How I Met Your Mother

Ρε, όντως ο Μπάρνεϋ είναι στην πραγματικότητα γκέυ! Και μάλιστα κυκλοφορεί κανονικά με τον “σύντροφό” του σε βραβεία κτλ… 8O

Μέσα στις μέρες ξεκινάω και το It’s Always Sunny… 8)

Γαμωτο,ειδα ολα τα επεισοδια.
Αντε ποτε βγαινει το επομενο.

Ο Μπαρνευ δεν υπαρχει.

Yπαρχει. Και ειναι legen- wait for it - DARY!

Ειπαμε, Arrested Development και επειτα It’s Always Sunny in Philadelphia :wink:
Καλυτερες αμερικανικες κωμδιες, μετα το seinfeld, δεν προκειται να βρεις.
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Το Arrested Development εχει ευφυεστατες ατακες κατα ριπας, οποτε θα πρεπει να δεις τουλαχιστον 2 φορες το καθε επεισοδιο.

Παντως, η καναδεζα στο himym ειναι πανεμορφη, ακομη και χωρις μεικαπ.
Την αλλη θελω να την πατησει κανα πιανο τις στιγμες που προσποιειται. Πολυ ξενερωτη ηθοποιος.

Λοιπόν είδα 3 επεισόδια στο novacinema σήμερα που δεν ξέρω απο ποια season ήταν…ήταν ένα με τα crazy eyes μιας κοπέλας που γνωρίζει ο ψηλός απο τους 3 χαρακτήρες, ήταν αυτό με την επανένωση αυτού με την πρώην του και τον γάμο στο Ατλάντικ σίτι και μία με την Μελαχρινή που ήταν ποπ σταρ στον Καναδά και το έκρυβε και τα spabets (Δεν έχω εξοικιωθεί ακόμα με τα ονόματα)…Παρόλο που δεν ήξερα το story κτλ μου φάνηκε πολύ καλή και ενδιαφέρουσα με ωραίες φάσεις παρόλο που διέκρινα ομοιότητες με τα friends…φαντάζομαι αν μπεις και στο κλίμα της υπόθεσης θα είναι ακόμα καλύτερο…Με κέρδισε πάντως…

To crazy eyes ειναι απο τη 2η σεζον.Ξεκινα απο την αρχη.Τα σπαει η σειρα.
Το καινουριο βγαινει την επομενη βδομαδα?Ξερει κανεις?

thanx για την διευκρίνηση…κατεβαίνει όλη η 1st season οπότε είμαι σε καλό δρόμο!!8)

Η σειρά ειναι απίστευτη!!!μεσα σε 1 βδομάδα,βρισκομαι στην 3η season…ο Barney είναι απλα θεος.
Γνωριζετε τιποτα ποτε θα αποκαλυφθει η μητέρα τελικά?
η σειρα τα σπάει.
its legenDARY!

Την άλλη Δευτέρα (12 του μηνός) ξαναρχίζει χε χε χε :smiley:

Τώρα όσο για το πότε θα μάθουμε την μητέρα… φαντάζομαι στο τελευταίο επεισόδιο της σειράς :-k

Εχω δει τον πρωτο κυκλο και 10-11 επεισοδια του δευτερου.
Τα σχολια περιττευουν.Εχουμε να κανουμε με απιστευτη σειρα.
Απιστευτες καταστασεις συμβαινουν και οι χαρακτηρες μου ειναι ολοι συμπαθεις.
Robin :oops:

Η Robin είναι μεγάλος έρωτας. ¶σε που όσο περνάει ο καιρός ομορφαίνει όλο και περισσότερο 8O

Moνο εμενα μου φαινεται πως φαρδαινει κιολας?

Η αλήθεια είναι πως το Νοέμβριο αποκάλυψε πως είναι έγκυος!!! Αλλά δεν μπορώ να πω πως εμένα μου έχει κάνει καμία διαφορά.

To εμπειρο ματι τα πιανει αυτα :stuck_out_tongue:

Barney trained κι ετσι 8)

:lol:, ο μέντορας Μπάρνεϋ!!! :stuck_out_tongue:

Εχω κατεβασει τα 9-10 επεισοδια της 4ης σεζον και δεν παιζουν καλα τα 2 πρωτα.
Κολλανε.
Help ? Anyone ?

τσεκ πιεμζ.

Τhanks NoMisteraki.

[SPOILER]Σταματα να λες την Robin,Αunt Robin.
Μου σπας τα νευρα!

3 σεζον 3x16 Oh COME ON!
Ελεος![/SPOILER]

Λιγα για την Ρομπιν ομως εε

Ειδα μεχρι το 5ο επεισοδιο και εχει τρελο γελιο.Τωρα θα συνεχισω με τα υπολοιπα.
Η οποια συγκριση με τα φιλαρακια ειναι ιεροσυλια :!: