High Voltage 2010

ZZ Top are on Saturday 24th of July

Emerson, Lake and Palmer are on Sunday 25th of July

FURTHER CONFIRMED ARTISTS

Foreigner

Heaven & Hell

Clutch

Marillion

Black Label Society

Asia

Argent

Steve Hackett

Pendragon

Focus

The Reasoning

Uriah Heep

Touchstone

Martin Turner’s Wishbone Ash

Down

Gary Moore

Magnum

The Answer

Joe Bonamassa

Είναι κανείς για Λονδινο?

εγώ το σκέφτομαι αρκετά σοβαρά. μέχρι το τέλος του μήνα λογικά θα χω αποφασίσει.

μέσα στην βδομάδα θα έχω τα tickets…
είναι κανονισμένο εδώ και πολύ καιρό!!! :slight_smile:

Θα είμαι κι εγώ εκεί σε “δημοσιογραφική αποστολή”. Κάπου μπορεί να απαντηθούμε

Το πηρα τελικα και εγω…Κανεις αλλος?Μικρή συμμετοχή βλέπω…

Πάρα πολύ καλό διήμερο μου ακούγεται…Θα το κοιτάξω !!!

Ειναι +High on Fire,Transatlantic και Opeth ε.Το λεω επειδη ειναι ονοματα-κραχτες για αρκετους και δεν αναφερθηκαν στο αρχικο Post(καλα οι Opeth ανακοινωθηκαν αφου ειχε φτιαχτει το θρεντ)

Ο κολλητος μου πηρε τικετ,πιθανοτατα θα παρω και γω μολις ανεβω πανω…τουμπανο το φεστιβαλ…

Δεν ξερω αν το πηρε κανεις χαμπαρι (κι αν φυσικα τον ενδιαφερει) αλλα οι ΗΕΕΡ παιζουν αυτη την αηδια, το Demons and Wizards ολοκληρο σε αυτο το κωλοφεστιβαλ. Γμτ, ειναι και κοντα στην πολη, δε χρειαζεται να ξενιτευτει κανεις για να το συνδυασει με διακοπες. Υπο (μικρη) παρακολουθηση για ενα διαστημα, αναλογα με τα οικονομικα…

Καλά το line up είναι τούμπανο τι να λέμε …
εκείνες τις μέρες θα είμαι Λονδίνο-Αγγλία οπότε στα υπόψιν και αυτό …

(βέβαια είναι και το sonisphere εκεί και δεν ξέρω τι να διαλέξω :stuck_out_tongue: αν ανακοίνωναν maiden για Ελλάδα τουλάχιστο …)

SAXON, CATHEDRAL, HAMMERFALL Confirmed For U.K.'s HIGH VOLTAGE Festival

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=139392&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+blabbermouth+(Blabbermouth.net's+Daily+Headlines)

saxon και hammerfall
λες να τους δω επιτέλους τους δεύτερους ??? :papas:

Άλλος ένας για Λονδίνο το ΣΚ…

5 Μαΐου ανακοινώνουν και κάτι ακόμα…

Παιδια βοηθεια plz γιατι παω να φρικαρω.Πως Μπορω να παρω η τουλαχιστον να τα κλεισω τα εισητηρια δεν βγαζω ακρη.
Tickets will NOT be dispatched outside the UK ? customers living outside the UK will have to collect their tickets/wristbands on the day of the event at the box office, presenting the booking reference number and credit card they purchased the tickets with.
Ετσι γραφει στο σιτε τους

Ετσι οπώς τα λέει είναι…Εκτός βρετανίας τα αγοράζεις με την πιστωτική και σου στέλνουν με Mail έναν κωδικό και πας με αυτόν και την πιστωτική και το διαβατήριο η την ταυτότητα και περνεις τα wristbands επι τόπου…

Κανείς άλλος από εδώ που θα πάει τελικά ??? :-s:-s

εγώ τελικά δεν :frowning:

Τελικά ούτε και εγω…

Ήρθαν και τα βραχιολάκια σήμερα, αύριο πετάω …

ιστορικές στιγμές θα ζήσουμε :slight_smile: :slight_smile:

Πολλές (πάρα πολλές) ανατριχίλες, κάποιες απογοητεύσεις και μερικές χαμένες ευκαιρίες (γαμώ την ατυχία μου). Περισσότερα στην κεντρική σελίδα συντόμως…

Αδερφέ σίγουρα οι ανατριχίλες πολλές! (ποιες ήταν οι απογοητεύσεις???)

Τι και αν γυρίσαμε με 7 ώρες καθυστέρηση…λίγη σημασία είχε, οι εμπειρίες αρκετές θαρρώ…

Φαντάζομαι τα παιδιά του rocking θα έχουν αναλυτικό ρεπόρτο οπότε δεν θα μπω σε λεπτομέρειες…

Κορυφαίες στιγμές για μένα οι Transatlantic (έσπερναν μουσική από την αρχή ως το τέλος) και για ιστορικούς λόγους οι ELP…Σίγουρα αδικώ τους άλλους αλλά τι να θυμηθείς από όλα τα τζαμαρίσματα που παίχτηκαν?

Άντε και του χρόνου!