Καθυστερημένο introduction

Χεηλζ.

Εχω γραφτει από το 2007 νομίζω. Ηταν τότε που δεν ήξερα τι είναι το φόρουμ. Και είχα ψάξει “iced earth” στο google. Βγήκε το θέμα των Iced Earth εδώ. Και νόμιζα ότι είναι ένα ολόκληρο φόρουμ, ελληνικό κιόλας, αφιερωμένο στους Iced Earth. Και επειδή δεν ανανεωνόταν συχνά, έκραζα κιόλας. Την εποχή που ούτε καν είχε γυρίσει ο barlow, έκραζα επειδή ήταν ανενεργό το thread.

Τι καθυστερημένος που ήμουν. Είμαι ακόμα. Αλλά λιγότερο. Ελπίζω.

Ολ τάημ φεηβοριτ μπάντς: Iced Earth + Dio (όπου κι αν ήταν, αλλά κυρίως με Sabs).
Τα τελευταία χρόνια ακούω thrash, σχεδόν καθόλου power, και λιγουλάκι black. Α και doom. Και λίγο stoner, μετά το live των Colour Haze ειδικά.

Και με λένε Γιώργο. Και θέλω να αλλάξω το username μου. Αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία.

Cheers!

Νομιζα θα εγραφες σαν αυτιστικο, λογω τιτλου, αλλα ακους ωραια πραματα λες, ειδικα το σχεδον καθολου power με favourite band iced earth με συγκινησε, γιατι εχω κι εγω τετοια κουλα.

Ε ενταξει,το περιεργο θα ηταν να γραφοσουν 4 χρονια μετα το ιντρονταξιον με νικνειμ ‘‘νετρινος’’.Καλωσηρθες συνονοματε

και τι εγινε,θα σε βοηθησουμε να το ξεπερασεις=]

Στηριζουμε stoupeace γιατι ξερει!
Εχει και ωραια μπαντουλα αλλα δε τα λεει :smiley:

edit:

λολ εχεις ξεφυγει με τις δηθενιες,στηριζω

Καθυστερημένο καλωσόρισμα λοιπόν!! :slight_smile: :slight_smile:

Μ’έκαψες, αλλά νιώθω περήφανος τώρα.

Thanks Astaldo εντ δε ρεστ :slight_smile:

welcome back και μη κάνεις το επόμενο ποστ το 2015 8)

Δεν ξέρω γιατί, αλλά γουστάρω απίστευτα το πρώτο ποστ. Οπότε, ψυχή που το έγραψε, σε θέλουμε ενεργό.

Welcome back συνονοματε :):):slight_smile:

Είστε πολύ γλυκούληδες, σχεδόν αρκουδάκια!

Γαμάει να’χεις δικό σου thread. Αλλα δεν κρατάει πολύ άμα δεν είσαι γυναίκα γαμώτο. Εχω μαλλιά και έχω κάνει και βυζάκια, μετράει?

Welcome back φίλε, και αγαπάμε τρελό introduction

Όποιος δε βαριέται ας βρει τα πρώτα ποστς του Stoupeace στο φόρουμ, ακούγονται πολλά υποσχόμενα.

8)8)8)8)

Πωπω ντροπή

Σε παω

Bite my shiny metal ass!

Xαχαχα καλώς ήρθες,τα κοτόπουλα και τα μακαρόνια είναι μπλε!Τι θα πάρουμε αν βάλουμε μια γυναίκα και έναν σκύλο;Ένα γαλακτομπούρεκο!Τι κοινό έχει η φάλαινα με τον Μπέικερ;Τρακτέρ!
Τι;Μα είναι λογικό…

[SPOILER]Είναι ένα καθυστερημένο Introduction!
[/SPOILER]

Κι ένας τύπος που νομίζει πως έχει χούμορ.

Ενιγουέι, welcome. Σε συμπάθησα από τη φωτό του Stewie και το signature :thumbup:

Δεν τα βρίσκουμε πουθενά μάλλον, αλλά χου κέαρς; Σε καλωσορίζω και σε προτρέπω να παρακολουθείς στενά τα ποστ του Floydized (θα τον δεις και ως “ψηλό”) για να έχεις ένα σήμειο στο οποίο θα ξέρεις ότι δεν πρέπει να φτάσεις :wink:

[SPOILER]Κόντρα στο αντρικό κατεστημένο ρε κουφάλες διάλεξα θρεντ που καλωσορίζουμε. Πέφτουλες.[/SPOILER]

Εξκιουζ μι γκιρλ,ντοντ τριτ μι λαηκ δις