Iron Maiden @OAKA 16/07/22

Έλα ντε, τόσες και τόσες έχουν οι AC/DC.

8 Likes

Πουλαει κανεις standing a?

Πάλι καλά που έπεσες μέσα.

Hello guys,

να κανω μια ερωτηση.

Στο ΟΑΚΑ υπαρχει καποιο parking που να ειναι κοντα στο γηπεδο?

Λογω κινητικου προβληματος, ο ΗΣΑΠ μου φαινεται μακρια και θα ηθελα αν ειναι δυνατον
να ερθω με το αμαξι και να βρω μια πιο μικρη διαδρομη.

Ευχαριστω

EDIT!!!

Σβήνω το πόστ για να μη μπερδέψω κανέναν.

Ισχύει ότι γράφει ο @kbil για το παρκινγκ

Μάλλον ΟΧΙ.

Υποθέτω δεν το είδες. Πύλη εισόδου από τη Σ. Λούη δε θα υπάρξει. Καλό είναι λοιπόν να μην κατευθυνθεί κανένας προς τα κει. Το parking του ΟΑΚΑ είναι επί της Κύμης, αλλά και πάλι, θα είναι το σημείο στάθμευσης και αποβίβασης των λεωφορείων από επαρχία, συνεπώς καλό είναι να μην μπλέξεις.

edit: και η σχετική ανακοίνωση

High Priority Promotions

21 ώρ. ·

📢#monomaiden fans οργανώνουν εκδρομές από όλη την Ελλάδα προκειμένου να απολαύσουν τη μεγαλειώδη επιστροφή του αγαπημένου τους συγκροτήματος στην Ελλάδα, σε μια μυθική συναυλία το Σάββατο 16 Ιουλίου στο Ολυμπιακό Στάδιο.

🤘Για την εξυπηρέτηση όλων αυτών σχεδιάσαμε ένα χάρτη για να τους καθοδηγήσουμε σχετικά με την είσοδο τους στον περιβάλλοντα χώρο του Σταδίου.

⚠️Τα λεωφορεία που έρχονται από την υπόλοιπη Ελλάδα (εκτός Αθήνας) για την συναυλία θα μπορούν να παρκάρουν στο Parking 8 των Ολυμπιακών Εγκαταστάσεων.

⚠️Οι fans θα αποβιβάζονται εκεί και με τη βοήθεια του προσωπικού της συναυλίας θα κατευθύνονται προς το Ολυμπιακό Στάδιο.

⚠️Τα λεωφορεία θα παραμείνουν σταθμευμένα στο Parking 8 και μετά τη λήξη της συναυλίας θα παραλαμβάνουν από το ίδιο σημείο τους εκδρομείς για να τους επιστρέψουν στην πόλη τους.

και τα δυο ακόμα σχεδιαγράμματα


3 Likes

Πω πω, παραλίγο να το καταστρέψω το παιδί. Μπράβο @kbil . Δεν ήξερα ότι υπάρχει τέτοια πληροφορία. Δεν με ένοιαζε κιόλας γιατί εγώ μένω δίπλα (κάπου στα 3χλμ μακριά).

1 Like

που μένεις; 3,5 χλμ ειναι το πατρικό μου από ΟΑΚΑ :blush:

Μάλλον κάναμε μαλακία όσοι πληρώσαμε Standing A. Στους Scorpions όποιος ήθελε πήδούσε από την πίσω αρένα στην μπροστινή.

1 Like

Περισσό, Άγιο Ευστάθιο, στις ταβέρνες

(3,7 χλμ για να είμαι ακριβής)

1 Like

α, σε άλλη κατεύθυνση, αλλά Σαφράμπολη έμενε ο παππούς μου, πολύ ωραία γειτονιά

1 Like

καλο θα ηταν να επικοινωνησεις με την εταιρεια απευθειας και να τους πεις το θεμα που αντιμετωπιζεις ΟΦΕΙΛΟΥΝ να εχουν μια προβλεψη κ για τετοιες περιπτωσεις

2 Likes

ασχετο αλλα μονο εγω εχω αρχισει να διαολιζομαι λιγο με αυτον τον ακρατο φασαιισμο ? οι maiden ειναι το αγαπημενο μου συγκροτημα που ακουλουθω σχεδον 30 χρονια αλλα ρε γμτ καπου ελεος. οπου και να ανοιξεις ολοι προβαλλουν maiden giveaways αρθρα… δε ξερω εμενα προσωπικα λιγο αυτο με χαλαει. οκ θα μου πειτε ακριβη παραγωγη ειναι business πρεπει να βγει το κοστος κ να υπαρξει κερδος, ναι δημιουργουνται νεοι οπαδοι (χμμμ) ναι εχει αναγκη ο κοσμος να ξεσπασει αλλα δε ξερω… νοιωθω μια ελαφρια ξενερα με την υπερπροβολη.

τεσπα αντε να ερθει η μερα να τους δουμε να ηρεμησουμε ολοι !!!

3 Likes

Ελιτισμός :stuck_out_tongue:

3 Likes

Νε τι?Sold out,δεν θα βρει καποιος αν παει απ’εξω? :rofl: :rofl:

Δεν ξέρω, για πες εσύ που φαίνεται να ξέρεις.
Εγώ θέλω Standing A, θα βρω επί τόπου ή θα πάω τσάμπα έως εκεί;

για πες για giveaways, μονο everest και efood εχω βρει!

fb μεχρι κ Ο ΘΕΟΣ δινει… χαχαχα

καπου ειδα κ μια εταιρεια μπυρας αλλα δε θυμαμαι ποια

amstel λογικα, τελειωσε αυτος

Εσυ εκανες σχολιο κοουταροντας ποστ πριν απο κανα …τριμηνο.
Kαι για να σου …λυσω την απορια,ανετα θα βρεις παντου εισιτηριο και 5 λεπτα πριν ξεκινησουν.
Δεν φταιει κανεις αν σας παραμυθιαζουν οι οργανωτες με δηθεν sold out(μυθικη παπατζα για ΟΑΚΑ :rofl: :rofl:).

1 Like