I-doser

να το ακουσεις χαλαρα,στο σκοταδι και με ματια ερμητικα κλειστα(sic):lol:

παντως,αν πραγματικα ειναι σε φαση σαν αυτες που εχουν προειπωθει…
τι το κατατασσει ως “ναρκωτικο”?

δλδ, με τη τριτη γινεσαι “ηχο-πρεζακι”?:lol:

Αοααα, δικέ μουου…. Ήμουν περίεργος να 'ουμ, και καλά, ηχοπρέζα και έτσι, τι φάση να ναι σκεφτόμουν λέμε, μμμ, τελικά είπα να δοκιμάσωωωωω, γιεεεεαααα… Άκουσα ένα, άκουσα δύοο, άρχισε η ΜΑΓΕΙΑ δικέ μου, y’ know what a mean MAN, yo, έχωσα και τρίτο, έχωσα και τέταρτο, I COULDN’T STOP δικέ μου λέμεεε, μμμ, sooo good… now i’m like, addicted to it, aaaahhhhh, it’s all oveeer, lost in eternal blissssssss…αουοαουοαοααοουιουοεεεεε… :wacko:

:stuck_out_tongue: (i’m joking, χεχε)

[FONT=“Comic Sans MS”][SIZE=“6”]ROFL[/SIZE][/FONT]:lol:

που το βρίκατε το i doser χωρίς να πληρώσετε; Θέλω να ακούσω και εγώ.Αν και μου είπαν ότι δεν είναι τίποτα και ότι ειναι μούφα το όλο θέμα

ψαξε στο megaupload και θα βρεις το player και μεγαλη συλλογη απο doses.Τωρα ακουω ενα dose 5ΗΤP που ειναι για καλο υπνο.Παντως no effect so far:( ειμαι στο 33%

το δοκίμασες ξαπλωμένος και σε χαλάρωση;

δεν ειμαι ξαπλωμενος,μολις βρω εφαρμογη για το i-pod θα βαλω μερικα να δω και θα τα δοκιμασω οπως πρεπει:με τελειο σκοταδι και ξαπλωμενος

πάντος στην official σελίδα του i doser λέει για ενα application.
όταν τα δοκιμάσεις όπως πρέπει πες μας για τα effects


αυτο λενε ειναι απο τα “σκληρα”…κανονικα ειναι 20 λεπτα αλλα αυτος εβαλα τα 10 τελευταια…στο 1:50 χεστηκα και το παρατησα

δοκιμασε καλυτερα τα tranquil,first love,inspire,downer και content για να εχεις θετικα συναισθηματα

Παω να βαλω κι εγω για να ιδουμε!!!

απαπααααααααααααα φοβηθηκα μονο που δα την εικονα…ασε δεν ειμαι εγω για τετοια
τα πια τα ναρκωτικα μου στα νιατα μου

ρε παιδια…πωπω φοβαμαι

ΜΠΟΥ!:stuck_out_tongue:

Λοιπον θα το βαλω τωρα που ηρθε ο αντρας μου θα σας πω εντυπωσεις σε λιγο

[SIZE=“5”]ΚΝΙΤΗΣ!!![/SIZE]

Πρώτη φορά που πήγα να ακούσω Possessed.


Μεταλ χαμερ

90% αυθυποβολή (βλέπε και placebo effect). Και 10% όλα τα άλλα. Γίνεται ντόρος για κάτι, λέγονται και διάφορες θεωρίες γι’ αυτό, ο κόσμος μαζεύεται και το συζητάει, τσακ μπαμ, το μικρό γίνεται μεγάλο. Τουλάχιστον αυτή είναι η γνώμη μου…

Με κάλυψες.
Αν είναι δυνατόν, κάθε λίγο και λιγάκι μας βομβαρδίζουν με ποικίλες παπάρες και ασχολούμαστε.

Όπως η Η1Ν1. ε?