Σε ποιο αλμπουμ προτιματε τη φωνη του Hetfield?

Σε ποιο αλμπουμ προτιματε τη φωνη του James Hetfield?Σχεδον σε ολα τα αλμπουμ των Tallica ειχαι να δωσει κατι το διαφορετικο στους ακροατες.Στο Kill’em All με τα αγρια κοκορακια του?Στο And Justice For All με τη βαρια και ασηκωτη φωναρα του?Στην εκπληκτικα ανανεωμενη και βελτιωμενη περιοδο του Black album?Εγω γουσταρω περισσοτερο τη φωνη του James στο Justice γιατι εκει που λεει “Darkest color Blistered earth Troe death of life” με πωρωνει αφανταστα.Εκεινη τη περιοδο πιστευω οτι ηταν ο ορισμος του Heavy Metal τραγουδιστη :metal: Περιμενω τις απαντησεις σας! :slight_smile:

RIDE THE LIGHTNING.-

[SIZE=“6”]… And Justice For All…[/SIZE]

:bow: :bow:

O δισκος που τους καθιερωσε στην καρδια μου!!

Μπραβο ρε μεγαλε.+10000000000 :smiley:

πουθενα! :lol: :lol:

Και πολυ αργησες!!!:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Καβαλα στην αστραπη

Έτσι μπράβο! Ήμουν σίγουρος ότι θα σου άρεσε! :smiley:

:lol: :lol:
ΘΕΙΚΟ! :lol: #-o :lol:

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :respect: ΚΑΛΟΟΟΟ!!!

…and justice for all

ο τίτλος του thread έχει λίγο πλάκα!

Master οf Puppets.-

Εμπειρία 2 δίσκων ήδη με απαραίτητη αλητεία και συναίσθημα.

Στο Justice (μάλλον γιατί είναι και ο αγαπημένος μου δίσκος Metallica) :slight_smile: 8)

σιγα μην το αφηνα… :stuck_out_tongue:

ακη, κανε εντιτ και το δικο σου να μην φαινεται οτι το γραψα :stuck_out_tongue:

Ωραιος:)

Αnd Justice For All…

[QUOTE=akis272;143787]Ωραιος:)QUOTE]

:?

πας καλα ρε :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

παιδια μην παρεξηγηθουμε, ετσι μου ρθε και το γραψα.

:-k ας πω black album -και γενικά από άλμπουμ σε άλμπουμ βελτιωνόταν η φωνή του. Ακόμα και στο μέτριο st anger ο hetfield τα σπαγε!

Load ρεεεε!!!

Aμφιταλαντεύομαι μεταξύ Justice και Black Album…Θα πω το δεύτερο γιατί πραγαμτικά η φωνή του Hetfield εκεί εξερεύνησε νέα μονοπάτια με μεγάλη ωστόσο επιτυχία…Και επίσης η ερμηνεία του στο Sad But True είναι oscariκή έτσι απλά…

Και μια off-topic παρατήρηση: πρέπει οπωσδήποτε να αλλάξει ο τίτλος του thread, γιατί είναι ολίγον τι παρεξηγήσιμος… :slight_smile: :smiley: :stuck_out_tongue: :lol: :roll: