Iggy Pop/Liam Gallagher 2/7/22 @Release Athens Festival

Το Σάββατο 2 Ιουλίου θα γραφτεί ιστορία! Το Release Athens 2022 υποδέχεται δύο θρύλους του rock’n’roll σε μια ανεπανάληπτη βραδιά.
:clap:Iggy Pop + Liam Gallagher
Η προπώληση ξεκινά την Παρασκευή 3/12, στις 11:00, προς 45 ευρώ (περιορισμένα)
https://www.releaseathens.gr/tickets/ https://twitter.com/ReleaseAthens/status/1465968371783118860/photo/1

6 Likes

ΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩ :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops: :sweat_drops:

1 Like

Οκ καλη φαση, iggy δεν εχω δει ποτέ αλλα τοσο γεματο καλοκαιρι θα γινουν περικοπές :upside_down_face:

Iggy στο κάγκελο γιατί η 4η σειρά το 2019 δεν ήταν αρκετή!!

2 Likes

@nnnkkk ο πιο καυλωτικός καλλιτέχνης του πλανήτη έρχεται Ελλάδα!

1 Like

Ντάξει όχι, κι αν έπρεπε να ξεχωρίσω κάποιον είμαι team Noel με τα χίλια, αλλά who cares, θα ακούσουμε Liam :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb:

3 Likes

Εκει στο release,επιστρεψτε τα λεφτα μας απο Mercyful Fate και φερτε οποιους θελετε μετα…

5 Likes

7 Φεβρουαριου δε θα εχει κρυο διπλα στο λιμανι?

Είναι 632.7 πόδια μακρυά απ’το λιμάνι, μην ανησυχείς

1 Like

πήραμε εισιτηριάκι για να έχουμε να ελπίζουμε σε κάτι…

fingers crossed

Το Release Athens υποδέχεται τους 𝗦𝗹𝗲𝗮𝗳𝗼𝗿𝗱 𝗠𝗼𝗱𝘀 και 𝗧𝗵𝗲 𝗞’𝘀, οι οποίοι θα πλαισιώσουν τον Iggy Pop και τον Liam Gallagher σε μία ιστορική ημέρα, το Σάββατο 2 Ιουλίου 2022, στην Πλατεία Νερού!
Το τρομερό ντουέτο από το Nottingham, από τα πιο αγαπημένα ονόματα του ίδιου του Iggy, και η ανερχόμενη indie-rock μπάντα από το Earlestown θα συγκροτήσουν, μαζί με τους δύο θρύλους του rock’n’roll, ένα lineup που δεν πρέπει να χάσει κανείς!

3 Likes

Υπερτιμιο Setlist,θα παω να τον ξαναδω 3η φορα,σταθερη αξια ο Iggy

Πού να δεις πόσο τίμιο είναι το setlist του Λίαμ, υπεργαμάτο βασικά.

2 Likes

4 Likes

Ευτυχώς το ελληνικό κοινό είναι πολιτισμένο και δεν πρόκειται να δούμε τέτοια σκηνικά σήμερα.

1 Like

image

Δεν υπάρχει αυτό που ζήσαμε πριν λίγο!

Τιτανοτεράστιος Liam Gallagher!

2 Likes

Χωρις να εχω κατι εναντιον του Iggy, αλλα ειλικρινα δεν καταλαβαινω γιατι δεν ηταν headliner ο Liam με αναλογο lineup.

1 Like

Iggy ο μπαμπάς μας, για να μη πω ο παππούς μας.

4 Likes

Το ξύλο που έπαιξα στο “Search And Destroy” είχα χρόνια να το παίξω. Θηρίο ανήμερο, ακόμα και έτσι ο άνθρωπος.

8 Likes