How I Met Your Mother

To Big Bang Theory θα τ’αρχισω μολις τελειωσω σηζον φορ αο φιλαδελφεια.

Σωστο αυτο

δίνει περισσότερο βάρος στον έμμεσο σχολιασμό κάποιων σημαντικών κοινωνικών ζητημάτων της Αμερικής (και πως η παρέα τα αντιμετωπίζει), παρά στο χιούμορ.

big bang τα σπαει και ειδικα 2η σεζον τωρα,το ενα επεισοδιο καλυτερο απο το αλλο…τρομερο nerd επος…τι να πω,εβλεπα himym στο νοβα.κρητη,2 ή τριτη σεζον θα ηταν,αλλα δεν τρελαθηκα,ωστε να το βλεπω κανονικα…πολυ αμερικανικο,πολυ κοπια Friends και οχι ιδιαιτερα αστειο,δλδ να χτυπιεσε κατω απο τα γελια με ατακες σε ρυθμο πολυβολου,οπως στο μπιγκ μανγκ πχ…δεν ξερω,ολες αυτες οι σειρες με θεματα αγαπες,ερωτες κτλ,μου φαινεται θελουν πολυ προσπαθεια,ωστε να φτασουν σε ενα επιπεδο Friends ή mad about you…μιας απλα και αναφερθηκε,αξιζει,απο καινουριες,να κατσει καποιος και να δει two and a half men…η καλυτερη για μενα…μετα τις 2 πρωτες,απλα καλες σεζον,η σειρα σπαει κοκκαλα…ειδικα τωρα η 6,δεν υπαρχει…

Aπιστευτη πραγματικα!Ειχα δει μπολικα επεισοδια στον Αλφα.6η σεζον εχει φτασει ? 8O

και φαντασου,αλφα δειχνει την 1-2 νομιζω…που ειναι και οι χειροτερες…απο 3η περιπου και μετα,χανετε η μπαλα…

Ρε αφηστε τα σπαμ και ξυπνηστε.

Βγηκε το καινουριο,κατεβαινει τωρα.Παμε ρε Μπαρνευ.

To’δαμε ρε μετριε.

[SPOILER]Ομορφουλα ιστορια Μπαρνεη-Τεντ.

Μαρσαλ-Λιλι μουφα[/SPOILER]


Listening to: Mastodon - Circle Of Cysquatch
via FoxyTunes

Όπως τα λέει από ο γείτονας. Όχι από τα καλύτερα φέτος, αλλά είχε τις στιγμές του :smiley:

αφιερομενο σε ολους τους φανμποιδες που ειδαν το σημερινο επεισοδιο…

http://www.youtube.com/watch?v=7rBjpjEAi24&feature=related

:lol:

Έτσι! Ο τηλεπαθητικός διάλογος ήταν όλα τα λεφτά :stuck_out_tongue:

Δεν εχει καινουριο επεισοδιο σημερα :frowning:

Ναι,κενο βαλαν παλι γαμω.

Ανακαλω εν μερη την αρνητικη κριτικη μου στη σειρα,εδω και αρκετο καιρο ειδα 2η σεζον και προσφατα τελειωσα την τριτη…η τριτη σεζον ειναι παρα πολυ καλη,εχει ανεβασει πολυ επιπεδο και οντως ειναι παρα πολυ αστεια…αλλα επιμενω,πως η πρωτη ειναι ψιλοχαλια και η δευτερη μετρια,σωζεται προς το τελος…αλλα με την τριτη,ειχα στιγμες που κοντεβα να πνιγω απο τα γελια…το καλο ειναι,πως η αμερικανια(η παααραα πολυ αμερικανια της πρωτης ειδικα,με φιλιες,αγαπες,μαθηματα ζωης κτλ)εκοψε σταδιακα-μεχρι κ ο τεντ,που τον θεωρουσα χειροτερο χαρακτηρα σε σειρα εβερ εγινε συμπαθητικος-…ακομα και ο μπαρνυ,για μενα τριτη σεζον αρχισε να παιρνει μπρος σαν χαρακτηρας-δεδομενου οτι ολα τα σιτκομ,εχουν εναν παρομοιο χαρακτηρα,γυναικα κτλ,οπωτε πασχιζε να ξεχωρισει μεσα στο πληθος…-…παντως,διχως μπαρνυ,δεν θα ελεγε πολλα…καλη σειρα παντως,εκανα τελικα μλκιουλα που την σνομπαρα απο νωρις…αν και τελικα βλεπω,πως τα πιο πολλα σιτκομ,θελουν τουλαχιστον 2 σεζον για να στρωσουν και να διαμορφωσουν στυλακι(Two and a half men,friends πχ,μετα απο 2 κ 3 σεζον αρχισαν να αποκτανε ταυτοτητα,να μου αρεσουν και να κολλαω)…Μπαρνυ θεος…

Κάτσε να δεις τώρα και την 4η (μέχρι εκεί που έχει φτάσεις δηλαδή), η οποία είναι η καλύτερη από όλες! :wink:

Νιου επισοουντ σημερα ε.

εχω δει μεχρι το 4ο και τα σπαει…:slight_smile:

παιζετε πουθενα στην τηλεοραση εκτος απο συνδρομητικο?

Μπα,οχι…:(…

όχι λινκ

:stuck_out_tongue: :wink:

Μου ειπε καποιος οτι το εβαζε το Σταρ περισυ!
Αναμενουμε το καινουριο επεισοδιο…
Επισης βρηκα και αυτο το blog που δινει και καποιες πληροφοριες.

ωραιο και το σημερινο…

για αλλη μια φορα μπαρνι ολα τα λεφτα…

ηταν possimpible…!!!

Εγω περιμενω υποτιτλους,αλλα μεχρι στιγμης εχουν βγει μονο βραζιλιανικοι και ισπανικοι :lol: