House MD

[SPOILER]Βασικά για τον ασθενή και εγώ σκάλωσα στην αρχή γιατί ουδέποτε είχα ακούσει για αυτή την ασθένεια και μου έκανε τρομερή εντύπωση. Να κρατάς ότι αγγίζεις:? μέχρι και γάτα στο ψυγείο δλδ ότι να ναι. [/SPOILER]

[SPOILER]αμα διωξουν τη μαστερς τους γαμησα.

θελουμε λεσβιακο θερτην με πληγωμενη καντυ να ανεβουν τα νουμερα[/SPOILER]

[SPOILER]και δεύτερο γιατί μερικοί τα πατάνε κατά λάθος:p[SPOILER]καλό/όμορφο επεισόδιο…επικεντρωμένο στην μαστρερς…(τεράστια μαλάκια που φεύγει)

*ξεμακραινει απο αυτό που έλεγα…
**κότες ρε μαλάκες :lol2:
***έξυπνη τελευταία σκηνή
****κάνεις δεν θα έπρεπε να αρρωσταίνει[/SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER]Μόνο ένα για να προσέχουν τι πατάνε.
Όντως πολύ ωραία επεισόδιο. Λογικό μου φάνηκε που έφυγε η Μάστερς δεν νομίζω ότι ταίριαζε τόσο πολύ για να γίνει τσιράκι του Χάουζ. Είμαι πολύ περίεργος να δω πώς θα τελειώσει η σαιζόν. Α και [B]αυτό[/B] είναι πλέον και επισήμως το τραγούδι της σειράς.[/SPOILER]

[spoiler]παει η Μαστερς γαμωτο :frowning:

Καλο επεισοδιο γενικα,και μπαινουμε στα twenty+ που ειναι κατα παραδοση η κορυφωση.

Δεν υπαρχει καποια ενδειξη με το τι θα ασχοληθουν στο κλεισιμο,ισως με 13 αν και μου φαινεται χλωμο να πεθανει σε αυτη τη σεζον.[/spoiler]

[SPOILER]:vibrate::vibrate::vibrate::bounce: επιτέλους τσακίδια η masters. Δλδ και μόνο αυτό να κρατήσω από το επεισόδιο. Σε γενικές γραμμές δεν με τρέλανε. Α νταξ House - Wilson τεράστιες μορφές. Κότες ρε χαχα. Δυστυχώς η 13 ξέρουμε ότι θα φύγει, ελπίζω όχι τώρα. Γενικά συμφωνώ με Therion, από το 20+ πάντα είχαμε πάρα πολύ δυνατά επεισόδια. Επίσης φαίνεται να ξεχνάνε λίγο Caddy - House που μόνο καλό το θεωρώ:P[/SPOILER]

[SPOILER]δεν μου πολυαρεσε το επεισοδιο…
γενικα και γαμω τις φασεις αυτο με τις κοτες House-Wilson!
πολυ αλλοκοτη η Masters, που φευγει ενω ειχα αρχισει να την συνηθιζω.
μεγαλη(αν και για λιγο(?) η επιστροφη της 13![/SPOILER]

ποσα ακομα θα εχουμε για το τελος της σεζον?

καλο επεισοδειο

[SPOILER]κυριως γιατι πηρε επιτελους πουλο αυτη η αντιπαθητικια[/SPOILER]

το επόμενο(οχι το σημερινό) δείχνει υποσχόμενο…

υπόθεση…:

[SPOILER]αυτο ειναι σποιλερ

[SPOILER]δεν το πατάμε αν δεν θέλουμε να μάθουμε[/SPOILER][SPOILER]Thirteen?s friend and ex-con (guest star Amy Landecker) arrives at Thirteen?s apartment unannounced and in need of urgent medical attention. When she finds out that her friend has relapsed into drug use, Thirteen promises not to take her to the hospital where the cops could find her and instead turns to Chase in desperation. Meanwhile, House deals with devastating information, and Taub (Peter Jacobson) begins to come to terms with surprising news. [/SPOILER][/SPOILER]

το 20 ηταν ψιλομαπα παντως

είδα το καινούριο…ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ [U]ΣΕ[/U] ΛΕΩ :smiley:

^What he said.

Καλό επεισόδιο,ευελπιστώ σε πολύ δυνατό season finale.

Και ενώ το ξέραμε ήδη,βγήκε και επίσημα:

Ελπίζω να είναι η τελευταία η 8η γιατί μετά θα τραβήξει υπερβολικά.

Και ελπίζω να το συνειδητοποιήσουν αυτό οι παραγωγοί για να βγει καλοστημένο σενάριο.

ετσι ρε πουστη,psycho επεισοδιο στα υψηλα στανταρ που επιβαλλουν τα τελευταια επεισοδια καθε σεζον του Χαουζ.

ναι αλλά οχι και φουλ επιτυχημένο…περισσότερο εντυπωσιασμός και βάσεις για συνέχεια…
πάντως εγώ ήθελα…

[SPOILER]να χάσει το πόδι του από την αρχή της χρονιάς…και είπα μπας και…
[/SPOILER]

άντε να δούμε το τέλος στης σεζόν…

Έχω βάλει τον 7ο να κατεβαίνει
Προτιμώ να βλέπω τους κύκλους αφού έχουν ολοκληρωθεί
Αυτό το 1 επεισόδιο την εβδομάδα δεν το μπορώ

Ένα έχω να πω

WTF o.O

[spoiler]:!: Φευγει η Καντυ απο την σειρα:|:|

http://www.imdb.com/news/ni10716408/[/spoiler]

βάλε spoiler

το μαμήσατε και οι 2 βασικά:!: