In Flames Σόφια, Βουλγαρία 30 Σεπτεμβρίου 2011

Γνωστός μου τηλεφώνησε σ’αυτούς που κάνουν την εκδρομή και είπαν ότι επειδή δεν υπάρχει ζήτηση από Ξάνθη η εκκίνηση θα γίνει από Αλεξ/πολη.

πωωω γιατι να μην εχω λεφτα γαμωω??

Καλά σοβαρά μιλάς? Και μεις περιμένουμε σαν τους Μ***ΕΣ να μας ειδοποιήσουν από τη Δευτέρα για τη νέα τιμή της εκδρομής??? Τέτοια φλου κατάσταση και τόση ανοργανωσιά δεν έχω ξαναδεί! Αν ισχύει αυτό που λες είναι τραγικοί που δεν μας έχουν ειδοποιήσει ακόμη μιας και ήδη κάναμε κράτηση και ξέρουν πολύ καλά ότι περιμένουμε να ξεκινήσουμε από Ξάνθη!

Έτσι μου έγραψε το παλικάρι στο fb. Αν θέλετε πάρτε ένα τηλέφωνο ε γιατί στην Ελλάδα είσαι -.-

Nέα τιμή?Θα ανέβει?

Αν κανείς μάθει για εκδρομή από Σαλόνικα ας σφυρίξει μιας και η εκδρομή που αναφέρθκε παραπάνω έχει την εκκίνηση της από Αλεξανδρούπολη και όχι την Ξάνθη! Μίλησα στο τηλ. μαζί τους! thanx! :smiley:

Την Παρασκευή μου είπαν ότι θα με ενημερώσουν το αργότερο Δευτέρα για νέα χαμηλότερη τιμή (θα έκαναν συμφωνία με καινούρια λεωφορεία ή κάτι τέτοιο) και για λογαριασμούς κατάθεσης. Κράτησαν τα ονοματά μας κ τηλέφωνα για τις θέσεις, έχει πάει Τετάρτη ούτε ένα τηλέφωνο, μαθαίνω από το φόρουμ ότι δεν θα ξεκινήσει η εκδρομή από Ξάνθη, τους παίρνω από το πρωί και δεν το σηκώνουν… Άντε γειά! Ευτυχώς δεν κάναμε καμιά κατάθεση να ψαχνόμαστε…

Εγώ έπαιρνα την Δευτέρα τον υπεύθυνο για Κομοτηνή αλλά ήταν Κωνσταντινούπολη και θα γυρνούσε χθες
Τώρα όμως με όλα αυτά αρχίζω να το ξανασκέφτομαι:!:

Εγώ προσπαθούσα να πάρω τηλ τον υπεύθυνο από Ξάνθη αλλά δεν απαντούσε κανείς, έστειλα mail αλλά δεν μου απάντησαν. Θέλω να μάθω πόσο νωρίς γίνετε η αναχώρηση για να δω αν θα προλάβουμε να φτάσουμε εκεί στην ώρα μας με το τρένο. Εγώ ευτυχώς θα μπορέσω να είμαι Αλεξανδρούπολη εκεί και από την προηγούμενη μέρα αλλά μαλακία θα είναι να μην μπορέσουν να έρθουν και οι φίλοι μου και να πάω μόνος:(

τελικά βρήκε κανεις καμια εκδρομή??
ψήνομαι πολυ να παω ρε γαμωτο… :confused:

Η εκδρομή από Ξάνθη τελικά θα ξεκινήσει από Θεσσαλονίκη θα κάνει στάση σε Καβάλα-Ξάνθη- Κομοτηνή-Αλεξανδρούπολη-Διδυμότειχο-Ορεστιάδα και θα κοστίζει 60 ευρό.
Καλά μας βόλεψε, άντε καλά να περάσουμε.

Για να καταλάβω
Θα ξεκινήσει από Θεσ/νίκη, θα επιστρέψει Θεσ/νίκη και μετά θα πάει μέχρι Ορεστιάδα κάνοντας στάσεις στις ενδιάμεσες πόλεις?

oΟΟoo μια χαρα

τα τηλέφωνα ειναι τα ιδια ετσι?

Η εκδρομή θα ξεκινήσει από Θεσσαλονίκη θα κάνει στάση στις πόλεις που ανέφερα και μετά το live θα επιστρέψει Θεσσαλονίκη

Ορίστε και η εκδήλωση στο FB
http://www.facebook.com/event.php?eid=249824581708070
Πάρτε και κανένα τηλέφωνο αυτοί θα σας τα πουν καλύτερα
Για Θεσσαλονίκη πάρτε στο πρώτο τηλέφωνο της λίστας εγώ με αυτόν συνεννοήθηκα

Λοιπον…γιια μενα υπαρχει μεγαλη περιπτωση να ειμαι εκεινες τις μερες στην Σοφια για δουλειες του γραφειου…επομενως πρεπει να κλεισω μονο το εισητηριο της συναυλιας…Ξερει/ εχει αγορασει κανεις απο ticketstream.bg? Με το e-ticket εκτυπωνω και παω με αυτο στο event και ειμαι οκ?

Και μας μας πήραν πριν τρεις μέρες και μας είπαν αυτό για τη Θεσσαλονίκη. Σήμερα θα πάω να κάνω κατάθεση (με 60 ευρώ αξίζει να προσπαθήσουμε να δούμε In Flames) αλλά άμα δεν επιβιβαστώ σε αυτό το ρημάδι το λεωφορείο να ξεκινήσουμε για Σόφια συνεχίζω να κρατάω μικρό καλάθι. Αυτή τη διοργάνωση την έχω πάρει από φόβο…:stuck_out_tongue:

ενταξει το τουρνε που σχεδιασαν απλα δεν υπαρχει. Καλο κουραγιο σε οσους το επιχειρησουν. Ελπιζω να καταφερετε να φτασετε εγκαιρως, λογικα στασεις ουτε για κατουρημα δεν θα γινουν (εκτος αν το λεωφορειο μεταμορφωθει σε φορμουλα) και θα πρεπει οι στασεις στις υπολοιπες πολεις να γινουν εξω απο αυτες, πανω στην εγνατια, αλλιως καλα κρασα. Η μονη ελπιδα ειναι οτι η κυριως διαδρομη γινεται μεσα σε αυτοκινητοδρομους. βτγ, η συναυλια τι ωρα ξεκιναει?

πι.ες.: η Σόφια οπως φαινεται και στο χαρτη ειναι σχεδον πανω απο θεσ/νικη, μιλαμε για τεραστιο κυκλο
πι.ες.2.: σορρυ αν σας ξενερωσα

Γιατί δε μαζεύεστε 4-5 Σαλονικείς να πάτε με αμάξι; Και πιο άνετα και πιο φτηνά θα σας βγει!!!

Ναι το ταξίδι θα είναι μεγάλη ταλαιπωρία η εκδρομή θα ξεκινήσει νωρίς το πρωί και το βλέπω να γυρνάμε το πρωί της άλλης μέρας για να μην πω μεσημέρι. Τι να κάνουμε και εγώ και οι φίλοι μου την περιμένουμε αυτήν την συναυλία πολύ καιρό

ε δεν ειπα σε κανεναν να μην παει, ουτε κατεκρινα καποιον επειδη θα συμμετεχει στην εκδρομη:dunno:

απλα επισημανα μερικες (πολυ)σοβαρες δυσκολιες που θα προκυψουν και ισως καποιοι(ιδιαιτερα οι μικροτεροι σε ηλικια) δεν εχουν συνειδητοποιησει. Περαν της ταλαιπωριας, εχω και αμφιβολιες αν τελικα θα προλαβει η εκδρομη να φτασει εγκαιρως-δεν ξερω βεβαια τι ωρα θα ξεκινησει η συναυλια ουτε αν ο συναυλιακος χωρος βρισκεται μεσα ή εξω απο την πολη(προφανως στην 2η περιπτωση θα ειναι ελαφρως πιο ευκολα τα πραγματα).

Τελοσπαντων, μακαρι να βγω λαθος και να μην υπαρξει προβλημα