House MD

Μια χαρά είναι η κοπέλα!!! :smiley:

διάβασα λίγο για το πρώτο επεισόδιο…
[B]October 3 [/B]
τίτλος
[B]“Twenty Vicodin”[/B]

μου αρέσει αυτό που διάβασα για αρχή τη νέας σεζόν…αν και δεν ξέρω αν το συνεχίζουν στο ίδιο περιβάλλον

το ειδα σημερα :wink: και υποτιλοι κανονικα

αυτο πρεπει να ηταν ε…αλλιως τι ειδα!:-s

το είδες??!!:-k

edit…PreAir Λέει.!!! άντε ρε όνειρο.!!
*ελπιζω να μην εχει κάποια διαφορά με το κανονικό

Έχει βγει σε pre-air με ελληνικούς υπότιτλους. Βέβαια σε εμένα η εικόνα κολλάει συνεχώς.

εμενα δεν κολλαγε καθολου,απλα που κ που εβγαζε property of fox for review purposes not final air version αλλα κραταει 45 λεπτα…ε ποσο διαφορα να εχει…παντως θα το δω και στις 3/10 για σιγουρια!!:stuck_out_tongue:

Το είδαμε και μας άρεσε. Πάλι κάτι διαφορετικό απλά τώρα δεν γνωρίζουμε πως θα πάει το πράγμα. Πραγματικά δεν ξέρουμε αν θα επιστρέψει στο νοσοκομείο (μαζί με την Δόκτορ Άνταμς είναι θεά:cry::cry::cry::cry:) ή θα παραμείνει στη φυλακή με τη θεά. Θα δούμε και στις 3 του μήνα, μπας και έχουμε διαφορετικό επεισόδιο…

αποφάσισα να μην το δω…δεν θέλω να δω μετά κάποια διαφορά(αν και δύσκολα θα έχει κατι το τόσο διαφορετικό)
υπομονή

θυμιστε μου λιγο τον τιτλο του τελευταιου επεισοδιου της 7ης σεζον…

Νομιζω “Moving On” λεγοταν. Αν δεν κανω λαθος ειναι αυτο που ο Χαουζ μπουκαρει στο σπιτι της Καντι.

Μια χαρά το πρώτο επεισόδιο!!! Αντε καλή χρονιά να έχουμε :slight_smile: :slight_smile:

θα γινει χαμος φετος! ΧΑΜΟΣ

να μπει η ανταμς στην ομαδα και να κανει λεσβιακο με την θερτην \m/

πουτανα ολα λεμε!

Τα έσπασε…

Αυτά τα αντισυμβατικά και έξω-από-το-φυσικό-του-περιβάλλον επεισόδια χάουζ είναι τα πιο γαμιστερά

*αν και εται και ετσι το επεισόδιο…

And people hate me, cause I’m better than you
And people hate me
And that’s the motherfucking truth
People hate me and you can all fuck off
[B]I’m perfect, pissed off, beautiful,[/B] [SIZE=“5”][B]I’m God[/B][/SIZE]

[spoiler]Επιστροφή στα παλιά λοιπόν και με αφεντικό τον Φόρμαν. Στανταρ στο επόμενο επεισόδιο θα έχουν μπλεξίματα. Καλή φάση που τα ξαναβρήκαν με τον Γουιλσον! Αρκετά εκνευριστική η καινούρια αλλά νομίζω έτσι πρέπει να είναι ο ρόλος της. Πιστεύω ότι θα τον αλλάξει τον Χάουζ.

Επίσης μόνο σε μενα θυμήζει την μικρή Παρασκευούλα από “Του Κουτιού Τα Παραμύθια”;

[spoiler]

[/spoiler][/spoiler]

Έλεος πλέον με τον House.

[SPOILER]Πόσο ακόμα θα ανέχονται την απαίσια συμπεριφορά του; Εδώ και καιρό έχει ξεπεράσει τα όρια του εκκεντρικού μισάνθρωπου, τώρα είναι απλά μαλάκας. Και ο Wilson ο πιο pathetic pushover στην τηλεόραση.[/SPOILER]

lol ο αλλος τσατιστηκε με τον χαουζ

Πολύ ωραία και τα δύο. Ανέλπιστα καλά ξεκινάει η 8η σεζόν. Ας ελπίσουμε να κάνει καλό κλείσιμο η σειρά γιατί είναι κρίμα 5η μισή 6η και 7η σεζόν να σβήσουν την καλή εικόνα των τεσσάρων πρώτων.