How I Met Your Mother

Τελειωσα…
12 του μηνος βγαινει το επομενο.

Τολκκι εχει ψωμι ακομα το σιριαλ για σενα.Γινεται πολυ καλο!

Καλα στο εξωτερικο εχουν γραψει ολοκληρα κατεβατα για το ποια θα ειναι η μητερα.
Οσοι τα εχουν δει ολα τα επεισοδια.

[SPOILER]Εχω την εντυπωση και βλεπωντας τα παιδια του που ειναι 18-19 το πολυ οτι ειτε γνωρισε αργοτερα
την μητερα τους ή απλα αργησε να τα κανει.Μηπως θα υπαρξει και αλλη σεζον ? Η απλως εχουν
πει οτι θα τελειωσει φετος ?

Η Ρομπιν δεν ειναι μαλλον,γιατι και θεια Ρομπιν την λεει και την εχει δειξει πολυ νωρις.
Μηπως ομως αυτο που ειναι κατω απο την μυτη μας ειναι και η αληθεια ? :-k[/SPOILER]

s03e12 - 13:25

=P

Kαι ευτυχως που υπηρχε παπαρατσι


Now playing: Govi - Sail of joy
via FoxyTunes

Η μητερα 99% δεν ειναι η Ρομπιν.Εγω πιστευω οτι ειναι εκεινη με την κιτρινη ομπρελα,αν τη θυμαστε.
Δεν εχει δειξει τη φατσα της,αλλα την εδειξε και στο παρτυ στην St.Patrick’s Day(στο οποιο σε ενα επεισοδιο λεει στα παιδια του οτι ηταν και η μανα τους και το εμαθε πολλα χρονια μετα) και σε ενα αλλο επεισοδιο να περναει εξω απο την παμπ,που ηταν ολοι με μαυρες ομπρελες και μια μονο με κιτρινη.

[SPOILER]Θηριο εισαι ρε φιλε (προσεξατε ελπιζω το καταπληκτικο λογοπαιγνιο :|)

Προφανως και ειναι αυτη με την ομπρελα.[/SPOILER]


Now playing: Govi - Sail of joy
via FoxyTunes

ε ποια αλλη ρε παιδια, καθαρα το λεει.
@θεριον, ενα απ’ αυτα ειναι και το s03e12

Ε που να θυμαμαι απ εξω τα νουμερα των επεισοδιων :Ρ

Αυτη τη βδομαδα ειπατε εχουμε το καινουριο ε?

αμα αγαπας μια σειρα την κοβεις κομματακια =Ρ

Yφαρχουν ελληνικοι υποτιτλοι της 3ης σεζον για DvdRip?

Bλεποντας και το τελευταιο επεισοδιο εχω να πω τα εξης.
Πολυ καλη σειρα αλλα…
Κοπια 100% Φιλαρακια απο τις ατακες μεχρι και το σεναριο.
Καμια συγκριση με τα Φιλαρακια.Ιεροσυλια λεμε

Ειδε κανεις το χτεσινο επεισοδιο ?
Παιζουν απειρα fake παντως.Εγω το κατεβασα και θα το δω αργοτερα.

Κατεβηκε,παω να το δω :D:D

Η πηγη ολων των αμερικανικων/αγγλικων σειρων :wink:

πολυ καλο και τo σημερινο…

“when you guys say magazine you mean masturbate, eh?”

Τέλειο το επεισοδιάκι, επιμένω πως η 4η περίοδος είναι η καλύτερη!!!

Απιστευτο επεισοδιο.Ρεσιταλ απο Barney…

Απιστευτο επεισοδιο.Ρεσιταλ απο Barney…

Eχω λιωσει και το Always Sunny in Philadelphia, ειχε δίκιο ο Hatebreed, καλο ειναι, αλλα οχι σαν το HIMYM, Βαρνευ ειναι ενας.!

Εγώ είδα αρκετά επεισοδιάκια, είναι πολύ καλό, αλλά δίνει περισσότερο βάρος στον έμμεσο σχολιασμό κάποιων σημαντικών κοινωνικών ζητημάτων της Αμερικής (και πως η παρέα τα αντιμετωπίζει), παρά στο χιούμορ.

Επίσης είδα 5 επεισόδια του Chuck, το οποίο είναι ευχάριστο, παίζει μια ΘΕΑ, αλλά επαναλαμβάνεται και θα το αφήσω…

Και είδα και λίγο The Big Bang Theory, το οποίο είναι σειρά κομμένη και ραμμένη για όσους είναι των θετικών επιστημών :D, δηλαδή πολύ καμένο “επιστημονικό” χιούμορ :stuck_out_tongue: