Heroes

επ. Βεηντερ, ωρα ειναι να μας πεις πως ο Λοκ ειναι καλυτερος. Ο Τζακ σε νικαει και σενα και το φλωροφωτοσπαθο.

Οσο για τον Μοχιντερ ειναι ο πιο αχρηστος ηρωας ΕΒΕΡ. Ακομα και ο Άντο (φιλος του Χοίρου) ειναι πιο χρησιμος.

Φυσικά και είναι καλύτερος ο Lock, θα μας τρελάνεις? Δε θυμάμαι μια απόφαση του Jack που να κατέληξε σε κάτι καλό(εκτός και αν ήταν από σπόντα), έχει συνέχεια το στυλάκι του μαμάω και δέρνω, παίρνω όλες τις απόφάσεις και δε λέω μια σε κανέναν(πάντα με κριτήριο το μουνοιωτιλίκη του για την Kate) αλλά κατά τ’αλλα έχουμε δημοκρατία. O Lock από την αρχή το έδειξε ότι δεν έχει κανένα φραγμό να εκμεταλλευτεί τους πάντες προκειμένου να καταφέρει αυτό που θέλει, ότι είναι ψυχάκιας και είναι και μούρη όχι σκατόφλωρος σαν την άλλη τη λουλού. Βγαίνουμε Off Topic και γιαυτό θα κλείσω λέγοντας Desmond FTW.

Υ.Γ. Αυτό για το σπαθί κάνω ότι δεν το άκουσα.

Βγαίνετε off topic όμως!( παρόλα αυτά desmond ftw!:D)
O Moχίντερ πάντως μια χαρά ξεκίνησε…αλλά τον χαλάσανε στη συνέχεια!

Νομίζω πάντως ότι η 3 σεζόν είναι καλύτερη κι από την πρώτη…Τα επεισόδια είναι ένα κι ένα…κάθε φορά στο τέλος αναρωτιέμαι πως θα την παλέψω μέχρι το επόμενο…
Επίσης μπορείται να βρίζετε όποιον θέτε,εκτός από τον Πίτερ.Γιατί αυτόν τον θέλω.ναι full time.για σύζυγο κλπ.
θα του κάνω όλα τα χατήρια που θα πάει θα τον τουμπάρω…

o Μohinder και εμένα που την σπάει τώρα τελευταία…
ο Ηiro ότι και να κάνουν είναι βλάκας, από την πρώτη στιγμή δεν τον συμπάθησα…
όσο αναφορά την οικογένεια Πετρέλη Peter και πάλι Peter…:smiley:


Now playing: System Of A Down - B.Y.O.B.
via FoxyTunes

Μα γιατί δε συμπαθείτε τον Χίρο?:-k
Είναι γλύκας!ειδικά όταν φωνάζει “για τάαααα” (κάτι τέτοιο τέλος πάντων!):stuck_out_tongue:
Είναι για να του τσιμπάς τα μάγουλα!!!

Εχω μεινει ε.

Τελος

το Heroes πλεον λεγεται Villains (for how long δεν ξερω) και επιτελους επιστρεφει στην παλια του αιγλη.

ΝΑΙιι!

Πεστα!
Μα σοβαρά πόσο τα σπάει ο 3ος κύκλος???το σημερινό επεισόδιο ήταν τέλειο!
Villains ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!

άντε να δούμε λίγο Sylar σε δράση!!!
πολύ καλό,και επεξηγεί ορισμένα πράγματα από τον πρώτο κυρίως κύκλο που είχαμε απορία…
και παρακαλώ να επιστραφούν στον Peter το συντομότερο δυνατό οι δυνάμεις του!!!


Now playing: Anathema - Pulled Under At 2000 Metres A Second
via FoxyTunes

sorry για το dp…

Επιτέλους ο Peter πήρε τις δυνάμεις του πίσω!!!
πολύ καλό το τελευταίο episode για φέτος,είχε δράση,αγωνία.βέβαια πέθαναν ορισμένοι χαρακρήρες που δεν ήθελα αλλά τι να κάνουμε…άντε τώρα να περιμένεις μέχρι το φλεβάρη για να δεις το επόμενο episode!!

Τωρα που τελειωσε,λεω να αρχισω να βλεπω…εχω δει μεχρι το 5 της 3ης σεζον,αλλα λογω του οτι οσο πηγαινε,η σειρα γινοταν ακομα χειροτερη,το εκοψα…αλλα τωρα,χωρις και dexter,λεω να του ριξω ενα βλεφαρο-αν και εχω διαβασει ολα τα σποιλερ αλλα κκ…παντως,αυτο και το πρισον,ηταν οι σειρες τλκ που ξεκινησαν γαμ@ω-και-δερνω και καταντησαν να χτυπαει η βλακεια κοκκινο σε καθε επεισοδιο,μετα απο τις 2 πρωτες σεζον…θα εχει και του χρονου δλδ Heroes,εχει κλεισει??

Upcoming Episode: A Clear and Present Danger (03x14), airs Feb/02/2009

ναι θα έχει άλλη μια semi-season,αλλά δεν ξέρω αν είναι η τελευταία…
αλλά αν είναι και αυτή σαν την 3 τότε καλά θα κάνουν να το τελειώσουν…
ας μας μείνουν τα καλά τουλάχιστον episodes!


Now playing: Flogging Molly - Sentimental Johnny
via FoxyTunes

:-k Eμένα πάντως ρε παιδιά μου άρεσε πολύ ο 3ος κύκλος…δηλαδή όλα τα επεισόδια-εκτός από ένα δύο- ήταν πολύ καλά!Και είχε και πολλές ανατροπές!
Ξενέρωσα που τέλειωσε τόσο νωρίς, γιατί μου φάνηκαν πολύ λίγα τα 13 επεισόδια αλλά εντάξει, θα περιμένουμε αναγκαστικά μέχρι Φεβρουάριο!:frowning:

Νεφέλη όπως είπα υπομονή,όσο δύσκολο και να ακούγετε!:stuck_out_tongue:


Now playing: Equilibrium - Unter Der Eiche
via FoxyTunes

Οσο φαν και να’μαι, η αληθεια ειναι πως η πλοκη εμπαζε απο χιλιεσδυο μεριες.

Στα ξαφνικα ξερω γω ο Νεηθαν θελει να φτιαξει σουπερ στρατο, ο Σαηλερ αποφασιζει να το παιξει Saw 6, ο Ομπικγουελου Αφρικα Μπαμπατα ξαναζει απο κει που του κοψανε τη κεφαλα, γενικα μαλακιουλες… ελπιζω να στρωσει λιγο, γιατι οντως χανει, και οταν αρχισει παλι το Λοστ, θα φανει ποσο πισω ειναι σεναριακα


Now playing: The Receiving End Of Sirens - Swallow People Whole
via FoxyTunes

συμφωνώ με τον ποιοείναιτοόνομα!!
(btw και εσύ foxytunes!άντε και έλεγα ότι ήμουν ο μόνος καμένος)


Now playing: Saturnus - I Long
via FoxyTunes

haha Ναι, το ειδα σε σενα και μαρεσε, βολευει το κοντρολακι απο κατω. Στα quickreply ομως δεν δουλευει το Now Playing.

Now playing: Paramore - Misery Business
via FoxyTunes

Μιας και βγηκε καινουργιο επεισοδιο χθες ας επαναφερω το thread.Ειναι ιδεα μου η μηπως η σειρα εχει αρχισει να γινεται αρκετα βαρετη???:-k

ακομα παιζεται αυτο??..το παρατησα μεσα 3ης σεζον…καταντησε πολυ κουραστικο και μπερδεμενο,χωρις κανενα σεναριακο προσανατολισμο…