Iron Maiden - A Matter of Life and Death

Έχω την αίσθηση ότι ξεφύγαμε από το θέμα κα μαλώνουμε ή έστω συζητάμε για ακόμη μια φορά άν αξίζει να ξανάρθουν οι Maiden και άν αξίζει να τους δεις κτλ. Προτείνω να συζητήσουμε για το θέμα του topic και μόνο. :roll:

Λοιπόν, οι Maiden τελέιωσαν το γράψιμο, τις ηχογραφήσεις, το μιξάρισμα και το μόνο που περιμένουμε είναι η κυκλοφορία ενός single.

Και να πω ότι κάποιος αλήτης ψαρομάλλης από το φόρουμ, που φωτογραφίζεται με ξανθές αιθέριες υπάρξεις, προς το τέλος του μηνός θα ακούσει ολόκληρο το δίσκο τους!!! Χαχαχα!!! Να τον ρωτήσετε!!!
Είναι έτοιμος ο δίσκος. Αν όχι την ώρα που γράφονται αυτές οι γραμμές, σε ελάχιστες μέρες. Μέχρι τις 19/6 όλα θα είναι 100% έτοιμα. Ο δίσκος κυκλοφορεί μέχρι τις 15/9.

ligo asxeto, alla gia na mhn anoigw allo topic tora, kserei kaneis posa kai poia CD exun vgalei oi Maiden me Bayley sta fwnitika ektos apo to Virtual(diskara…)?

8O 8O 8O 8O 8O

μας δουλεύεις??? το virtual δισκάρα???ήμαρτον… :smiley: :smiley: :smiley:
έχουν και το X-Factor…

εχω παει σε αρκετες συναυλιες εχω δει μεγαλα ονοματα.εχω δει τους maiden 4 φορες.και θελω να πω οτι και τις 4 φορες ηταν τελεια ενω απο τις υπολοιπες συναυλιες παιζει να ειναι 4 αυτες που να με ενθουσιασαν οσο οι maiden.ειναι εγγυηση παει και τελειωσε.σε ολους τους τομεις. socrates το x factor θα σου αρεσει πιο πολυ αν και τα δυο ειναι αθλια.

giati to lete afto re paidia, gia mena to Virtual einai makran o’ti kalitero exw akusei apo Maiden, telos padon, gusta einai afta, dhladh mono afta ta 2 exun vgalei me Bayley?

Ναι συν το single Virus

8O Τι άλλο έχεις ακούσει;; :?:

Δηλαδη ο Bailey ειναι καλυτερος τραγουδιστης και frontman απο τον Dickinson…???
!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,)

ΈΛΕΟΣ δηλαδή… βρε socrates μου, πες μας ότι μας κάνεις πλάκα… σε παρακαλώ δηλαδή…

Εκτος αν έχεις ακούσει μόνο αυτό οπότε δικαιολογείται η άποψη σου…

Ρε παιδιά γιατί πέφτετε όλοι πάνω του να τον φάτε; Όσο ακραίο κι αν σας φαίνεται αυτό πού λέει, δεν παύει να είναι η προσωπική του άποψη! Δλδ κι εμένα πού π.χ το Jugulator των Priest είναι από τα αγαπημένα μου albums της μπάντας τα ίδια θα μου πείτε;

Όχι βέβαια. Σε 'σένα θα πούμε ακόμα χειρότερα… :smiley: :lol: :wink: :stuck_out_tongue: !!

Jugulator?Δηλαδη Priest με Owens?Aν και δεν εχω ακουσει κανενα τραγουδι των Priest με τον Ripper,ενα εχω να πω…Αισχος!!
Επιθεση λοιπον!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

openmind… πού θα έλεγε κι ένας ειδήμονας όσο αφορά τους Priest :wink: 8)
Επειδή όμως δεν είναι για τους Priest η συζήτηση…

περα απο τα γουστα που εχει ο καθενας υπαρχουν καποια στανταρ στη μουσικη μας και το στανταρ στη περιπτωση εδω ειναι οτι τα αλμπουμ αυτα ειναι αισχρα.

Εγώ δεν θεωρώ τίποτα στάνταρ…

ok re paidia sry, kai gw allh fora tha leo ta panta simfona me ta “stadar”, peirazei toso poli dhladh pou protimo Maiden me Bayley? kai oxi den exw akusei mono afto apo Maiden exw akusei polla kai diafora kai me Dickinson kai me Di’anno, alla etixe na m’aresei pio poli o Bayley, toso kako einai? kai mallon den einai kaliteros frontman apo Dickinson, alla emena san fwnh m’aresei kalitera pos tha to kanume dhladh? safos kai den iparun stadar sth mousikh.

Ρε Socrates…ακούς καλά ??? Δεν είναι δυνατόν ρε’συ.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Yparxoun 2-3 tragoudakia me Bayley pou g@moun kai dernoun. Etsi apla. Aytoi pou lene oti einai einai ATHLIA ta X-Factor kai Virtual XI mallon exoun provlima akwhs. Allo na mou peite re paidia oti ta thewrhtai arketa ypodiaistera ths epoxhs Dickinson h’ oti apla den sas kollaei to hxoxrwma tou Bayley kai allo na lete oti ayta ta dyo albums einai athlia.

Εντάξει ρε παιδιά χαλαρώστε λίγο με το θέμα. εγώ ας πούμε βρίσκω το X-factor αρκετά καλό δίσκο, αν και το Virtual XI είναι όντως ψιλοχάλια. Αν όμως αυτά αρέσουν στον socrates πάσο, μην τον φάτε κιόλας. Και επειδή και γω είμαι ψιλο-αιρετικός να σας πω ότι καλύτερος δίσκος των Maiden για μένα είναι το ομότιτλο! :smiley: :smiley: :smiley: