Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

Κατά καιρούς στο στάδιο φιλοξενούνται μεγάλες συναυλίες γνωστών καλλιτεχνών, όπως η συναυλία της Μαντόνα στις 27 Σεπτεμβρίου 2008 που έφτασε τους 75.637 θεατές, αριθμός ρεκόρ για συναυλία στην Ελλάδα. Επίσης, στο στάδιο έχουν γίνει συναυλίες των Rolling Stones, Red Hot Chili Peppers, U2, AC/DC, Guns N’ Roses, Lady Gaga, Διονύση Σαββόπουλου (19 Σεπτεμβρίου 1983) κ.ά.

2 Likes

αν και δεν πρόκειται να εμπιστευτώ το wikipedia , ούτε τα εισιτήρια αφού γίνεται πάρτυ λαδώματος (κάποιων) σεκιουριτάδων στο ΟΑΚΑ κ.α.

Είμαι σίγουρος ότι και U2 εκεί κοντά ήταν . Εκεί ναι , αν θέλουμε να μιλάμε για ροκ συναυλία , δεν έχω ξαναδεί τόσο κόσμο

1 Like

ειμουνα και στα 2 παρων.μαντονα περισσοτερο κοσμο.εστω και για λιγο.
…ακομα ψαχνουν τον κοντο οι τοκογλυφοι…

1 Like

δεν έχω λόγο να το αμφισβητήσω… όπως είπαμε δεν είναι διαγωνισμός

ΑΛΛΑ ΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΙΧΑΛΗΣ Ο ΤΖΑΚΣΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ

2 Likes

Δεν ειναι “πανηλιθιο”. Ειναι καλο να γνωριζεις την αληθεια.

Οπως βλεπεις και απο το αμεςως προηγουμενο ποστ το metallica family μονο.

Εγώ σε αυτό το βιντεάκι μετράω 35χιλ όσο δλδ έλεγε και το wiki για την συναυλία των maiden το 2008…Αν μου ξεφεύγει κανένας μετρήστε και εσείς να το επιβεβαιώσουμε

3 Likes

πολλά ναρκωτικά το τόπικ, συνεχίστε έτσι

5 Likes

περισσοτερο κοσμο στο χωραφι ως τωρα ειχε ο μανου τσαο…τωρα ποιος ητανε 2ος 3ος μικρες διαφορες.μειντεν του χρονου εκτιμω να φτασει επιπεδα 08.δε ξερω αν τα ξεπερασει.

Ρε μαλάκες σβήσατε την Ρένεση;;; Την όαση σε αυτό το ρδελομπού να πούμε;;;

9 Likes
6 Likes

Α γειά σου!

1 Like

παει η βαρκελωνη,παιζει σε παιδικες χαρες πια στο βυρωνα,πως να μη τα χασει βεβαια…

Άσχετο με την Ρένεση αλλά μήπως ο clairvoyant είναι κάτι σαν evil twin του ευγενέστατου Angus7pl?

ή του προφεσυ ;

Όχι.

Έχεις κάνει κόπι πάστε (που λέει και ο μέγας Πολάκης) από τη wikipedia. Στο τρομακτικό όμως λέει ότι η πολυπληθέστερη συναυλία στο ΟΑΚΑ ήταν οι U2. Και δίνει και ακριβή αριθμό στα 82.662 κομμένα εισιτήρια. Ποιος από τους 2 έχει δίκιο τελικά? Και γιατί αυτές οι εταιρείες δίνουν ακριβή αριθμό εισιτηρίων και ο Ντιντίς δεν δίνει? Μόνο στους ντιντίδες ισχύουν οι φορολογικοί λόγοι?

Αντε παλι, οταν δεν αρεσει καποια αποψη στο metallica family καποιο τρολ κρυβεται απο πισω

1 Like

Ρε metallica family, εχετε καταντησει χειροτεροι και απο οπαδους της μπαρτσελονα, καλμα λιγο…
Τα εξηγει ωραια ο clairvoyant

1 Like

Μακάρι να μπει και ο Πρόφεσυ να τα εξηγήσει κι αυτός ωραία!

3 Likes