House MD

“being humble is good. especially if you’re wrong a lot”

πφ…lost rules!περιμένουμε μέχρι 21 Ιανουαρίου για δύωρο επεισόδιο!:smiley:
(ok τέλος off topic…:oops:)

Αυτό ακριβώς…
Το έχω πετύχει αρκετές φορές στην τηλεόραση και το βλέπω αλλά μου φαίνεται πιο κατανοητό το Grey’s Anatomy…Αξίζουν όμως όπως και να χει συγχαρητήρια στον Hugh Laurie, ο οποίος είναι απίστευτος!:respect:

Eίδα χθες το s05e06. Γενικά είχα ψιλοξενερώσει με την πέμπτη σεζόν, αλλά αυτό το επισόδειο μ’άρεσε.

τρελή ντρίπλα, αν κ κάποτε θα γινόταν κ αυτό, μας προετοίμαζαν…

έτσι νομίζω θα κυλήσει η σεζόν

xaxa ναι οντως το βλεπαμε να ερχεται το τρενο…αλλα θαρρω δεν θα φτουρησει

Tώρα του έμεινε η 13.

Και ο Wilson.

η 13 θα τα φτιάξει με την Cameron σε μια φάση κ θα τα δούμε… όλα:lol::lol::lol:

είμαι καμένος με house,πάρτε μου τη ζωή αλλά όχι το house…
η 5 season μέχρι τώρα πάρα πολύ καλή, αυτό έλειπε…
μακάρι να συνεχίσουν έστι τα πράγματα…
hail 13!!!


Now playing: Anathema - Pressure
via FoxyTunes

Πολυ καλη σειρα και ο Hugh Laurie δινει εκπληκτικη ερμηνεια. Ο Ηouse ειναι απο τους αγαπημενους μου τηλεοπτικους ηρωες. Πολυ θα ηθελα να ειχα το 10% του θρασους και του σαρκασμου του Dr.House (και του Mourinho:p). Επισης αγαπαμε την Cameron!

Απολαυστικοί διάλογοι και χιούμορ που τσακίζει. Εύγε! Φέτος δεν προλαβαίνω αλλά κάποια στιγμή θα δω 4η και 5η σειρά μαζεμένη :stuck_out_tongue:

το προηγούμενο με τον House και Candy απλά :respect::respect::respect:…
άντε να δούμε την συνέχεια…πα΄ρα πολύ καλή season!!!


Now playing: Anathema - Hope
via FoxyTunes

Απίστευτο το τελευταίο επεισόδιο (9ο) και αρκετά διαφορετικό από τα υπόλοιπα.
Από τις λίγες σειρές που δεν έχει κάνει κοιλιά μέχρι στιγμής.

καλά το προηγούμενο ήταν απίστευτο,χαλαρά στα καλύτερα φέτος!!
ειδικά στο τέλος με την φάρσα του House εκεί δεν μπόρεσα λύθηκα στα γέλια!!!Επίσης το story Caddy-House…πόσο ανησυχούσε και για τον House η Caddy φάνηκε…
Πόσο κόπανος μπορεί να είναι κάποιος,πόσο κάφρος…ενώ όλοι ήταν σε κίνδυνο δεν ήθελε να χαλάσει η φάρσα ομτζ!!γι’αυτό και μόνο αγαπάμε,λατρεύουμε House!!


Now playing: Anathema - Sleepless
via FoxyTunes

Νομίζω η 13 έδωσε απίστευτο ρεσιτάλ ερμηνείας στο 9ο επεισόδιο. Εγώ έμεινα άφωνος…

πραγματικά και εγώ το πιστεύω…βασικά έτσι και αλλιώς η Olivia Wilde είναι πολύ καλή ηθοποιός,και ο ρόλος της 13 δεν θα μπορούσε να πάει σε άλλη,όπως του House…


Now playing: Anathema - Restless Oblivion
via FoxyTunes

εξαιρετική θα έλεγαν κάποιοι. ας δούμε κ τους λόγους

:-k:-k:-k:-k
ενδιαφέρον σκεπτικό μπορώ να πω…
αλλά αυτό δεν κολλάει περισσότερο στο θρεντ με τις πιο όμορφες???
αν και έχω βάλει μερικές εκεί…
αλλά συμφωνώ μαζί σου πάρα πολύ:D:D

Μετά και το τελευταίο επεισόδιο, η 13 (Ολίβια Γουάιλντ) είναι και επίσημα ο πιο δυνατός (και σεναριακά και ερμηνευτικά) χαρακτήρας μετά τον ανεπανάληπτο Χάουζ. Η κοπέλα απλά δεν παίζεται…

δεν ηξερα οτι υπαρχει θρεντ για την ισως αγαπημενη μου σειρα ever.Ενταξει θα πω και γω μια απο τα ιδια θεος ο χαουζ,η μορισον ανασταινει και νεκρους και ολοι οι ηθοποιοι γενικα δινουν τα ρεστα τους.ΠΟΛΥ καλυτερο απο το ER και το gay’s εεεεε gray’s anatomy εννοω και τις λοιπες ιατρικες σειρες.

χαχαχαχαχαχα δεν μπορώ παρά να συμφωνίσω…


Now playing: Anathema - Sweet Tears
via FoxyTunes