I-doser

#-o#-o#-o#-o#-o

Πες ρε…

Dεν εχω να σχολιασω κατι περα απο το γεγονος οτι αυτα ειναι μαλακιες.
Φχαριστω.

okey-doke:)

υπαρχει το θρεντ ηδη, νομιζω ονομαζεται idoser ή κατι τετοιο

Στη θέση σου δε θα ανησυχούσα, πόσο παραπάνω από τώρα?

Αγαπάμε γκόντμακ!8)

Γιατί μου κάνει για scam?

Ειδικά το extension .drg είναι όλα τα λεφτά!!! :lol:

ηχητικα ναρκωτικα;τωρα τα εχω ακουσει ολα.το μονο που μενει ειναι να βγουν και τα οπτικα

μπηκα στην ιστοσελιδα και εχουν διαφορες επιλογες οπως,αντικαταθλιπτικα,ερωτικα,υπνου,διεγερτικα,πειραματικα,στεροϊδη!!! κλπ
επισης εχει την επιλογη να γινεις και εσυ dealer.τα βαπορακια του μελλοντος θα εχουν σιντακια και τσιπακια…

εγω τα εχω ακουσει ολα…αλλα αυτα που σε κρατανε σε εγρηγορση ειναι τα καλυτερα…νομιζω το ενα λεγοταν slayer!!

:cold:

Godsmack και λοιποί ενδιαφερόμενοι, μια που ήδη υπήρχε θρεντ, ρίχτε μια ματιά στις ενδιαφέρουσες απόψεις που ήδη ειπώθηκαν πάνω στο θέμα.

Ξέρετε που μπορούμε να βρούμε κανένα?? Από απλή περιέργια…

(κι εγώ το άκουσα το θέμα για πρώτη φορά πριν λίγες μέρες, αλλά δεν ήξερα ότι ήταν τόσο διαδεδομένο…Το θρεντ αυτό όμως υπάρχει απ’ το 2008! Μπράβο συμφορουμίτες είστε πολύ ενημερωμένοι σε τέτοια θέματα:lol:)

ευκολα τα βρισκεις,εγω εχω κατεβασει 2-3…αμα κατεβασεις το client i-doser σου ερχονται 2 δωρο,μετα αν κανεις register στο φορουμ παιρνεις δωρο με email αλλα 2…τα εχω κατεβαζει ολα αλλα δεν εχω δοκιμασει ακομα…απο οτι λενε δεν προκειτε να νιωσεις τιποτα αμα καθεσαι στο pc ξερω γω,και σερφαρεις η μιλας με καποιον αλλο στο msn…πρεπει να εχεις headphones,να κατσεις σε μια καρεκλα(η ακομα καλυτερα να ξαπλωσεις αν υπαρχει κρεβατι διπλα η καναπες,και να κλεισεις τα ματια,με λιγα λογια πρεπει να εισαι τερμα χαλαρος για να αναγνωρισει ο εγκεφαλος σου τα σηματα…ειδηκα κατεβασα ενα εχθες που λεγεται inhalant γιατι εχω ακουσει οτι ειναι ενα απο τα πιο δυνατα,και στο φορουμ τους κανεις δεν μπορεσε να το ακουσει ολο…μονο και μονο απο περιεργια ψηνομαι το βραδυ πριν κοιμηθω να το ακουσω :stuck_out_tongue:

και οι μογκουαη στο κανουν αυτο ετσι

θα κατεβασω μερικα και θα σας πω την εμπειρια.Πριν ακουσα οτι υπαρχουν πολλα τζαμπα σε τορρεντ αλλα δεν θα τα παρω απο εκει μπορει να ειναι νοθευμενα

:cold:

δεν θα παρω τα hallucinating και νομιζω ο θρυλος κανει διπλο αποψε

:cold:

λοιπον πατα στο google:inhalant & gates of hades που ειναι τα πιο δυνατα…και αραξε στο κρεβατι σου για κανα μισαωρο και ακου τα ολα…και πες εμπειριες μετα :stuck_out_tongue:

Ακουσα με ακουστικά το “LSDQH”, και έχασα 10 λεπτά απ΄τη ζωή μου. Δε ξέρω τι επίδραση μπορεί να 'χει στους άλλους, αλλά μου μυρίζει μεγάλη μούφα. Καλύτερα Sun O))):stuck_out_tongue:

κοιτα στο youtube και θα δεις οτι μερικοι την παραακουσαν με το idoser,και δεν παιζει να εκαναν ολοι πλακα.Ακου τα hand of god και gates of hades που ειναι τα πιο σκληρα μπορει να νιωσεις κατι.Και πες και σε εμας

σε τη κατασταση εισουν οταν το ακουσες???καθοσουν στο πισι?

Ναι. Τι θα 'πρεπε να κάνω?