House MD

:lol: νιώθω ηλίθιος…

αστοδιαλο ρε πουστη,νομιζα ειναι σχετικο με το επεισοδιο και ανοιξα το σποηλερ.ειδοποιηστε καπως γαμω την ξενερα μου.

[SPOILER]Δεν έχω λόγια. Τελείως τρελό επεισόδιο, έτσι θα το χαρακτήριζα. Βασικά όλο το ζουμί ο House, οι υπόλοιποι όχι και πολλά, αδιάφορα δλδ. Ίσως με τσέις και ρεμί (πω δεν θα σταματήσω ποτέ να λέω πόσο θεά είναι). ίσως η πιο εξωφρενική στιγμή για τον House. Για ότι έκανε στον εαυτό του. Δεν το περίμενα ποτέ, ότι θα είναι τόσο παλαβός. Πραγματικά θέλω να δω τι θα γίνει στη συνέχεια και ειδικά από την επόμενη Season[/SPOILER]

[SPOILER]Κόψτε του το πόδι ρε γαμώτο. Κατά τ’ άλλα πολύ καλό επεισόδιο, θεός αυτοκαταστροφικός House.[/SPOILER]

αρκετα καλο το τελευταιο ναι

εμενα τα τελευταια 3-4 μου εχουν φανει πολυ βαρετα :(…τουλαχιστον να εχει συγκλονιστικο φιναλε

[SPOILER]δεν ξέρω σε πόσους θα αρέσει το επεισόδιο…
πάντως πάμε για αλλαγή σελίδας απο οτι φαίνεται…ισως με κάποια μετάθεση/αλλαγή εργασιακής θέσης της καντυ(την κάνει απο την σειρά) και έναν πιο χαρούμενο(λεεεεμε τώρα) house…
η σκηνή στο τέλος είναι μια ωραία τελεία για αυτή την εποχή(end of an era), αλλά δεν ξέρω και πόσους θα ικανοποιήσει…

στην αρχή, για λιγα δευτερόλεπτα νόμιζα οτι ειχε γίνει αυτό που έλεγα με το σενάριο πως ειναι ακόμη στα χαλάσματα και ολα αυτά είναι ενα όνειρο του House που είναι πλακωμένος…μήπως τα δικό μου σενάριο ήταν καλύτερο απο το δικό τους?? ασε που θα είχε και καλύτερο φινάλε…

η μαλακία ειναι οτι τελείωσε για φέτος…πέφτω σε κατάθλιψη.,.:frowning:
[/SPOILER]

τι hammet και μαλακίες…

αυτά είναι εξώφυλλα\

εχει “βγει” ο δίσκος ? edit…yes it has.!!

[SPOILER]Μάιστα.Δεν ξέρω τώρα τι να πω βασικά. Πάρκαρα λάθος μωρέ, ήρθα για να σου δώσω μια βούρτσα. χμμ. Ανατρεπτικό να πω επεισόδιο. Πραγματικά δεν μπορώ να σκεφτώ πως θα είναι η επόμενη season, πως θα αρχίσει πως πως πως. Πολύ δυνατό για μένα φινάλε, δεν το περίμενα, ειδικά το τέλος που είναι κάτι που δεν έχουμε δει ποτέ τον House. Συνήθως λιώνει σε μπαρ κλπ και όχι στη παραλία, δίπλα θάλασσα κλπ. Η ιατρική υπόθεση απλά για να γεμίσει και να δούμε τους άλλους. (πόσο κουκλάρα είναι η 13 με κορδέλα το μαλλί). Βρήκαμε τουλάχιστον τι αισθάνεται, αν και όπως είδαμε το διαχειρίστηκε όπως εκείνος ξέρει. :D:D αυτοκαταστροφικά. Δεν ξέρω τι να περιμένω για την επόμενη season. Πραγματικά όπως λες crimson, πέφτουμε σε δεύτερη κατάθλιψη (έχω ήδη μια:p)[/SPOILER]

[SPOILER]και εγώ στις δυο είμαι(:?/:D)

πάντως το χαρούμενο τέλος του επεισοδίου έμοιαζε με το τέλος του επεισοδίου που επεσε στην πισινά απο το μπαλκόνι του ξενοδοχείου[/SPOILER]

[SPOILER]Όντως το ίδιο χαρούμενο αλλά δεν ξέρω κατά πόσο για τον ίδιο λόγο. Δεν ξέρω μου άρεσε πολύ όταν είπε "i feel nothing, and it feels good ". Ποιος περιμένει μέχρι το Σεπτέμβρη? Γενικά πως θα την παλέψουμε χωρίς house?[/SPOILER]

Του χρόνου τέτοια εποχή να δείτε κατάθλιψη.

fuck me.!αυτό δεν το σκέφτηκα.!!
μας μαμησες…

Nα πω και γω τη γνώμη μου για το φινάλε.

[SPOILER]Η τροπή που πήραν τα πράγματα δίνουν μια πραγματική ώθηση στη σειρά. Νομίζω ότι θα δούμε αλλαγές στο όλο σκηνικό και σίγουρα θα υπάρξει αλλαγή(δεν είμαι σίγουρος ότι θα είναι πρόοδος) στο χαρακτήρα του Χάουζ. Το ωραίο είναι ότι το φινάλε γυρίστηκε πριν την αποχώρηση της Eldestein οπότε έτσι και αλλιώς θα υπήρχε αυτή η τροπή. Επίσης μπορώ να πω ότι δεν το περίμενα με την καμία να δω στο τέλος τον Χάουζ στη Χαβάη.[/SPOILER]

[SPOILER][B]House MD χωρίς Caddy, γίνεται;[/B]

Κι όμως γίνεται? Η εμφάνισή της Lisa Edelstein, για τους λάτρεις της τηλεοπτικής σειράς ??House MD?? στο τελευταίο επεισόδιο της 7ης σεζόν, ήταν και η τελευταία της ως Caddy.

Η ηθοποιός δεν συμφώνησε με τους παραγωγούς για συμβόλαιο στην 8η και πιθανότατα τελευταία σεζόν της σειράς, κάτι που επιβεβαίωσαν οι παραγωγοί, αλλά και η ίδια με μια δήλωση?

«Μετά από μεγάλη σκέψη αποφάσισα να προχωρήσω, με συναισθήματα ανάμεικτα. Απογοήτευση γιατί αφήνω έναν χαρακτήρα που αγάπησα πάρα πολύ, αλλά και ενθουσιασμό για τις νέες προοπτικές που ανοίγονται μπροστά μου», αναφέρει μεταξύ άλλων.

Οι αντιδράσεις των? οπαδών της σειράς ήταν ποικίλες, με τους περισσότερους να εκφράζουν την απογοήτευσή τους για την απόφαση της ηθοποιού, η οποία πρόκειται να αλλάξει πολλά στην εξέλιξη της σειράς στην 8η σεζόν.

Το πρόβλημα πλέον, μεταβιβάζεται στους σεναριογράφους της, οι οποίοι είχαν σχεδιάσει και είχαν προχωρήσει στη συγγραφή κάποιων επεισοδίων της νέας σεζόν. Όμως, μετά από την εξέλιξη αυτή καλούνται να διαφοροποιήσουν τα πάντα και φυσικά το τέλος της σειράς, το οποίο περιελάμβανε την Caddy.

«Δεν ξέρω πως θα ακριβώς θα το διαφοροποιήσουμε», τόνισε μια εκ της συγγραφικής ομάδας αναφερόμενη στο finale του House MD. «Πιθανότατα, θα πρέπει να εμβαθύνουμε ακόμη περισσότερο στους χαρακτήρες», πρόσθεσε.

«Το δύσκολο θα ήταν για εμάς εάν θα έμενε στη σειρά η Caddy. Χάνουμε έναν χαρακτήρα που μας έδινε την ευκαιρία να γράψουμε κι άλλες ιστορίες γύρω από αυτόν. Είναι μεγάλο ζήτημα για την σειρά όμως γιατί το δίδυμο House-Caddy ήταν ένας από τους λόγους για να βλέπουν τη σειρά οι τηλεθεατές», ήταν το σχόλιο ενός άλλου σεναριογράφου.

http://www.sport-fm.gr/article/479876[/SPOILER]

Έχω κατεβασμένο το Usual Suspects που δεν έχω δει και σκόπευα να το κάνω μια από αυτές τις μέρες
Να 'ναι καλά ο Foreman και το γαμωspoiler του
:lightsabre:

ξεκινησα κατεβασμα της 1ης σεζον για λιωσιμο! επαθα ψυχολογικα την Κυριακη οταν στις 7 παρα τεταρτο το σταρ εβαλε ξενη ταινια…

Σχετικά με καινούριους ηθοποιούς

Odette Annable Joins the Cast of House :-s #-o

Που το βρήκαν αυτό το ταλέντο…

ε καλά ποτέ δεν ξέρεις…