In flames-come clarity

Σημερα το ακουω απο το πρωι και η εντυπωση που μου εδωσε ειναι καλυτερη απο το Soundtrack To YOur Escape, ισως γιατι μου φανηκε πιο ισορροπημενο αλμπουμ απο το προηγουμενο. Θα φανει μετα απο περισσοτερες ακροασεις ομως αν ετσι ειναι. Παντως η πρωτη εντυπωση πολυ καλη.

καλο ειναι το πρωτο ειδικα μου αρεσει πολυ…

ΠΩΠΩ! Τα παλικάρια τα σπάνε λέμε! Το κατέβασα σήμερα και … Πολύ τίγκα!

ακυρο δν ειναι καλο…ειναι πολυ γαμιστερο!!!ποοοοοοοοοπο μας πωρωσαν παλ :smiley:

Pleasure from the Bass, k etsi? :lol:

Μετά από πολλές ακροάσεις το Soundtrack To Your Escape εξακολουθεί να μ’αρέσει περισσότερο. Είναι αξιόλογο πάντως.

Αν και δεν το εχω ακουσει ακομα , η γνωμη μου ειναι οτι oi Inflames ειναι απο τα γκρουπ που οτι και να κυκλοφορησουν ειναι απο πολυ καλο μεχρι αριστο .

Εχω το Dvd που κυκλοφορησαν , και οταν το ειδα εμεινα με το στομα ανοιχτο , απιστευτη ενεργεια . Αντι να φερουν αυτους live πανε και φερνουν κατι τελειωμενους , ουστ ρε .

ΠΩΠΩ! Τα παλικάρια τα σπάνε λέμε! Το κατέβασα σήμερα και … Πολύ τίγκα!

Χαιρομαι που το κατεβασες. :wink:

Εμενα αν και δεν μ’αρεσουν ιδιαιτερα οι in flames αυτο μου αρεσε ΠΑΡΑ πολυ…

Καλά το dvd τους είναι απίστευτο.Τα αξίζει τα λεφτά του, Πολύ υλικό και πολύ προσεγμένη δουλειά.Το 2000 στο Rockwave τα χανε σπάσει.Μακάρι να τους ξαναφέρουν του χρόνου.Αν και αυτοί πλέον απευθύνονται πιό πολύ προς Αμερική πλευρά… :frowning:

σου βγαζω το καπελο!

an kai eimai trelos me tous IN FLAMES sto prwto akousma den me entiposiase …mono ta prwta 2 kommatia me kollisan…me ton kairo pou to akouw mou aresei olo kai perissotero…fisika den einai san ta klasika (blepe Whoracle )
alla einai kalutero apo to soundtrack to your escape…

pantos ooootan bgei me to kalo tha to agorasw opws ola ta albums kai to dvd 8) :smiley:

Απο ολο το cd ξεχωριζει με χιλια το come clarity
ειναι η μπαλαντα του cd.Απλα τελειο & θα ακουστει
νομιζω.Κριμα που δε καταφερα να βρω τους στιχους του
Τα αλλα δε μαρεσαν αλλα για το ειδος που λενε καλα ειναι .2ο που ξεχωρισα καπως απο ολο το cd ειναι το ‘reflect the storm’.

March 12, 2006 - Oslo - Rockefeller
March 14, 2006 - Tampere - Pakkahoune
March 15, 2006 - Helsinki - House of culture
March 17, 2006 - Stockholm - Arenan
March 18, 2006 - Gothenburg - Lisebergshallen
March 19, 2006 - Berlin - Columbiahalle
March 20, 2006 - Cologne - E-werk
March 21, 2006 - Eindoven - Effenar
March 22, 2006 - London - Forum
March 23, 2006 - Manchester - Academy
March 24, 2006 - Glasgow - Brrowlands
March 25, 2006 - Sheffield - Corperstion
March 26, 2006 - Birmingham - Academy
March 28, 2006 - Dublin - Ambassador
March 29, 2006 - Liverpool - Academy
March 30, 2006 - Cardiff - Coal Exchange
March 31, 2006 - Portsmouth - Pyramis Centre
April 01, 2006 - Antwerp - Hof-ter-lo
April 02, 2006 - Paris - Elysee-Montmartre
April 03, 2006 - Lyon - TBC
April 04, 2006 - Barcelona - Razzmatazz
April 05, 2006 - Madrid - La Riviera
April 06, 2006 - Bergara - Sala Jam
April 08, 2006 - Milan - TBC
April 09, 2006 - Bologna - Estragon
April 10, 2006 - Vienna - Arena
April 11, 2006 - Linz - Posthof
April 12, 2006 - Munich - Georg-Elser-Halle
April 13, 2006 - Stuttgart - Filharmonie
April 15, 2006 - Lljubljana - TBC
April 16, 2006 - Budapest - Petoefi
April 17, 2006 - Prauge - TBC
April 18, 2006 - Warszawa - Proxima
April 19, 2006 - Dresden - Alter Schlachthof
April 20, 2006 - Hamburg - Grosse Freiheit

μην ψαχνετε δν υπαρχει αθηνα…

Με το πουλί στο χέρι πάλι…ίσως καταφέρω τη Bologna βέβαια! [-o<

ναι αλλα ισως να ερθουνε rockwave

πες τε μου ρε παιδια albany πια χωρα ειναι?γτ δν νομιζω να ειναι αυτο που σκεφτομαι!

Ειναι U.S.A. στην Nεα Υορκη νομιζω , κοντα ειναι , μπορει να ειναι και περιχωρα δεν ξερω ακριβως , αλλα καμμια σχεση , με αυτο που νομιζεις . :wink:

ουφ ειπα και εγω…γτ ειχα δει και μια μπλουζα που εγραφε north albany και λεω τι γινεται εδω?

Ωραίο το IN FLAMES, εντάξει… Πολύ πιο κιθαριστικό από το Soundtrack… αλλά και το προηγούμενο άξιζε πολύ. Σούπερ η limited edition με το γκρουπ να παιζει το δίσκο live στο studio. Το θέμα είναι οι συναυλίες τώρα. Οι IN FLAMES περιοδεύουν με τους SEPULTURA. Το ότι δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα η Ελλάδα δεν σημαίνει ότι δεν τους έχει γίνει πρόταση ή ότι δεν θα έρθουν. Το καλοκαίρι μπορεί να παίξουν σε ανοιχτά φεστιβάλ άλλωστε. Αν με ρωτούσατε όμως (who cares anyway?) προτιμώ να τους δω πακέτο με SEPULTURA σε κλειστό χώρο να τα σπάνε. Να ξέρετε ότι τους έχουν γίνει προτάσεις. Δεν είναι όμως εύκολη υπόθεση. Δεν είναι πλέον τυχαίο σχήμα. “είναι πολλά τα λεφτά Άρη” όπως έλεγε και ο Καλογήρου και χαλεποί οι καιροί που ζούμε. Δύσκολα διακινδυνεύει κανείς τόσα χρήματα…

Den tha to elega oti enas promoter me ayta ta onomata tha diakynineye ta lefta tou… Ayto to paketo gemizei tous perissoterous kleistous xwrous stin Athina pistevw. Alla einai kai to sfaximo twn Ellinwn promoters,min ta xanaleme… Egw pantws menw Londino,sas to eipa?? Xo,xo! :twisted: :twisted: