Iron Maiden @OAKA 16/07/22

σωστά

1 Like

^ Α μάλιστα , ευχαριστώ @vulture

Όση καύλα και να έχω για τους Maiden πάντως, προσωπικά βαριέμαι να κάθομαι να διαβάζω αυτά τα δελτία για τη διάθεση εισιτηρίων και να στήνομαι σε Ζάππεια για πάρω φυσικό εισιτήριο και αν είμαι τυχερός αφίσα

Την περιοδεία την έχουμε ξαναδεί όπως αρκετοί εδώ μέσα

Θα περιοριστω στα 45€ αυτή τη φορά ( κατά πάσα πιθανότητα ) και θα είμαστε just fine

3 Likes

ας μας πει κάποιος που είναι στο φαν κλαμπ και είδε το σχεδιάγραμμα. Θα πόνταρα όμως πως έχεις δίκιο, λογικά τα 45 θα είναι για τις “κακές” κερκίδες

Στις διαθέσιμες κερκίδες πάντως μέχρι στιγμής φθηνότερο εισιτήριο απο 60€ δεν έχει. Το πάνω διάζωμα δεν έχει ανοίξει άρα λογικά εκεί ειναι τα 45.

Τιμουλες?:slightly_smiling_face:

Προβλέπω άδεια αρένα δυστυχώς…απορώ ποιος πονηρός το σκέφτηκε αυτό κ έβαλε €73+ηλεκτρονικό καπέλο για general admission αρένας. Βάλε το 45άρι εκεί και front of stage βάλε ότι γουστάρεις…
Πολύ κακό ticket pricing.

10 Likes

Είναι αρκετά τσιμπημενες όντως

Βασικα, αν δεν το αλλαξουν βλεπω μαζικα ντου απο κερκιδες σε αρενα, κατι που ισως να εχει και αρκετη επικινδυνοτητα.

Προσωπικα ειμαι υπερ του general admission το βλεπω πιο ροκ εντ ρολ και ολοι μαζι σαν νοοτροπια, παντα με χαλαγαν οι VIP ζωνες σαν ιδεα στις συναυλιες.

10 Likes

καλα, ανετα το standing A το πανε και προς τα πισω, δηλαδη να του δωσουν και αλλο χωρο.

1 Like

Νομιζω η μείωση του ΦΠΑ αρχίζει και φαίνεται

13 Likes

Στην τσέπη του εκάστοτε διοργανωτή ;; :joy:

8 Likes

Τίμιο το 45άρι, αλλά την αρένα τη βλέπω άδεια.

2 Likes

ας μας πει κάποιος σε ποιες θύρες είναι τα 45άρια, γιατί φίλος που είναι στο FC μου είπε ότι τα φθηνότερα ήταν 60€

Δεν έχουν ανοίξει στην προπώληση οι θέσεις των 45€, υποθέτω επειδή δεν έχει και νόημα να βγουν.

Εννοειται κωλοχαρηκα με την ανακοινωση, αλλωστε προκειται για την αγαπημενη μου μπαντα, αλλα με ολη αυτη την φαση με τον κορονοιο και τις ακυρωσεις ακομα ειμαι συγκρατημενος, ποιος ξερει τι θα γινει μεχρι τοτε? Απο εκει και περα, παμε παλι για φοβερο setlist και γουσταρω που θα εχουμε και καποια τραγουδια απο το εξαιρετικο Senjutsu μαζι με τα classics. To OAKA καλη φαση, για να δουμε κατα ποσο θα γεμισει. Οι τιμες ειναι αρκετα τσιμπημενες, αναμενομενο απο την μια αλλα θα μπορουσαν να ειναι καπως πιο προσιτα. Τι αλλα?

UP THE IRONS ΡΕΕΕΕΕΕ…

3 Likes

Καλά κι εγώ φοβάμαι πολύ τις ακυρώσεις και τις συνθήκες με τον κορονοιο του χρόνου αλλά τουλάχιστον αυτή η εταιρεία επέστρεψε κανονικά τα χρήματα για τους Helloween οπότε έχει μια σχετική εκτίμηση από την πλευρά μου ώστε να τους ξαναδώσω λεφτά από την προπωληση

Το οακα είναι εκπληκτική επιλογή, αλλά 73 για αρένα, όχι απλά υπερβολή, το γαμήσανε και ψόφησε.
Πολύ δύσκολα με βλέπω εκεί και αν κάνω το βήμα, θα είναι τελευταία στιγμή.

1 Like

βασικα βλεπω την Θεσσαλονικη να ανεβαινει Σοφια μιας και ειναι πιο φτηνα εκει.
αν και ειναι κλειστο, ειναι το γηπεδο που επαιξαν το 2014 εκει.
40€ ειναι αρενα, και 70 front of stage.
6/12 ανοιγει

80 BGN – standing;

  • 100 BGN;
  • 110 BGN;
  • 130 BGN;
  • 140 BGN – Front of Stage, Standing;
  • 150 BGN.
6 Likes