In flames-come clarity

^κολοφαρδος
το κλιπακι του take tis life?γαμαει.

Τελικά όλος ο δίσκος είναι πολύ-πολύ ενδιαφέρον…Εγκρίνεται και συστήνεται λοιπόν!

[size=6]Ρε παιδες!!!Ξερει κανεις ποτε θα βγει το ρημαδι στα δισκοπολεια?[/size]?? :? :?: :?: :?:

Πολυταξιδεμένα μου παιδάκια, για δώστε μου τα φώτα σας, σας παρακαλώ…Ας υποθέσουμε ότι είμαι στη Bologna και θέλω να πάω να δω In Flames. Πώς κινούμαι? Που μαθαίνω για μέρος και για εισητήρια?

μου στελενεις τα αεροπορικα tickets,φτανω μπολονια συναντιωμαστε μου δινεις το ticket των in flames και μεχρι να γινουν ολα αυτα καποιος απο εδω θα σε εχει κατατοπισει για να παμε στη συναυλια :?

Μία απρόσμενη επίσκεψη δέχθηκε στο προπονητικό κέντρο της Άστον Βίλα ο Όλοφ Μέλμπεργκ.

Τα μέλη της σουηδικής χέβι μετάλ μπάντας “In Flames” με αφορμή τη συναυλία τους στο Λονδίνο με τους Slayer γνώρισαν τον συμπατριώτη τους διεθνή ποδοσφαιριστή.

Μάλιστα του δώρισαν σε cd και τα οχτώ άλμπουμ τους αλλά και εισιτήρια για τη συναυλία τους.

“Λίγοι άνθρωποι από τη Σουηδία έρχονται στο Μπέρμιγχαμ. Είναι ωραίοι τύποι οι “In Flames”. Πήγα στη συναυλία τους, παίζουν πολύ δυνατά όμως δεν κουνούσα το κεφαλι μου. Ήθελα να κρατήσω ενέργεια για το παιχνίδι με την Μπλάκμπερν” τόνισε ο 29ρονος άσος για να συμπληρώσει:

"Μεγάλωσα ακούγοντας ροκ και είμαι οπαδός αυτού του είδους μουσικής. Το χέβι μέταλ δεν ανήκει στις βασικές προτιμήσεις μου, όμως αν έχω την κατάλληλη διάθεση μπορώ να το απολαύσω.

Δεν νομίζω πάντως να βάλω στα αποδυτήρια αυτούς τους ήχους γιατί μάλλον δεν θα αρέσει στους συμπαίκτες μου. Βέβαια, ο Τόμας Σόρενσεν και ίσως ο Γκέιβιν ΜακΚαν να το απολάυσουν περισσότερο" κατέληξε ο Σόρενσεν που ήπιε τσάι και μοιράστηκε μερικά μπισκότα με τους δημοφιλείς μουσικούς.

Ε τον Μέλμπεργκ δεν ακούει In Flames και έφαγε και μπισκοτάκια μαζί τους και εμείς που λιώνουμε τα CD τους θα βλέπουμε όλες τις επισκέψεις τους στην Ελλάδα να ακυρώνονται??? :cry: :cry: