House MD

Μόνο εγώ έχω την εντύπωση ότι ο Foreman και η 13 θα τον απλώσουν τον τραχανα?(Όχι παιδιά δεν είμαι κουτσομπόλης, πιστέψτε με).

όχι και εγώ την έχω…
και αυτός ο foreman δεν έχει αφήσει άσπρη γάτα…:p:p

Παίδες, σποιλεράκια μην ξεχνάμε! (δεν είδα κάτι, το λέω για να προλάβω μη γίνει καμιά μαλακία :p)

Κατέβασα το 10ο επισόδειο στην 720 έκδοση, και δε συγχρονίζεται ο ήχος με την εικόνα. Έχει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα?

γιατι να κατεβασει κανεις την 720 αραγε…

γιατί έχει πολύ χώρο στον δίσκο…χαχαχα


Now playing: Anti-Flag - What You Don’t Know
via FoxyTunes

Γιατί είμαι φανμπόης και θέλω να απολαμβάνω τον Χάουζ όπως πρέπει.

κοίτα πάντα κατεβάζω το hdtv και είμαι ικανοποιημένος…οκ καμία σχέση αλλά πρόβλημα ποτέ…


Now playing: Anti-Flag - This Is Not a Crass Song
via FoxyTunes

Ε κι αυτό πρώτη φορά μου παρουσίασε πρόβλημα. Τέλοσπάντωνε, θα κατεβάσω hdtv

το δικο σου ειναι το κανονικο hd. Το αλλο ειναι compressed… ρησπεκτ στα παλικαρια απο εζτβ. Θα επρεπε να βρω ζωη αν δεν υπηρχαν αυτοι :stuck_out_tongue:

+1…
δεν θα μπορούσαμε να δούμε τίποτα…πραγματικά να ναι καλά τα παλικάρια…μας έχουν σώσει…
στο Star βλέπει κανείς τα επισόδεια??αν και είναι από την 1 σεζόν,προσπαθώ να μην τα χάνω…


Now playing: Dark Tranquillity - The New Build
via FoxyTunes

Εγώ τα βλέπω, γιατί 1ο και 2ο κύκλο δεν τους έχω δει καθόλου.
Γαμώτο, ακόμα δεν μου έχει εντυπωθεί ότι Σάββατο βάζει τα καινούρια και το ξεχνάω. Έχω χάσει έτσι 4-5 επεισόδια…

ok για το τελευταίο επισόδειο τι να πει κανείς???
Ήταν θεϊκό!!Gregory House is a selfish,son of a bitch…:bow2::bow2::respect::respect:
Απίστευτη φάση με την γυναίκα στο νεκροτομείο…πέθανα στα γέλιο,με έπιασε πόνος στο στομάχι:lol::lol::lol::lol::lol:,και εκεί μου την χουφτόνει…σαν κλασικό 14χρόνο…
γι’αυτό αγαπάμε τον Γρηγόρη…και αυτό με το γραφείο της Caddy άχου το…
βέβαια την περάσε από σκωτσέζικο ντουζ στο τέλος,αλλά αυτός είναι ο House…


Now playing: Iced Earth - Slave to the Dark
via FoxyTunes

Spoiler please !!

The Cuthroat Bitch !!!


Ρεεεε είναι μπάη η άλλη!!! Το σημερινό ήτανι το δεύτερο επεισόδιο που κατήγορεί τον θεό για κάποιο λάθος που έκανε κατά τη δημιουργία. Πρέπει να του χει κάνει πολλά κακά…

Γαμώτο χάνω Monk αύριο :@:@

Σημερινό? Στο σταρ εννοείς?

Και πλιζ, όταν μιλάτε για επισόδειο, ακόμα και για το αν έκλασε ο Χάουζ να λέτε, βάλτε σπόιλερ ταγκς

Γιεπ , σημερινό!

και πάω να βάλω σπόηλερς να μην το δουν κι άλλοι.

sorry παίδες δν θα γίνει πάλι…:frowning:


Now playing: Iced Earth - Minions of the watch
via FoxyTunes

Πράματα και θάματα στο τελευταίο χθεσινό επεισόδιο. Από τρελά γέλια (σε μια από τις πιο απίστευτες σκηνές με δράστη τον Χάουζ, φυσικά) και συγκινήσεις μέχρι έρωτες, επιβεβαιώνοντας πανηγυρικά κάποιους εδώ μέσα για το ειδύλλιο μεταξύ Φόρμαν-Δεκατρία.

[SPOILER]Χτυπησα το χερι μου στον τοιχο. ΜΗ ΜΟΥ ΑΓΚΙΖΕΤΕ ΤΗ ΔΕΚΑΤΡΙΑ!

Η σκηνη με το ασθμα ηταν ΕΠΙΚΗ!
[/SPOILER]

δεν το έχω δει ακόμα γαμώτο:(…ελπίζω να μπορέσω σήμερα


Now playing: Anathema - Inner Silence
via FoxyTunes