Inception

αργει πολυ η 24η αυγουστου γαμω τη τρελα μου?

ειδα trailer κ αρρωστησα.ειναι μεγας μαεστρος ο καριολης ο νολαν

εσο ετοιμος.μετα απο (δεν θυμαμαι ποσα) χρονια , θα ξαναπαω σινεμα 8)

νταξει, ειδα τρεηλερ, φαινεται λιγο ΚΑΥΛΑΚΙ…

Αλλα ρε φιλε λουπεν, μιας που εισαι και συφαν, δε σου θυμισε λιγακι…

full story here

:ok:
πολυ σωστος, το σκεφτηκα και γω μερικες μερες μετα που το ειδα…α ρε Ροσα, γκρεμιζεις καστρα…

http://www.collegehumor.com/video:1939717
Ασχημα τα νεα
:stuck_out_tongue:

ενδιαφέρουσα ιδέα και όντως θυμίζει την ιστορία του Ρόσα :slight_smile: :slight_smile: ψήνομαι να πάω να τη δω…[IMG][IMG]

ενδιαφέρουσα ιδέα και όντως θυμίζει την ιστορία του Ρόσα :slight_smile: :slight_smile: ψήνομαι να πάω να τη δω…

:lol: Kαι μονο ο τροπος που μιλαει και κινειται αυτο το πραμα αρκει για να θελει να με κανει να το παλουκωσω. Μαλακες αμερικανοι, πραγματικα οτι να ναι…ΔΕΙΤΕ κι εσεις τον απιστευτο 4χρονο Γιωργακη να παρουσιαζει το ρηβιου του για το καινουριο αλμπουμ των Spiritual Beggars!!!
Τελος παντων,την ταινια την ειδα χτες, πολυ καλη, κλασσικος Νολαν…και σεβασμος στο καστ ε.

Ίσως ο μικρούλης δεν είναι και τόσο εξυπνούλης ε; Δεν υπήρχε τίποτα δυσνόητα ή που δεν εξηγήθηκε στην ταινία…

καλά, έχω ακούσει και μεγάλους να λένε ότι δεν ήταν και το απλούστερο στόρυ. όχι?

oλα τα καταλαβαινεις, δεν τιθεται θεμα, απλα πρεπει διαρκως να προσεχεις και να σκεφτεσαι και λιγο-οσο καπως και να ακουγετε τεσπα:p- γιατι αν χασεις καμια λεπτομερια, τοτε απλα χανεις και το μπουσουλα…ειναι πολυπλοκο και απαιτητικο αλλα οχι τιποτα που ενας θεατης που παει να δει ταινια και οχι να χαζεψει, δεν θα καταλαβει στο τελος…

είσαι τυχερός που δεν κρατάω λογκζ μωρή λινάτσα.

today is the day.8)

ΣΚΑΤΑ στα τρια αστέρια. τι πάτε και την βάζετε στον θερινό ρε κατσαπλιάδες? το INCEPTION? στον ΘΕΡΙΝΟ? ΝΙΩΘΕΤΕ?

πφ, ξενέρωσα τώρα. ήθελα να την δω στην αίθουσα 2, είναι η αγαπημένη μου, κλαψ.

οντως δεν παει στο θερινο. και γαμω στα 3 αστερακια παντως.
μηπως ομως αυτο το εργακι θελει v-max???

Tomorrow is the day, άντε και πολύ περιμέναμε.

Today is the day θες να πεις.

θα παω και γω το βραδυ ξανα(αχ,αγαπημενα greek subs at last) οπωτε οποιος παει και μετα σκασει μυτη φλορουμ, ας πει καμια εξυπναδα να σχολιασουμε…

Θα το σκεφτουμε… :stuck_out_tongue:

θα σε σποιλεριασω πριν πας, ΠΡΟΣΕΧΕ αεκακι…