Iron Maiden @OAKA 16/07/22

ας πούμε ένα “ευχαριστώ” σε όσους την πληρώσαμε πρώτα. Επίσης, σε όσους πανηγύριζαν, ένιωθαν εθνικά υπερήφανοι και έτρεχαν να πάρουν κάνα διχίλιαρο ως “εθελοντές” ή να βρουν εισιτήριο για την “καλύτερη τελετή έναρξης της ιστορίας” (ενώ κάποιοι λίγοι “εθνομειοδότες” χλευάζονταν επειδή διαμαρτύρονταν για την ανάληψη και διοργάνωση των αγώνων).

7 Likes

Εγώ πρέπει να κόψω λίγο, κάθε φορά λέω οτι θα είναι το τελευταίο :upside_down_face:

το θέμα είναι πήραν 2 φιλαράκια κάτω για αρένα α, και είχε λεει ενα πάκο χοντρό απούλητα, δλδ εχουν μείνει μόνο 10 - γελάνε και οι πέτρες. τέσπα, ενα δεκάρι δεν έσωσε κανέναν.

1 Like

Για Standing A ο μόνος τρόπος να βρει κάποιος εισιτήριο είναι επιτόπου και καμιά αγγελία;
Ρωτάω γιατί θέλει η γυναίκα ενός φίλου να του κάνει “έκπληξη” γιατί αλλιώς δεν ξεκινάει αυτός.

:green_heart:

1 Like

Πάρε ένα τηλέφωνο στα φυσικά σημεία προπωλησης ή στον διοργανωτή.

Πήρα τηλέφωνο και μου είπε ότι βλέπει αυτό που βλέπω κι εγώ, δηλαδή ότι έχουν εξαντληθεί τα Standing A.

Σε ερώτησή μου αν αύριο θα πωλούνται επιτόπου, μου απάντησε ότι δε γνωρίζει, όπως και ότι δε γνωρίζει ποιος μπορεί να ξέρει κάτι τέτοιο.

Τουλάχιστον μπας και ξέρει κανείς πιο συγκεκριμένα τι μπορώ να κάνω αύριο;
Εννοώ πού να πάω (σε ποιο σημείο) και τι ώρα, γιατί (αν βρω) το σκεπτικό είναι να γυρίσω πίσω να του το δώσω και να πάμε αργότερα.

1 Like

ο διοργανωτής σου είπε δεν ξέρει ;; Μου φαίνεται περίεργο

Ποιος είναι;

Πριν πήρα στο φυσικό σημείο πώλησης στο Σύνταγμα.

1 Like

High Priority Promotions . Θα σου πουν αυτοί σίγουρα

1 Like

Το ΟΑΚΑ δεν εξαντλειται. Ψαξε στο facebook μεσω της επισημης σελιδας η του ελληνικου fan club. Στην χειροτερη παρε standing B και πηδα μεσα.

1 Like

Πήρα στο 2108820426 που δεν το σηκώνουν και στο 2106140508 που δεν καλεί καν.
Ξέρει άλλος κανά άλλο νούμερο;

Θα δω και στο FB.

Το να πηδήξω στο Α είναι μια κουβέντα, και είναι πιθανό να μην είναι καν εφικτό.

Στο Reload και στο Monsterville πρέπει να έχουν ακομα.

Στο Mosterville δεν έχει.

Στο Reload έχει αλλά μου είπε ότι σε λίγο θα πάει ο διοργανωτής να τα πάρει. Απλά εγώ είμαι στη δουλειά και δεν έχω κανέναν να πάει στο κέντρο να πάρει.

Μάλλον μόνο αύριο επιτόπου.

ψάξε και μια FB ή ticketswap μήπως βρεις κάποια λογική προσφορά

έχουν πολλά σε αγγελίες σε insomnia / vendora

πάντως αυτή η γυναίκα του φίλου είναι μεγάλη ψυχή , να τα λέμε και αυτά :metal: :muscle:

Ναι σιγά, εγώ ασχολούμαι, και αύριο εγώ θα πάω από νωρίς εκεί μπας και βρω.

Η άλλη επιλογή για Standing Β δε με ψήνει πάντως, γιατί θα είναι που θα είναι πιο πίσω, ο άλλος δεν υπάρχει περίπτωση να στηθεί από νωρίς μες στον ήλιο, μας βλέπω τέρμα πίσω να βλέπουμε μόνο φιγούρες.

κι εσύ είσαι :stuck_out_tongue: