Iron Maiden @OAKA 16/07/22

Να πω μια εμπειρία με την ticket master. Είχα κλείσει να δω την παράσταση 12 ένορκοι το περασμένο Σάββατο, και λόγω ασθενείας του ηθοποιού ακυρώθηκε. Και μαντεψτε, μας επέστρεψαν τα λεφτά του εισιτηρίου αλλά ΟΧΙ τα λεφτά της ηλεκτρονικής υπηρεσίας όταν τα κλείσαμε (δηλαδή το καπέλο των 2€). Ξεμπουρδελιαστηκαμε στο τηλέφωνο, άκρη δεν βγήκε, ο υπάλληλος δεν έφταιγε σε κάτι, και έτσι φτάνω εγώ τώρα να αναρωτιέμαι, αν δεν γίνει λόγω κορονοιου θα τους χαρίσω κι άλλο 5ευρω χωρίς να έχω λάβει την υπηρεσία για την οποία πλήρωσα;
Υ.Γ.: Οι απίστευτοι τυπαδες είπαν ότι η παράσταση ακυρώθηκε εξαιτίας του θεάτρου και όχι εξαιτίας της ticket master, οπότε επικοινωνήστε για το προβλημα με το θέατρο. Με άφησαν άφωνο. Μόνο στην ελλαδαρα μας αυτά ρε γαμώτο.

5 Likes

Οι οποίοι Βούλγαροι λιγο που είδα σε ένα σάιτ γκρινιάζουν γιατί στην Σερβία είναι πιο φθηνά :joy:. Και εγώ Βουλγαρία θα πήγαινα αλλά ας οψεται ότι θα είμαι στην Αθήνα εκείνη την περίοδο

2 Likes

Αθηνα ΟΑΚΑ με βλεπω και μαλλον στο μπροστα διαζωμα. βεβαια αυτοι του φαν κλαμπ μπαινουν και μια ωρα πιο νωρις …

1 Like

Τι λένε ρε οι μαλάκες, έδωσα 55€ για να τους δω τον Ιούνιο στο Belfast, σε Festival που θα έχει κι άλλες μπάντες και θα δώσω 100€ για να τους δω στην Αθήνα; Αντε γειά, πάνω που χάρηκα για ΟΑΚΑ.
Σόφια και πάλι Σόφια.

1 Like

Υπάρχει κάποιο επακριβες σχεδιάγραμμα?
Δλδ αρένα πόσο εχει πχ μέση .

Ρε παιδιά… διάβασα καλά;;; Σορρυ που ρωτάω, μην σας φανεί παράξενο, αλλά επειδή δεν είμαι συναυλιακός τύπος (ζήτημα να έχω πάει στη ζωή μου σε 20 συναυλίες και αυτές σε μικρά κλαμπ, Αν, Κύτταρο κλπ)…

Η προμήθεια υπηρεσίας στο Ticket master είναι 5ευρώ;;;;;;

Αρένα έχει μπροστά 90 και το υπόλοιπο 73. Και τα δύο +10% καπέλο ticketmaster

Είναι 10%

Κάτσε ρε δλδ 73ε για αρένα γενική είσοδος αν κατάλαβα καλά.

1 Like

73 + 10% προμήθεια άρα πες 80 για γενική είσοδο αρένα, και 100 για μπροστά αρένα

1 Like

εκτος αν πας να πάρεις hard copy εισιτήριο που μας διευκρινίζουν (τι ευγενικοί) πως δεν έχει προμήθεια αν δεν κάνω λάθος

Ναι δεν έχει προμήθεια το hard copy. Μια εβδομάδα θα έχουν το περίπτερο που θα τα πουλάει από ότι κατάλαβα και μετά τα δίνουν και αλλού.

1 Like

Υπάρχει ενα σχεδιάγραμμα πιο πάνω αλλά όλα αυτά αλλάζουν προς όφελος if you know what i mean

1 Like

Και εγω τα ιδια κι ας τους κραζω στα σοσιαλ.:sheep:

Ποσοι να ειναι αυτοι του φαν κλαμπ ειναι το θεμα :thinking: θα ειναι και αρκετοι απο εξωτερικο

αν σκεφτειτε τα διοδια κ τις βενζινες στα ιδια με μαλακακασα ειμαστε :joy: :joy: :joy:
με των 45e λογικα θα δινουν δωρο κ κυαλια

3 Likes

50k με το καλημέρα σας. Αν δεν είναι 70 δηλαδή. Καλά θα πάει αυτό… Χωράφι θα λέμε και θα κλαίμε.

Συγγνωμη, αλλα και 70k να ειναι, αυτο δεν ειναι πανω απο 5€ ανα εισιτηριο :grinning:

7 Likes

Εσενα σε περιμενουμε να μας τα γραψεις μετα το λαιβ, μη σπαταλας δυναμεις!

4 Likes

μετά από 3 αποτυχημένες προσπάθειες, έβγαλα και γω ticket.
έδωσα τα πολλά € για standing A. έτσι και αλλιώς σε λίγες συναυλίες πάω.
πάντως αύριο υπολογίζουν ουρές στα εκδοτήρια.

Όπερα θα γίνουμε :stuck_out_tongue:

3 Likes