς και κόλλησα…
ο πρώτος τα έσπασε και δεν με κουράζει καθόλου…ελπίζω να συνεχίσει έτσι…


Now playing: Anathema - Anyone, Anywhere
via FoxyTunes

μακάρι να φταιγαν οι εναλλαγές παρόντος - μελλοντός για τα κουλά του σεναρίου :p. τέσπα, θα την δω όταν τελειώσει και την τρίτη.

Πολύ μπέρδεμα λέμε…

το τελευταίο episode δεν μου άρεσε και πάρα πολύ,όχι τόσο δυναμικό όσο τα υπόλοιπα…
και τελικά ένα είναι σίγουρο…οι οικογένεια Petrelli κυβερνά όλο τον κόσμο…κάνουν ότι θέλουν
:lol::lol::lol:


Now playing: Anorimoi - O Panisxyros Megistanas Twn Ninja
via FoxyTunes

Δεν σαρεσε? Απο τακαλυτερα εβερ. Ανατροπη σε ολο της το μεγαλειο.

Συμφωνώ!Αλλάζουν όλα τα δεδομένα και οι χαρακτήρες (βλέπε Μοχίντερ/Χίρο κυρίως) προβαίνουν σε πράξεις που δεν τις περίμενες!

[SPOILER]Kαλα το μοχιντερ θελω απλα να τον πατησει το τρενο. Μου τη δινει υπερμετρα. Οσο για τον Χιρο, ειχα μεινει μαλακας τελειως, αλλα ειμαι σιγουρος θα κανει ενα πισωγυρισμα και θα τα μπαλωσει, δεν μπορει να το εκανε αυτο!

Τωρα για το σοι πετρελι τι να πω…θεοι… εκτος απο τον Νεηθαν, που με τις θεολογικες πιπολογιες μου τα πρηξε[/SPOILER]

Ο Μοχίντερ έχει αλλάξει πολύ γαμώτο και καταντάει αηδιαστικός με αυτά που κάνει!
Ο Χίρο είναι απίστευτος!έχει πολλή πλάκα!Λογικά θα το σώσει και μάλλον για αυτό παίρνει εκδίκηση ο Άντο στο μέλλον…:-k
Η Τρέισι μου τη σπάει (όπως και η παλιά Νίκι) και η μάνα Πετρέλι!Πολύ χάρηκα που της τα έχωσε ο Πήτερ!Στα διάλα κωλόγρια!

Ο Mohinder πάει για το βραβείο του πιο ηλίθιου χαρακτήρα που έχει εμφανιστεί σε τηλεοπτική σειρά(μαζί με τον Jack από το Lost). Από το πρώτο επεισόδιο της πρώτης σαιζόν μέχρι τώρα(όπως και ο Jack) όλο μαλακίες κάνει. Μάλλον κάποιο πρόβλημα έχουν οι Αμερικάνοι σεναριογράφοι με τους γιατρούς.