Iron Maiden Live in Thessaloniki in June!

Aπο το επισημο σαιτ των Μειντεν, στο φορουμ τους. Ειναι επιβεβαιωμενο τον Ιουνιο στη Θεσ/νικη, η ακριβης ημερομηνια δεν εχει οριστει ακομη!!!

EUROPEAN LEG Maiden announced dates in July in the Nordics so it is possible we will see Festival dates again in Europe in the Summer months. European gigs tend to be announced in dribs and drabs, it also likely additional dates will be announced very close to the tour. Previous album tours have had approximately 25 dates in Europe Dates confirmed so far are

2011-06-xx - Thessaloniki

2011-07-01 (Fri) - Gothenburg Ullevi Stadium
2011-07-03 (Sun) - Roskilde Festival - Maiden are playing there, might be the 2010-06-30 or 2010-07-02
2011-07-06 (Wed) -Oslo Telenor Arena
2011-07-08 (Fri) - Helsinki Olympiastadion
2011-07-09 (Sat) - Tampere Ratina Stadium
2011-07-xx Paris Omnisport De Bercy
2011-07-xx Paris Omnisport De Bercy

Μακάρι αλλά μέχρι να ανακοινωθεί να το κρατήσουμε στις φήμες; Δε ξέρω. Λογικά πάντως θα ισχύει!

:drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Αφού θα έρθουν απ’τα μέρη μας… ευκαιρία είναι να παίξουν το Alexander the Great :lol:

Με τίποτα αλλά μακάρι!

αντε ρε?? μια χαρα…δεν θα τρέχουμε και μέχρι την αθηνα :smiley:

Ας πάνε και Αθήνα και μια χαρά θα τρέχουμε και εκεί! :smiley: :smiley:

εε καλα αθηνα το εχω για σίγουρο…:stuck_out_tongue:

Με το setlist που έχουν τελευταία δεν τους βλέπω ούτε στο καθιστικό του σπιτιού μου :slight_smile:

Με το καλό! 2 φορές Ελλάδα και 3-4 φορές έξω για το 2011 μια χαρά θα είναι :smiley:

Που το ειδες αυτο? Επιβεβαιωμενο απο ποιον? [-X

http://www.ironmaiden.com/index.php?categoryid=15

Δεν γράφει τπτ αλλά μακάρι! Μην τρέχουμε 500 φορές Αθήνα παλι.

Στο forum γράφει το παιδί. Πάντα στο forum γράφουν τι γίνεται πριν βγει στο site!

Καλά αφού το βλέπετε εσείς εμένα μου φτάνει και μου περισσεύει! Επιτέλους dickinson στα μέρη μας!!!:papas:

Ας ειμαστε λιγο σοβαροι, υπαρχουν 101 σελιδες και 1400 ποστς για πιθανες ημερομηνιες στο φορουμ. Ειπε οτι εχει επιβεβαιωθει, οι μοναδικες συναυλιες ειναι αυτες και τη Τριτη θα ανακοινωθουν λιγες ακομα.

Well we keep waiting. Γι’αυτο έγραψα και στην αρχή μήπως να παραμείνουμε στις φήμες :wink:

Eπιτέλους [B]με[/B] dickinson στα μέρη μας :slight_smile:

Ειναι πιθανοτερο να γινει σονισφιαρ με ΜΕΙΝΤΕΝ και ΜεταλλικΑ στην Ευρωπη παρα αυτο…:slight_smile:

Πω ρε μακαρι να ισχυει! Δεν τους εχω δει ποτε και δεν θα μπορουσε να ναι πιο τελειο να ρθουν στα μερη μας! Αντε να μην τρεχουμε κι αθηνα και μας φυγει κανα 100σταρι παλι!

φερτε τους αθηνα - θεσσαλονικη να τους δουμε 2 φορες ακομα…:smiley:
αντε να μαθουμε και επισημα…