Κρασi ή μπυρα?

Δεν νομίζω να υπάρχει άλλο τέτιο θρέντ,αν υπάρχει σβήστε το.

Σας αρέσει η ωραία δυνατή γεύση του κρασιού,η η (όχι πάντα) πικρή μπύρα?

Εγώ πρωσοπικά ψηφίζω μπύρα.

μπύρα!!! χωρίς δεύτερη σκέψη…:D:D

Πικρη μπυρα,εννοεις την κοκκινη μπυρα?Γιατι η αλλη δεν μου κανει και τοσο πικρη.

Ναί,πχ Mackfarland,badwiser…

Γιατί να πρέπει να ξεχωρίσω από την στιγμή που μπορώ να τα πιω και τα δύο; 8)

έχεις δίκιο…8)8)

μπυρα το καλοκαιρι και κρασι του παππου το χειμωνα8)

Εσύ είσαι δύσκολος… :stuck_out_tongue:

Ας πούμε στο σπίτι έχεις μείνη χωρίς νερό ρεύμα κλπ κλπ…
Ξαφνικά βλέπεις ένα ξέφωτο και στέκετε ενα ποτήρι κρασί,και δίπλα ένα ποτήρι μπύρα.
Βλέπεις ένα σιμείωμα: “Πιές ένα απο τα 2,θα γυρίσω σε 1 ωρα.μαράκι” :stuck_out_tongue:
Αλλα εσύ ΔΙΨΑΣ και δεν μπορείς να περιμένεις μέχρινα γυρίσει και πρέπει να πιείς κάτι… ε λοιπόν?

(τι λέω ρε ο π…)


8)

Kαλό και δύσκολο θρεντ! Στα σημεία και μόνο (δηλαδή οριακά) νικάει η μπυρίτσα. Δηλώνω φαν του κρασιού αλλά σε κάτι βέλγικες αγάπες δε μπορώ να αντισταθώ. Ακολουθεί μετά τη μπύρα το λευκό κρασάκι, μετά το κόκκινο και μετά η κοκακολίτσα:p

:lol::lol:

:lol: :lol:

Αν πάρουμε ως δεδομένο ότι το μαράκι είναι μια κοινή γκόμενα, μπορούμε να συμπεράνουμε ότι το τελευταίο πράγμα που θα έφαγε είναι μια τυρόπιτα προχτές. Άρα θα περιμένω να γυρίσει, θα της πω να πιω εγώ κούπα την μπύρα και αυτή το κρασί. Μετά από ένα τέταρτο θα την αποπλανήσω. 8)

Μέχρι τότε θα έχω βρει περίπτερο να πάρω ένα μπουκαλάκι νερό.

Οκ σταματάμε τις μαλακίες.

[QUOTE=ManagerNick;957640]

Οκ σταματάμε τις μαλακίες.

Yeah ofc.

ΑΛΛΑ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ,ΚΡΑΣΗ Η ΜΠΥΡΑ???!?!?!?!?

Και τα 2 ρε! Που κολλάς;

μπύρα γλυκιά με red bull.Το κρασί βρομάει

Μπύρα ξανθιά και κρασί κόκκινο.

η mcfarland δεν ειναι πικρη!..Να λεγατε καμια μαυρη δυνατη ΟΚ,καμια guinness για παραδειγμα.
Εγω ψηφιζω κρασακι κοκκινο

fuck black beer.

Κοκακολίτσα ποιος έβαλε? :stuck_out_tongue:

ακυρη συγκριση ρε μαγκες…η μπυρα ειναι ποτο λαικης καταναλωσης,το κρασι ειναι πιο sic τι να κανουμε